Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 13 din 13

Subiect: intrebari catre asiris

Data înscrierii
    11.07.2009
    Locație
    Nürenberg, DE
    Posturi
    84
    Putere Rep
    11

Implicit Mai lăsaţi răspunsurile ....

Am ochelarii aburiţi în căutarea disperată de a găsi unde am pus eu întrebarea catre un domn coleg de aici, nu o găsesc şi pace. Nici după răspunsul dumnealui nu pot să îmi dau seama cam care ar fi fost întrebarea. De aici am tras şi concluzia ca "topicul" deschis de dvs. ar fi unu mincinos.
    Ia să vedem cum decurge partida, dumnealui imi pune o intrebare datoria mea fiind să raspund, răspunzând la întrebare automat omul are dreptul la replică, o strategie foarte inteligentă şi foarte logică ( felicitări domnule ) însă cursul normal nu este aşa, întrebare - răspuns este ok. Dar răspuns la răspunsul întrebări forţeză nota drept pentru care sanctiunea a venit.
    Acum iarăşi răspuns catre ( pentru ) asiris 2, teoretic este acelaşi făgaş şi ar trebui din nou să sancţionez .
    Dilemă m-am străduit ca forumistul cu pricina să nu capete a doua "banare" care ar fi dus direct către anularea lui definitivă dar să respect şi regulamentul ( să îmi fie rusine, punctele conform regulamentului ar fi trebuit puse pe minim 30 de zile şi mi-am luat atenţionare pentru asta), acum repetă aceiaşi greşeală. În continuare membru cu pricina îmi pare simpatic şi un plus pentru întregul forum, ce să fac ? Să respect regulamentul ? Să nu îl respect şi să îmi mai iau o avertizare că nu l-am respectat ? Dacă nu mi-ar păsa de forum si colegi aş executa fără discuţie sancţiune cu eliminarea imediată a utilizatorului recidivist.

Cred că cel mai bine este să împac şi capra şi varza ( ce o fi face cu lupu ? )

1. De dragul utilizatorilor ( să vadă toată lumea că ţin cu ei ) , o să dau posibilitatea tuturor să discute cu mine ( atentie numai cu mine, neincluzând ceilalţi moderatori sau administratori ). O să deschid un topic nou pentru acest lucru.

2. Utilizatorul care a deschis acest "topic" v-a fi sanctionat cu 5 puncte penalizare pe un termen de 30 de zile .

3. Acest topic se va închide.

4. Celelate 3 "threaduri" se vor muta la o alta locaţie unde v-a fi si topicul de la punctul 1.

La bună vedere.
    Forţa să fie cu tine !

Data înscrierii
    28.05.2005
    Locație
    Republica Nerva Traian, colt cu Anastasie Panu
    Posturi
    2.835
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de asiris Vezi post
    Ia să vedem cum decurge partida, dumnealui imi pune o intrebare datoria mea fiind să raspund, răspunzând la întrebare automat omul are dreptul la replică, o strategie foarte inteligentă şi foarte logică ( felicitări domnule ) însă cursul normal nu este aşa, întrebare - răspuns este ok. Dar răspuns la răspunsul întrebări forţeză nota drept pentru care sanctiunea a venit.
    De aici se intelege ca pentru orice intrebare adresata tie, musai sa deschidem topic nou.
    Stiu... stiu... nu asta-i ideea, insa, cred eu, ca scuteai si timp, si osteneala, atat a ta cat si a preopinentului, lasand discutia sa curga linistit acolo.
    Citat Postat în original de asiris Vezi post
    Dacă nu mi-ar păsa de forum si colegi aş executa fără discuţie sancţiune cu eliminarea imediată a utilizatorului recidivist.
    N-ar fi mai simplu, ca sa nu spun chiar mai indicat, sa luati in calcul un alt regulament, mai permisiv decat cel actual, cu suspendari temporare pe o perioada mai scurta, cu posibilitatea ca userul atentionat sa revina sub alt nick, o data ce contul i-a fost definitiv blocat - bine, exceptand cazurile extreme?

Data înscrierii
    11.07.2009
    Locație
    Nürenberg, DE
    Posturi
    84
    Putere Rep
    11

Implicit Le-am legat pe toate trei ...

Pentru economie de spaţiu le-am unit. Acum aveţi ce vă trebuie. Frumos ar fi ca mai întâi să stabilim regulile şi apoi să ne avântăm mai departe.
    Forţa să fie cu tine !

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte similare

1. pachet catre Ro
    De Albastreala în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 04.03.2007, 07:45
  2. Catre Roxana
    De dac31 în forumul Vize imigrare, vizitator-Canada-Ontario-Alte regiuni
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 26.09.2005, 03:09

Permisiuni postare