Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 15 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 150

Subiect: American National Hockey League (NHL) – 2009-2010

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

E seara umilintei pentru Blackhawks. Sunt condusi cu 6-1 dupa doua reprize, de Columbus, care e pe la subsolul clasamentului.
    Huet e cam la furat cu portaria, el incasand primele 5 goluri. Dupa ce l-au scos pe Huet din poarta si l-au bagat pe Niemi s-a mai echilibrat treaba.
    Sa vedem cate goluri mai incaseaza in ultima repriza. Dupa asa meci, Blackhawks nu merita sa termine pe primul loc in conferinta de vest.

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.333
    Putere Rep
    30

Implicit

Yes!!!!!! They do it! Aseara, dupa un meci palpitant, Tricolorii mei au reusit sa imblanzeasca Panterele din Florida, asa ca sa moara de necaz Romi din Florida!
    Si am un mesaj pentru Claudiu din N.J.
    Bai Claudiule, sambata vom juca cu echipa voastra de-si spune Devils New Jersey.
    Transmite-le sa-si bage bine mintea intr-o cornitze, ca montrealezii mei au o arma secreta contra lor:
    apa sfintzita si un sobor de preoti!

Go Habs go!!!!!
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.242
    Putere Rep
    33

Implicit

Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Si am un mesaj pentru Claudiu
    Bai Claudiule, sambata vom juca cu echipa voastra de-si spune Devils New Jersey.Transmite-le sa-si bage bine mintea intr-o cornitze, ca montrealezii mei au o arma secreta contra lor:
    apa sfintzita si un sobor de preoti!

Go Habs go!!!!!
    Tabarnak! Calice de tabarnak de sacrament! Tabarnak de calice!!!

Je me souviens, les canadiens .. tabarnak, tabarnak!!! lol

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.333
    Putere Rep
    30

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Tabarnak! Calice de tabarnak de sacrament! Tabarnak de calice!!!

Je me souviens, les canadiens .. tabarnak, tabarnak!!! lol
    M-ai facut sa rad Claudiule!!!!!!! Pe bune, si e prima data cand rad cu pofta pe ziua de azi. ia sa-mi pun eu d-un coniac frantzuzesc..il stii p-ala Raynal?? E un coniac V.S.O.P de-ti merge la suflet.
    Cel mai bun sa castige sambata seara!
    Voi stiati ca echipa mea, Canadienii din Montreal, este cea mai veche echipa din LNH? Pe bune, este o adevarata legenda... sa nu va mirati cand veti vedea chiar americani de pe la voi fani ai acestei echipe prestigioase.

Ia uite aici:

http://en.wikipedia.org/wiki/Montreal_Canadiens
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.242
    Putere Rep
    33

Implicit

Citat Postat în original de christianT Vezi post
    ia sa-mi pun eu d-un coniac frantzuzesc..il stii p-ala Raynal?? E un coniac V.S.O.P de-ti merge la suflet.
    Cel mai bun sa castige sambata seara!
    Voi stiati ca echipa mea, Canadienii din Montreal, este cea mai veche echipa din LNH? Pe bune, este o adevarata legenda... sa nu va mirati cand veti vedea chiar americani de pe la voi fani ai acestei echipe prestigioase.
    L-ai papat flambat? Nu cunosc moncher de coniac decat detalii technice de cand am trecut prin industrie, in rest toate cunostintele mele practice despre acest lichid sunt strans legate de o seara din adolescenta unde m-am imbatat din Napoleon la ziua cuiva si a doua zi urma sa merg la mare cu parintii. cam aia a fost portia mea de coniac pe toata viata

se spune la sport ca echipa castigatoare nu se schimba asa ca eu nu schimb heineken.

Cei mai buni sa castige diseara indeed. Eu oricum glumesc pe aici, nu-mi pasa decat de ce fac dinamovistii mei Duminica cu Urziceni. Dar oricum se stie ca va bat devilshii mei de va scot hockeyul din cap. Apropo Petrolul tau e pe 5 in B1 la 4 puncte de locul 2 promovabil.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

Maine seara ma duc la meci. Sper ca Blackhawks sa spele rusinea din meciul de la Columbus si sa-i bumbaceasca bine, pentru ca joaca tot cu ei, dar la Chicago.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Maine seara ma duc la meci. Sper ca Blackhawks sa spele rusinea din meciul de la Columbus si sa-i bumbaceasca bine, pentru ca joaca tot cu ei, dar la Chicago.
    Din pacate, au jucat ca niste cizme si au pierdut atunci, facandu-mi seara mizerabila. Au mai pierdut apoi la St. Louis, revansandu-se cat de cat aseara, cand au castigat la Minnesota cu un 4-0 sec.

In alta ordine de idei:
    VanDerJiji, here we come, adica maine seara, vineri 2 aprilie. Venim sa va batem la NJ, chiar daca si noi si voi deja suntem calificati in playoffs.

christianT, voi inca sunteti pe gheata subtire si mai aveti de lucru pana sa fiti siguri ca prindeti playoff-ul. Ce se intampla cu montrealezii tai?

Pisoi, voi stati bine deocamdata, dar un trebuie sa faceti pasi gresiti.

Mai e un pic si se trage linia, intrandu-se apoi in fazele eliminatorii. Blackhawks ai mei, au jucat brici pana la Olimpiada, apoi au dat-o de gard, pierzand mai mult de 50% din meciuri. Noroc ca adunasera destule puncte pana atunci, fiind deja calificati in playoffs chiar daca ar pierde toate meciurile ramase.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Pisoi, voi stati bine deocamdata, dar un trebuie sa faceti pasi gresiti.
    bai!! ce m-a uns meciul de aseara .... 8-3 cu Vancouver ...chiar ca ne trebuia o victorie de proportii ...si pe deasupra i-a cam ajutat si pe Chicago sa-si consolideze pozitia
    ...ce ma oftica pe mine e ca meciurile se dau pe zone cu echipa/le locale si nu-i pot sa urmaresc si evolutia rivalilor decat daca joaca meciuri directe cu ai mei

...azi meci interesant Montreal la Phili unde 6 7 8 au 82 puncte, dar si Chicago la NJ
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.242
    Putere Rep
    33

Implicit

Citat Postat în original de sorin;189146 [FONT=Arial
    In alta ordine de idei:[/FONT]
    VanDerJiji, here we come, adica maine seara, vineri 2 aprilie. Venim sa va batem la NJ, chiar daca si noi si voi deja suntem calificati in playoffs.
    Na ca au facut egal prietenesc in ultimele secunde dupa ce v-am condus tot meciul cu 1-0. Ce o fi cu Cristi de nu mai da pe aici dupa ce i-au batut devilshii mei cu 4-2 pe inventatorii hockey-ului chiar pe Bell centre? eu unu sper ca Cristi nu se ataca din asa ceva, ba din contra, cand va merge la DC isi va lua timp sa mearga sa vada un meci al primei clasate ca sa vada si el in sfarsit hockey adevarat

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Na ca au facut egal prietenesc in ultimele secunde dupa ce v-am condus tot meciul cu 1-0.
    Egal prietenesc dupa cele 3 reprize, da pana la urma v-am batut in prelungiri, mai bine zis la SO. Uff, meci greu, nu gluma, "dracusorii" sunt buni. Oricum, macar ati castigat si voi un punct.
    Nu te supara frate, stii jocul ala, nu?
    Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...azi meci interesant Montreal la Phili unde 6 7 8 au 82 puncte, dar si Chicago la NJ
    Intr-adevar, a fost un meci foarte interesant. Chicago a egalat in ultima juma' de minut si apoi au castigat la SO.

Pagina 3 din 15 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. American National Hockey League (NHL) – 2010-2011
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 92
    Ultimul post: 16.06.2011, 15:27
  2. Europa League/Liga Europa 2009-2010 live–discutii,info meciuri live, tragere la sorti
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 25.02.2010, 20:36
  3. Champions League 2009-2010 fotbal live –discutii, info meciuri live, tragere la sorti
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 09.12.2009, 17:10
  4. Champions League 2008-2009 - Steaua si CFR Cluj
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 10.12.2008, 23:23
  5. Concurs American Computer Science League
    De Anariam în forumul Comunitatea romaneasca din Southwest
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 12.03.2007, 09:22

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •