Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 12 din 12

Subiect: Lu' Sorin

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Citat Postat în original de paulantoniu Vezi post
    jignirea de care vorbesti se putea cu putina bunavointa interpreta ca gluma..dar daca tu tii neaparat sa ma scoti pe mine vinovat ,este pe undeva de inteles ca tipul /tipa s-a luat de familia mea..am impresia ca cine nu este de acord cu tine si-a semnat testamentul..am sa-l rog pe Sorin sa faca cu tine o exceptie si sa mai scrie ceva la tine, linga cuvantul moderator...plutonier sau comandant..sa-ti deseneze si niste trese colorate..
    paulantoniu, eu mi-am zis parerea!!!

Daca Raven nu dorea parerile noastre atunci trimitea PM.
    Daca tu o consideri o gluma ce ai facut nu neaparat encore o considera o gluma.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit spuneti-va parerea doar pe topicele deschise pentru asa ceva

Raven, daca nu stiai, eu inca sunt in vacanta. Daca dau sanctiuni dau pe baza raportarilor primate, pentru ca nu am timp sa citesc toate mesajele. Daca Paul a fost raportat si encore nu, norocul lui/ei.
    Asa cum scrie in citatul lui Godri (■ Sa respecte si sa nu comenteze pe forum deciziile moderatorilor si administratorilor, iar daca doresc sa se planga in legatura cu aceste decizii, sa se adreseze numai pe PM/Email administratorilor si nu in public.), tu practic ai incalcat regulamentul si ar trebui sa primesti o penalizare, dar ma grabesc acum sa-mi vad de vacanta.

In alta ordine de idei, daca se mai deschid topice de genul “lu’ Sorin”, “lu’ asiris”, etc., acestea vor fi sterse, nu doar inchise. Aveti topice unde sa va spuneti parerea, nu e nevoie de dedicatii speciale.

Inchid acest topic, iar pe viitor daca se mai deschis astfel de topice cu “dedicatie”, nu numai ca vor fi sterse, dar si initiatorii vor fi penalizati. Nu mai suntem demult la gradinita, ce dracu? Plus ca fiecare se poate apara singur(a) fara avocati.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte similare

1. Sorin Vatasoiu
    De mirabela în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 02.10.2007, 10:26
  2. Domnule Sorin!!!!!!!
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 72
    Ultimul post: 05.04.2007, 11:45
  3. pentru Sorin
    De Poliana în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 05.07.2005, 03:39
  4. intrebare pt Sorin
    De Poliana în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 10.06.2005, 08:00
  5. pentru Sorin
    De amedeo în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 02.02.2005, 14:20

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •