Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 18 din 18

Subiect: Cum sa imi inchid accountul?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

In cel mai bun caz, trebuie sa faci o lista cu linkuri de pe topicele respective si sa mentionezi postarile (fiecare postare are un numar (#1, #2, etc) care contin astfel de informatii, pentru ca noi sa stim ce trebuie sters.

Data înscrierii
    25.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    169
    Putere Rep
    15

Implicit

.............
    Ultima modificare făcută de GreenRose; 13.05.2016 la 19:15.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    In cel mai bun caz, trebuie sa faci o lista cu linkuri de pe topicele respective si sa mentionezi postarile (fiecare postare are un numar (#1, #2, etc) care contin astfel de informatii, pentru ca noi sa stim ce trebuie sters.
    Citat Postat în original de danafaina Vezi post
    Am postat anumite lucruri personale, la vremea aceea nu stiam ca vor fi publice si vreau sa fie sterse, nu ma simt bine ca toata lumea sa aiba acces la ele. Nu vad de ce ar fi complicat, voiam doar sa am OK din partea administratorului si i-as fi spus eu (in privat) care mesaje le vreau sterse. Nu sunt multe, vreo 2 topics de-ale mele... VA MULTUMESC!!!!!
    Vad ca vorbim dar nu prea ne intelegem. Trimite o lista cu mesajele care le consideri personale.

Data înscrierii
    25.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    169
    Putere Rep
    15

Implicit

Domnule Sorin, v-am trimis un mesaj privat. Va multumesc pentru intelegere!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Ce ai sters tu, am sters si eu din mesajele altora in care aparea ca si "quote" ce ai scris tu. Sper sa fie bine acum. Daca vrei, iti schimb si numele de forum in unul care vrei tu si mi-l trimiti pe PM.

Data înscrierii
    25.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    169
    Putere Rep
    15

Implicit

...........
    Ultima modificare făcută de GreenRose; 13.05.2016 la 19:14.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Eu v-am rugat sa stergeti IN INTREGIME cele doua TOPICURI pe care eu le-am deschis... asta inseamna sa fie sterse de tot, nu doar mesajele mele ci intreg TOPICUL. Daca dau un google cu ID-ul meu imi apare imediat titlul topicului... n-am rezolvat mare lucru...
    Imi pare rau, dar exista un regulament de functionare, pe care nu cred ca l-ai citit si legea e aceeasi pentru toti. Uite aici:
    http://forum.romanian-portal.com/announcement.php?f=49
    Conform acestui regulament, topicele nu se sterg. Deja am facut mai mult decat pentru altii, modificand pana si
    citatele altor forumisti.
    Daca ai citi cu atentie ce postez, ai fi vazut ca M-AM OFERIT SA-TI SCHIMB NUMELE DE FORUM, sau ID cum ii spui tu, in orice altceva, care nu are nici o legatura cu numele tau, de exemplu "wecnkjnj", sau "oricine", sau "undercover", sau orice iti trece prin cap, ca am inteles ca asta e problema ta.

P.S. Nu trebuie sa ma iei cu "dl", aici pe forum ne spunem pe nume.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Eu v-am rugat sa stergeti IN INTREGIME cele doua TOPICURI pe care eu le-am deschis... asta inseamna sa fie sterse de tot, nu doar mesajele mele ci intreg TOPICUL. Daca dau un google cu ID-ul meu imi apare imediat titlul topicului... n-am rezolvat mare lucru...
    danafaina!
    ...daca ai probleme pe net cu cele sub 170 de postari ale tale pe acest forum in 9 ani, eu te sfatuiesc sa-ti schimbi ID-ul cand te inscri pe alte site-uri de socializare si sa folosesti un alt "nickname"!

Nu cred ca ar trebui sa intre in atributia noastra sa-ti rectificam "acum" in 2016 postarile sau ID-ul ...la ceea ce te-ai angajat cand te-ai hotarat sa te inscri si sa postezi aici din 2007...!

p.s. ...am dat si eu o cautare pe google cu ID-ul tau de aici (danafaina) si mi-au aparut tot felul de alte din "legaturile tale" cu netul (care nu ma intereseaza) dar nimic cu ce ai postat p-aici!
    p.s.2 ...am dat o cautare si pe nick-ul meu si mi-au aparut o gramada de poze care nu ma reprezinta!
    ...dar daca dau o cautare cu numele adevarat imi apare o istorie virtuala eronata a vietii mele!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •