Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 23

Subiect: Puerto Rico poze!

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ..super poze!
    ...cred ca mai bine deschideai topicul tau la sectiunea "Divertisment .... poze postate de forumisti"
    p.s. sugestie! ...cand faci poze din masina apropie aparatul de parbriz ca sa nu iasa reflectii ...delecteaza-ne in continuare si fa-i zile fripte Fidelului ...ca sa-si epuizeze brichetele aruncate in pisicile vecinilor
    Daca Sorin vrea poate sa mute thread-ul unde vrea el si crede ca e mai bine.Stiu ca am gresit cu pozele,atunci nu mi-am dat seama si apoi nu m-am indurat sa le sterg pe cele pe care le-am facut.

Mai pun cateva poze.Daca vi se par ciudate unele este pt ca m-am sters pe mine din ele.E misto asa,abia astept sa vad si poze din alte parti aici,sper sa mai puna lumea.

Ultima modificare făcută de Corry26; 06.10.2010 la 10:28.
    Life is full of surprises!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.299
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ..super poze!
    ...cred ca mai bine deschideai topicul tau la sectiunea "Divertisment .... poze postate de forumisti"
    p.s. sugestie! ...cand faci poze din masina apropie aparatul de parbriz ca sa nu iasa reflectii ...delecteaza-ne in continuare si fa-i zile fripte Fidelului ...ca sa-si epuizeze brichetele aruncate in pisicile vecinilor
    am cautat vre-o zece minute pana am gasit topicul asta..poate gaseste Sorin o modalitate,pentru cei care vor sa vada fotografiile puse de forumisti,cu ajutorul careia sa gasesca topicele mai repede..

Pisoi ti-am urmat sfatul,am cumparat praful ala care goneste pisicile..scria pe el Spaima pisicilor(Katzen Schreck)..si-a facut o mierla cuibul in tufa de la capatul terasei..asa de tare s-au speriat pisicile dupa ce am dat cu solutie,ca de sperietura au dat jos din cuib un pui si l-am gasit dimineata pe jos mort.. la doi pasi de el un cacatoi pe gazon..dupa o scurta analiza a contexturii si a culorii materialului pe care l-am avut la dispozitie,am ajuns la concluzia ca a fost pisica alba cu pete maro..mai este una siameza,gri cu coada stufoasa,dar asta are scaunul ceva mai moale si prefera stratul de flori..
    o conosc si stiu unde locuieste bestia ucigasa..am trecut cu bicicleta si era in fata casei..m-as fi oprit dar era si stapanul afara la masina..ne-am privit adanc in ochi,aveam impresia ca ma sfideaza..

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Bravo Corry, ti-a iesit pana la urma, pe undeva am si eu poze din PR, sper sa le gasesc si cu permisiunea ta sa le adaug la topicul tau.

Citat Postat în original de Corry26 Vezi post

E misto asa,abia astept sa vad si poze din alte parti aici,sper sa mai puna lumea.
    Daca vrei sa vezi si din alte parti eu am postat cate ceva aici http://forum.romanian-portal.com/sho...te-Livia/page2 ,
    inclusiv din Mexic ca tot ziceai ca te arage.
    Daca ai rabdare sa cauti la divertisment, vei mai gasi poze postate de forumisti din diverse parti ale lumii.
    Ultima modificare făcută de livia; 07.10.2010 la 09:37. Motiv: modificat quote pus gresit

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Am vazut pozele Livia.Foarte frumoase.Chiar asa am sa fac ,am sa ma mai uit dupa poze pe aici.Mexicul si Rep Dom seamana mult cu PR la peisaje.

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

[QUOTE=livia;198731]Bravo Corry, ti-a iesit pana la urma, pe undeva am si eu poze din PR, sper sa le gasesc si cu permisiunea ta sa le adaug la topicul tau.

Bineinteles ca poti sa le adaugi aici,chiar te rog

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Le-am gasit, nu-s stralucite, de obicei fac cu duiumul si am din ce alege, acum cautand in ele mi-am amintit ca in PR mi s-a terminat bateria iar cea de rezerva ramasese plina, pe vas. Pozele sunt din ianuarie 2007 cand am fost intr-un cruise. Atunci vremea era superba, mai ales ca veneam de la gerul din Detroit am gasit la intoarcere masina sub un munte de zapada.
    Am vazut dupa, pozele sunt in ordine inversa dar nu cred ca are importanta prea mare.

Ultima modificare făcută de livia; 07.10.2010 la 17:27.

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Super pozele.Multumesc frumos.Una dintre ele,erai pe vapor cred,si aveai un vapor mare in fata ta...iar peste drum era Hotel Sheraton...acolo am fost si eu si am facut o poza din partea aia spre apa.Hehe misto...

Ultima modificare făcută de Corry26; 07.10.2010 la 17:52.

Data înscrierii
    04.08.2010
    Locație
    Grandview,MO, USA
    Posturi
    40
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Corry26 Vezi post
    Buna Gina, ntmu.Si eu am fost tot cu K1.Ma bucur ca ti-au placut pozele mele.Un interes pt Mexic am si eu sa stii.Poate de la faptul ca de acolo am invatat spaniola,din telenovele.Am si zis ca poate intr-o zi oi ajunge acolo prin vreo vizita.Sa ai grija daca te duci vreodata ca am inteles ca sunt zone periculoase in Mexic,unde esti atacat pe strada pur si simplu sau luat ostatic daca nu esti de-al lor.Well iti doresc succes cu procesul K1 si ne mai citim pe aici
    mult au invatat din telenovele limba . Stiu acest lucru eu vreau sa vizitez unele orase ca Cuernavaca , Acapulco... Multumesc dar noi mai avem inca de asteptat dupa viza . Sa ai un weekend frumos .

Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Puerto Rico
    Posturi
    506
    Putere Rep
    13

Implicit

Gina am inteles,inca astepti viza.Oricum tot procesul asta este K1.Nu ezita sa intrebi pe aici daca ai nevoie de ceva,cineva iti va raspunde negresit

Livia am indraznit si am luat pozele tale cu PR unde nu apari si tu bineinteles,si le-am pus pe Facebook in albumul meu PR pictures.De asemenea am mai umblat dupa poze pe aici si am luat si ceva poze cu Romania in general pt albumul meu ''Romania'' tot de pe FB.Toata lumea ma intreba cum este tara mea si asa am luat poze de pe net cu Romania si am facut un album acolo,multora le-a placut.Daca mai stiti pe aici vreun thread cu poze din Romania va rog sa-mi spuneti si mie.Sper sa fie ok ca am mai copiat poze,doar cele fara persoane in ele,doar peisaje

Data înscrierii
    04.08.2010
    Locație
    Grandview,MO, USA
    Posturi
    40
    Putere Rep
    0

Implicit

Da inca asteptam sper sa fie cat mai scurt cum am vazut ca a fost la unele fete . Multumesc , noi avem avocat care se ocupa de caz , stiu ca puteam si fara dar am decis ca e mai bine .
    Am vazut ca ai cont pe FB si eu am daca doresti , ma gasesti cu numele meu gina lazar.
    Sa ai o duminca si o saptamana frumoasa!

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •