Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Se califica Steaua azi?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Diseara are loc meciul decisiv pentru calificarea in grupele Ligii Campionilor unde de vreo 9 ani nu am mai avut acces. Avem nevoie de cel putin un egal de la 2-2 in sus sau victorie, dupa ghinionul din tur cand Steaua putea castiga cu 2 sau 3-0. Cred ca e posibil!!!

Hai Steaua! [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Guest

Implicit

Nu a fost sa fie am fost ghinionisti si am ratat prea mult si nici vrajile dinspre faurei nu au ajutat cu nimic acum. A fost 2-3 si ne pare rau pt noi. Trebuia sa fie 0-3 si ne parea bine pt MM ,Gigi si restul declaratiilorla fel cum urlam cand bateau pe Valencia.

Guest

Implicit

mai avem pe Rapid si pe Dinamo Bucuresti sa nu fim demoralizati total.[img]smileys/smiley1.gif[/img]..poate la anul va fii si mai bine daca sortii nu ne vor mai scoate Manchester in cale.

Guest

Implicit

Dinamo - Everton (Anglia)

Rapid - Feyenoord (Olanda)

Steaua - Valerenga (Norvegia)

Sa speram sa le vedem in grupe pe toate 3 ..dar mai greu

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Aproape imposibil sa le vedem pe toate 3 in grupe. Avand in vedere adversarele, m-as multumi si macar cu una [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Guest

Implicit

Ai dreptate Sorine dar speram ..eu sper macar sa intre 2 ...Dinamo si Steaua desi Everton e mai tare ca Feyenoord cred eu, dar cred ca si Dinamo e mai tare ca Rapid ..va depinde si de sansa si de ratarile alea nenorocite. siSteaua are de razbunat cu Norvegia. daca se vor mai reculege putin vom avea o mica sansa.

Guest

Implicit

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center bgColor=#ffffff>
    <T>
    <TR>
    <TD bgColor=#ffffff>
    </TD></TR>
    <TR>
    <TD bgColor=#ffffff>
    </TD></TR></T></TABLE>

Subiecte similare

1. se poate califica numai cu experienta ?
    De madalinab în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 14.08.2007, 00:08
  2. Macelarii se califica pt. Canada!
    De ganimede în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 31.10.2006, 03:00
  3. Dinamo - Steaua
    De moni77 în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 22.09.2006, 11:00
  4. STEAUA-RAPID
    De Ros_Albastru în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 15.09.2006, 21:36
  5. steaua - standard
    De Gogule în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 22.08.2006, 09:59

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •