Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 13 din 13

Subiect: Loteria Spaniola

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

rahat cu perje. alt scam-er. mai întâi ăla cică a descoperit din întâmplare un site unde ... şi apoi hop ăsta bă io am situ' ăsta unicu' dăn lume bă care aşa şi pe dincolo ... ce proşti ăia de la loteria spaniolă (aia pe bune: LAE) să creadă că ei sunt singuri care ...

Ultima modificare făcută de aramis_13; 08.07.2010 la 06:53.
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    25.11.2006
    Posturi
    2.197
    Putere Rep
    27

Implicit

Este adevarat ca se organizeaza trageri la loterie cu ocazii speciale,astazi este extragerea de vara si premiul cel mar este de 20.000.000 € dupa aceea vor fi biletele de la loteria nationala ce se vand deja pt craciun,sunt f multe numerele extrase si de Craciun se televizeaza timp de cateva ore tragerea loto,nu stiu daca la asta te referi,intr-adevar vin f multi francezi si joaca aici cand sunt trageri speciale....

Data înscrierii
    29.07.2011
    Posturi
    155
    Putere Rep
    9

Implicit

când ai loterie lângă tine în cartier trebuie să fii rău de tot în sevraj ca să cauți bilete pe net la o loterie din altă țară. iar argumentul care e...? cum că cică ar fi premii mai mari....aloooo, primăria...?!? păi nenicule, premiile se măsoară după ce ai câștigat, nu înainte să joci!!! AU FOST premii mai mari...păi atunci înseamnă că cineva le-a luat

iar dacă eu astăzi am cumva noroc, am noroc pur și simplu, nu într-o anumită țară sau într-o anumită limbă, așa că singura condiție să materializez cumva norocul ăsta ar fi să joc un bilet undeva. îmi explică și mie cineva cu ce fel de A L I F I E sunt unse biletele de pe internet de la loteria spaniolă?

dacă vreau premii mai mari la mine în cartier mă duc și joc aceeași variantă de 10 ori la aceeași extragere, iar cum 1 EURO este egal cu vreo 4 RON jumate, înseamnă că așa compensez o diferență dublă...

sunt cumva câștigurile în spania de 20 de ori mai mari decât în românia...? mă duc atunci și joc o variantă identică de 100 de ori...

și atunci normal că sunt de acord cu cine a spus aici ceva despre „spam”.

MAKE WAR, NO SPAM!!!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte similare

1. legislatia spaniola?
    De dorica în forumul Comunitatea romaneasca din Spania
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 26.05.2009, 09:38
  2. loteria
    De Boddo în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Ultimul post: 11.10.2006, 15:16
  3. loteria vizelor
    De doinnaro în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 26.05.2006, 05:31
  4. loteria
    De hrisi în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Ultimul post: 23.01.2006, 03:50
  5. pt loteria dv
    De bastiano în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 19.12.2005, 11:48

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •