Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: tanar 26 ani doresc prietenie casatorie

Data înscrierii
    14.11.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit tanar 26 ani doresc prietenie casatorie

Tanar 26/180 inaltime brunet, sincer serios responsabil doresc prietenie casatorie cu o tanara sincera serioasa modesta si cu caracter, care doreste o relatie de lunga durata, stabilitate, si sa construim ceva frumos impreuna. Daca doresti sa ma cunosti sa ne cunoastem, mai bine scrie-mi te rog pe adresa mea de email: ionel17@yahoo.com nu ma deranjaza deloc daca ai fost casatorita si ai divortat si la fel nu ma deranjaza daca ai un copil sau chiar doi din fosta relatie, vreau o relatie bazata in primul rand pe respect si incredere, cu mult respect jason

Song of Solomon 8:6
    Place me like a seal over your heart, like a seal on your arm; for love is as strong as death, its jealousy unyielding as the grave. It burns like blazing fire, like a mighty flame.

Song of Solomon 8:7
    Many waters cannot quench love; rivers cannot wash it away. If one were to give all the wealth of his house for love, it would be utterly scorned.
    Ultima modificare făcută de jason; 10.04.2010 la 04:02.

Data înscrierii
    02.10.2009
    Locație
    Deva, Romania
    Posturi
    118
    Putere Rep
    12

Implicit

Esti in Romania sau USA? Tu ai mai fost insurat? Ai copii? Ce pasiuni ai? As avea multe intrebari
    I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not
    We're so trendy we can't even escape ourselves

Data înscrierii
    14.11.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit de la jason pentru cristina

buna cristina iti multumesc pt faptul ca tiai facut timp sa imi scri catea randuri, eu sunt in romania si locuiesc la timisoara dar am rude in u.s in pennsylvania two cousins one nephew and 3 nices, si jason e numele meu real nu e doar un nick pe care il folosesc, nu nu am mai fost insurat casatorit niciodata si nici nu am avu aventuri si nici nu imi doresc imi doresc o relatie stabila si de lunga durata care sa duca la casatorie, si nici nu am copii in momentul de fata, imi doresc si vreau ca relatia mea cu viitoarea mea iubita, sotie sa fie bazata in primul rand pe incredere si respect reciproc, sunt ar fi multe de spus de vorbit de povestit crstina lucruri pe care nu ti le pot spune aici pe forum pentru ca nu e nici momentul si nici locul potrivit aici tiam spus iti spun doar cateva lucruri asa in mare ca sa iti faci o idee cu cine stai de vorba daca ai sa vrei sa ma cunosti si daca vi cu o inima curata in cea ce iti doresti afirmi ca iti doresti atunci ne putem cunoaste mai bine schimband emailuri sau prin instant messenger daca ai sa vrei si daca ai sa fi deacord ca sa ma cunosti acest luru ramane la atitudinea ta, cristina pt mine casatoria si decizia de a ma casatori e un lucru foarte important si cu o insemnatate mare pt mine sa sti, cam atat am avut sati spun pentru moment ai grija de tine cu respect jason daca vrei sa ne cunoastem mai bine scriemi pe email si intreabama absolut orice vrei sa afli despre mine am sati raspund cu placere de asemenea am sati spun pe email care sunt pasiunile mele ok promit cristina, si eu as avea am intrebari pentru tine dar sa lasam timpul sasi spun cuvantul ok inca o data iti spun ai grija de tine si astept vesti de la tine pe email, cu respect jason

Song of Solomon 2:16
    My lover is mine, and I am his.

Data înscrierii
    15.12.2016
    Locație
    craiova
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Sunt un domn matur in gandire, stabil in sentimente si viata de cuplu,43 ani,170 cm, zodia taur, dragut, romantic, salariat, poesor auto, servici, fara obligatii, necasatorit niciodata, doresc sa cunosc o doamna de varsta apropiata, draguta, feminina, in vederea casatoriei si aintemeierii unei familii. Rog si ofer seriozitate maxima. Tel..0771 63 94 76 Laurentiu
    adr.fb.nastasia laurenti

Subiecte similare

1. Un tanar in cautarea unei tinere pentru prietenie in NY.
    De quartz747 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 18.08.2010, 22:52
  2. tanar penticostal doresc prietenie casatorie
    De jason în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 09.02.2009, 07:59
  3. tanar penticostal doresc prietenie casat
    De gregGa în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Ultimul post: 25.11.2007, 08:55
  4. tanar baptist doresc prietenie casatorie
    De tonymontana în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Ultimul post: 28.12.2006, 04:02
  5. TANAR DORESC SA EMIGREZ
    De valiy77 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 04.07.2005, 13:14

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •