Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 23

Subiect: Puerto Rico poze!

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit Puerto Rico poze!

Am decis sa deschid alt thread sa pun poze si sa nu ne incurcam in scris!

Ultima modificare făcută de Corry26; 04.10.2010 la 21:36.
    Life is full of surprises!

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.305
    Putere Rep
    40

Implicit

frumoase fotografii ai pus Corry..! imi place vegetatia tropicala si vad peste tot palmieri,semn ca se poate sta cu burta la soare..recunosc ca habar nu am avut ca Puerto Rico apartine de SUA..eu te vedeam prin America Centrala intr-o coliba acoperita cu frunze de palmieri si cu ventilatie manuala..

Data înscrierii
    18.12.2003
    Locație
    Canada
    Posturi
    1.392
    Putere Rep
    28

Implicit

Corry felicitari! Nah, ca ai mai invatat ceva.
    Uitandu-ma la pozele tale, pe care unele le-ai dublat sau chiar triplat, imi dau seama ca unchiul Sam s-a instalat bine acolo. Altfel nu cred ca ar fi fost infrastructura de acum. Insa ma asteptam sa vad un pic mai curate, mai intretinute marginile soselelor.

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    ..eu te vedeam prin America Centrala intr-o coliba acoperita cu frunze de palmieri si cu ventilatie manuala..
    Asta pana sa puna americanii piciorul acolo.
    When the going gets tough, the tough get going
    Nu stiu ce-nseamna, da'mi place cum suna.

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Fidel si eu am crezut la fel.Inainte sa vin aici am tot cautat pe net poze cu PR si gaseam numai f vechi,de cand era f urat aici.Ma cam speriasem sa stii.Si am fost placut uimita cand am ajuns aici.Multa lume are o impresie proasta despre PR dar nu este asa.
    Kiddy scuze pt repetarea pozelor.Dupa ce le-am incarcat pe website-ul ala si am asteptat o gramada am vazut ca tre sa fii membru sa le vezi.Apoi am luat-o de la capat dupa msg lui Sorin si da-i si uploadeaza din nou.Si baga una cate una.Sunt mult mai multe,am sa ma uit azi sa vad ce am pus si sa mai pun altele.

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Ma intorc cu alte poze.In cateva apar si eu,nu aveam decat cu peisaj si am zis ca totusi merita vazute.Faceti abstractie de mine si vizionati peisajele din spate

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Data înscrierii
    04.08.2010
    Locație
    Grandview,MO, USA
    Posturi
    40
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna Corry , eu sunt Gina si sunt cu K1 . Eu o sa merg in Missouri dar dupa ce am vazut pozele tale sigur o sa merg in vacanta in Puerto Rico. Tara mea preferata este Mexic si chiar vroiam sa ma mut acolo dar l-am intalnit pe Mitch .
    Foarte frumos in Puerto Rico , iti doresc multa fericire.

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de ginal Vezi post
    Buna Corry , eu sunt Gina si sunt cu K1 . Eu o sa merg in Missouri dar dupa ce am vazut pozele tale sigur o sa merg in vacanta in Puerto Rico. Tara mea preferata este Mexic si chiar vroiam sa ma mut acolo dar l-am intalnit pe Mitch .
    Foarte frumos in Puerto Rico , iti doresc multa fericire.
    Buna Gina, ntmu.Si eu am fost tot cu K1.Ma bucur ca ti-au placut pozele mele.Un interes pt Mexic am si eu sa stii.Poate de la faptul ca de acolo am invatat spaniola,din telenovele.Am si zis ca poate intr-o zi oi ajunge acolo prin vreo vizita.Sa ai grija daca te duci vreodata ca am inteles ca sunt zone periculoase in Mexic,unde esti atacat pe strada pur si simplu sau luat ostatic daca nu esti de-al lor.Well iti doresc succes cu procesul K1 si ne mai citim pe aici

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

..super poze!
    ...cred ca mai bine deschideai topicul tau la sectiunea "Divertisment .... poze postate de forumisti"
    p.s. sugestie! ...cand faci poze din masina apropie aparatul de parbriz ca sa nu iasa reflectii ...delecteaza-ne in continuare si fa-i zile fripte Fidelului ...ca sa-si epuizeze brichetele aruncate in pisicile vecinilor
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •