Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 17 din 17 PrimulPrimul ... 7151617
Rezultate 161 la 170 din 170

Subiect: Campionatul European Euro 2012 la fotbal – meciuri live, discutii, preliminarii

Data înscrierii
    27.02.2012
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    16
    Putere Rep
    0

Implicit

Chiar daca Germania nu a fost una dintre favoritele mele, in meciul cu Grecia au aratat o viteza a jocului si o buna pregatire fizica chiar si in minutele 80-90, am fost sigur ca vor castiga, se pare ca na fost sa fie.

Spania a putut sa ii trimita pe italieni acasa inca din grupe o remiza cu Cehia era cheia, ard de nerabdare sa aflu "le va parea rau ca n-au facuto ? " :D

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de shogunelu Vezi post
    In plus, Italia are cota 3,8(!!!), asa ca voi paria pe ei! Gott mit uns!
    Shogu, in sfarsit ai oo de parior. asa se fac banii, nu pe favoritii hartiei.
    Citat Postat în original de reallast Vezi post
    Spania a putut sa ii trimita pe italieni acasa inca din grupe o remiza cu Cehia era cheia,
    cu Croatia, nu Cehia puteau sa faca egal si nu orice egal, le trebuia 2-2.

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.669
    Putere Rep
    23

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Shogu, in sfarsit ai oo de parior. asa se fac banii, nu pe favoritii hartiei.

Pai, ce sa fac, joc si eu cand mai riscant, cand mai prudent, dupa inspiratie...
    Patrie este una, restul sunt doar tari.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

pentru meciul de asta seara am sa tin pumnii italienilor,mi-a placut cum au jucat pina acuma..

Data înscrierii
    27.02.2012
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    16
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    pentru meciul de asta seara am sa tin pumnii italienilor,mi-a placut cum au jucat pina acuma..
    Ai dreptate, am observat un joc mult mai ofensiv ( nu doar defensiv si pe contre cum jucau inainte ) acum am vazut si o posesie mult mai buna.

In finala se poate intampla orice nu este o favorita, insa balanta o inclin spre Spania!

--------------- VIVA ESPANA -----------------
    Spania - Italia 4 - 0

Declaratia lui Mario Balotelli dupa meciul cu Germania ”Vreau să dau cu Spania patru goluri, nu două."
    Ultima modificare făcută de reallast; 01.07.2012 la 15:46.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

un atrenament pt Spania...ce mai meci...bv Spania...
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

ca a castigat Spania nu e o surpriza, erau oricum favoriti, dar ca au castigat cu 4-0, asta da surpriza. azi au jucat si spaniolii fotbal, nu doar au pasat plictisitor. italienii au fost de nerecunoscut.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

bine ca nu ma pasioneaza pariurile,pierdeam de fiecare data.mai astept sa treaca cateva zile si sun la neamuri..trebuie sa fie tristetze mare la ei,sa fi asa de aproape de implinirea unui vis cum este castigarea titlului de campion european si sa esuezi..
    in alta ordine de idei..spaniolii au reusit pentru prima data in istoria fotbalului sa apere titlul de campioni europeni..
    din partea mea au toata admiratia si respectul..au alergat si luptat dupa fiecare minge cu flamanzimea si tenacitatea unui maidanez..

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

BAI! ...super finala, spaniolii i-au umilit "la greu" pe italieni si ...zic eu ca le-au cam scos ifosele din cap ...mai ales "gladiatorului" Balotelli care sunt convis ca dupa meciul asta o sa-si rada si "pasarica purpurie" aia de pe cap si sa ia ceva lectii de "lupta cu alti tauri mai experimentati" ...care nu se lasa impresionati de "aspectu' fizic" sau cel "de dupa cortina"
    ...se pare efectul viagrei italienilor din meciul cu Germania nu a avut asteptarile sconate si au uitat sa ....
    p.s. ...sincer, rezultatul m-a uns ...spaniolii au dominat total, au impus o strategie la care italienii, poate nu s-au asteptat, sau la care nu au putut sa faca fata ...si au meritat total victoria
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

dupa celebrele pizza quatro stagioni si quatro formagi au lansat pizza quatro nola...
    amarat...daaa o duc bine!

(Oo)-(|||)''(|||)-(oO)

Pagina 17 din 17 PrimulPrimul ... 7151617

Subiecte similare

1. Champions League 2010-2011 fotbal live –discutii, info meciuri live, tragere la sorti
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 28.05.2011, 15:43
  2. Campionatul European de handbal masculin CE 2012 din Serbia
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 13.03.2011, 14:12
  3. Campionatul European de handbal feminin din 2010 - program, scoruri, meciuri live
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 19.12.2010, 09:16
  4. Campionatul european CE de polo 2012 - Eindhoven, Olanda
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 20.11.2010, 18:25
  5. Champions League 2009-2010 fotbal live –discutii, info meciuri live, tragere la sorti
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 09.12.2009, 16:10

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •