Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 40 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 400

Subiect: Ce am mai gatit bun astazi?

Data înscrierii
    09.02.2005
    Posturi
    720
    Putere Rep
    15

Implicit

Eu sunt antitalent la bucatarie. Cel mai compilcat fel de mancare pe care-l fac sunt aripioarele de pui prajite.

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

Ana Tofan nu-ti face probleme,este ok si asa [img]smileys/smiley32.gif[/img],acum treci la stadiul urmator, incearca pulpe sau/si piept de pui, este superdelicios,crede-ma !
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    09.06.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    1.332
    Putere Rep
    18

Implicit

Sau Ana sa faci tot puiul, de xe eu am sa fac astazi pui la tava si daca iti place cum arata faci si tu unul.

Angeline de aia tot scriu eu pe aici, mai va dau idei ce sa gatiti.
    Poate te enervezi intr-o zi iti iei familia si o pui in fata PC-ului le
    arati pozele si ii intrebi : acum ce vreti sa mancati??[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

super fain, multam de idee eu sunt de acord ! [img]smileys/smiley32.gif[/img],uite, trebuie sa vina sotul de la lucru si astazi nu am gatit ca am mai avut papricas de cartofi de ieri si cum ti-am mai spus e o problema, daca mancarea e f. buna trece ca si cum nici nu ar fi fost, daca trag nasu trebuie s-o arunc si sa fac alta, dar astazi ii sacrific; baietii au mancat de trei ori micul dejun, pe sot o sa-l pun la calc. sa priveasca bunatatile gatite de tine OK ? si intre timp il ametesc cu ceva muzica si am sa-i zic ca l-am invitat la o cina romantica.....[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    09.06.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    1.332
    Putere Rep
    18

Implicit

Asa sa faci Angeline[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img],

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

OK ! asa am facut, cinavirtuala si urmarea eiam sa ti-o povestesc maine la o cafea daca esti de acord.

Data înscrierii
    09.06.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    1.332
    Putere Rep
    18

Implicit

Astept nerabdatoare[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

ok, draga mea pot sa divulg ca totul a fost super mai intai am sevit ce aveam euapoi am pus muzica si ca norocul meu baietii au iesit afara( vreau sa zic cu prietenii lor )asa ca noi ne-amdelectat.Sotul a transmis ca esti un [img]smileys/smiley53.gif[/img]si ca precis l-ai cucerit pe sotul tau la o cina romantica gatita de tine si daca vom ajunge sa ne vedem sa ne masuram puterile in bucatarie ( in ale gatitului bineinteles ), ca apoi ei barbatii, sa-si faca siesta cu burta la soare. Bineinteles ca a urmat un serial din "tanar si nelinistit" si ne-am trezit dimineata iar flamanzi, sotul fredonand melodia de la Voltaj "ce bine e sa ai ...20 de ani...fara griji si fara bani..."

Data înscrierii
    16.01.2005
    Locație
    Canada
    Posturi
    275
    Putere Rep
    15

Implicit

Multumesc,tocmai mi-ai deschis apetitul adormit de vreo doua luni.Bebe-ul meu nu vrea nimic decat apa si mere si ma pune la pat in crize de graeta .[img]smileys/smiley19.gif[/img]Mi-e dor sa mananc,nu mai stiu ce e aia mancare,dar acum chiar ca as face niste spagete.Sper sa le si pot manca.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    09.06.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    1.332
    Putere Rep
    18

Implicit

Mihaela nu te ingrijora si nu te forta, am trecut si eu prin asta si
    mi-a luat 4 luni ca sa imi revin. In astea 4 luni nu am gatit nimic, nu
    am suportat nici un fel de miros si tot asa. Nu iti fa probleme ca este
    totul trecator. In cate luni esti?? Felicitari oricum[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Angeline, ne vom masura fortele in bucatarie odata si odata[img]smileys/smiley36.gif[/img],
    ma bucur ca ai avut parte de o cina romantica, eu stau cam prost la
    acest capitol, ca bebele nu stie ce si cum, ma bubuie cand imi e lumea
    mai draga[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pagina 3 din 40 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Ce ati mai gatit in ultimul timp fetelor?
    De May2006 în forumul Retete Culinare Romanesti si Internationale
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 05.05.2006, 08:16
  2. Tinerii din ziua de astazi
    De Ana Tofan în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 19.04.2005, 06:18
  3. Astazi Steaua - Villareal
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 20.03.2005, 11:01
  4. Valencia - Steaua astazi
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 16.02.2005, 13:31

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •