Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Un joc facut in totalitate de un roman!!!

Data înscrierii
    15.09.2010
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit Un joc facut in totalitate de un roman!!!

Salutare

Vreau sa va prezint un joc foarte interesant : ANNO1777 ! Acest joc este facut si conceput 100% de un roman din romania , si a generat cresteri impresionante in ultimul an !!! ( daca acum 2 luni se juca numai de romani din romania, si nu mergea decat in tara, acum s-au creeat servere si pentru alte tari : Statele unite, Anglia, Ungaria, Spania Portugalia etc .

Pe scurt e vorba de un joc asemanator cu eRepublica ( pentru cei care au mai jucat asa ceva ) si are forma unei tari cu economie de piata , cu buget, guvern , firme si diverse actiuni care pot genera profit ( profit real probat chiar de mine cat si de alti playeri). Acum merge si in United Kingdom atat in romana , cat si in engleza. Nu te poti inscrie decat pe baza de invitatie ( referral) si in scurta perioada ( mai ales ca jocul este la inceput la voi, si piata este virgina) poti face profit frumos . La noi pe Romania sunt multi jucatori care au facut profit de ordinul sutelor si chiar miilor de euro , dar sunt si unii care nu au facut .... jocul este foarte diversificat , e imposibil sa nu placa ( mult peste jocurile de browser pe care le stim cu totii Ikariam, Travian, The west si altele).

Este absolut gratis sa te inscrii , absolut gratis sa joci ( poti genera profituri chiar fara a investi efectiv in joc) , dar, pentru o dezvoltare mai rapida si pentru a genera castiguri importante repede, se pot investi bani reali in joc !!!

Link joc www... dar nu va puteti inregistra , va trebuie un link de forma unei invitatii ca acesta

www.....

pentru cei care au intrebari despre acest joc cu placere ma ofer sa ofer toate informatiile pe care am
    contact .......sau skype id ........

M-am gandit ca poate doriti si voi, romanii plecati din tara spre un trai mai bun, sa vedeti de ce sunt in stare fratii vostri de acasa
    Spor la joaca, sper sa ne vedem pe joc !!!

O sa pun si cateva poze, sa va faceti o idee:

editat de sorin: spamul nu se admite pe acest forum. am sters celelalte 10 mesaje. in mod normal las adresele de email sau numerele de telefon, dar nu si cand e vorba de spam.
    Ultima modificare făcută de sorin; 15.09.2010 la 13:53. Motiv: spam

Data înscrierii
    30.09.2008
    Locație
    Augsburg De
    Posturi
    2.280
    Putere Rep
    25

Implicit

Stef,ai citit regulamentul de postare??
    Eu sint si bun si rau ,asa cum sint,
    Nu-mi tin rabozul la cusururi."

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    11.793
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de elliane Vezi post
    Stef,ai citit regulamentul de postare??
    sigur nu l-a citit. contul i-a fost suspendat definitiv.

Subiecte similare

1. truc de facut bani
    De angelina în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 05.01.2013, 17:27
  2. bani usor de facut
    De sweet în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 02.10.2008, 18:01
  3. oare ce-am facut?
    De lorelici în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2014, DV-2015, DV-2016 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 17.10.2006, 08:24
  4. ce-i de facut?!
    De Angel în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 27.12.2005, 04:28
  5. ce e de facut ?!?
    De Altcineva în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 20.09.2005, 06:07

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •