Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 35 din 41 PrimulPrimul ... 253334353637 ... UltimulUltimul
Rezultate 341 la 350 din 403

Subiect: Off topic - aberatii de tot felul :) [14]

Data înscrierii
    19.09.2009
    Posturi
    42
    Putere Rep
    0

Implicit

ih, disparusem si nu stiam unde sunt.... aici am voie sa zic ?
    sau si aici trebuie sa ma comport ca turma???

Hai sa va zic aveam eu un gagic si asa ma stresaaaaaaa, ca aveam nevoie de 2 ore de atentie zilnic... 2 ore sa fie ale mele....si imbratisarea de noapte-vesnica sa fie nelipsita dar el nu si nu...ca nu asa e viata...cica cu cat mai rar cu atat mai bine

Mie nu imi convine, si nu imi convine in Arizona...dar degeaba tot spun, ca nimeni nu ma intelege ...
    Ultima modificare făcută de karinaw; 22.09.2009 la 15:28.

Data înscrierii
    19.09.2009
    Posturi
    42
    Putere Rep
    0

Implicit

...hai sa va mai zic una....aveam eu o prietena, si amandoua locuiam in Arizona.Dar degeaba locuiam, ca nu ne folosea la nimic.
    Ea avea un gagic...daaa, ce daca era gagicul ei, ca tot atat de bine putea sa fie si al meu, nu? ...ca doar cine face legea asta cu impartitul gagicilor? Ea? Nu cred.....
    Pe urma nu a mai fost prietena mea fiindca s-a despartit de gagic si fiindca mie nu imi convine si nu imi convine in Arizona asa ca am plecat...brrrr nici nu vreau sa va spun in casa cui stau, despre asemenea oameni nu se merita sa vorbeasca gurita mea....

Data înscrierii
    19.09.2009
    Posturi
    42
    Putere Rep
    0

Implicit

Am vrut sa-mi fac si eu un gagic....da tocmai cand sa mi-l fac, ce credeti ca mi-a zis?

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...da-ti raspunsul peste vreo juma de ora ...ca vad ca tot nu intereseaza pe nimeni ce scri

p.s. vezi? ...am zis eu ca aici e "sala" mai buna!

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de florin10 Vezi post
    Raven, esti de acord cu ideile exprimate de Omar Khayyam? Vad ca il citezi des. Si de asemenea, vroiam sa te intreb de mult timp, esti de acord cu concluzia poeziei "Mortua est" de Eminescu? Te intreb asta pentru ca atunci cand am postat poezia (acum un an si ceva), ai spus ca Eminescu e mereu actual. Te intreb la modul cel mai serios pentru ca mie mi se pare ca ce ai postat tu de Khayyam este in totala opozitie cu crezurile tale.
    te găsişi acuma şi tu. comunistule! (sau bolşevicule! na, alege ce vrei tu). păi ce are una cu alta? nu ştii că "fă ce zice popa nu ce face". aşa e şi cu asta. semnătură din Zen, citate din Omar Khayyam la greu, poezii legionare, ce au a face astea pe contra cu credinţa? nimic, vere. ce te iai dă om deageaba
    Ultima modificare făcută de aramis_13; 22.09.2009 la 18:40.
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de karinaw Vezi post
    Am vrut sa-mi fac si eu un gagic....da tocmai cand sa mi-l fac, ce credeti ca mi-a zis?

Ca il zgarie mustaţa ta?
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Data înscrierii
    19.09.2009
    Posturi
    42
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de hazel Vezi post
    Ca il zgarie mustaţa ta?
    Nu , ma, tu nu intelegi nimic...

Data înscrierii
    18.12.2003
    Locație
    Canada
    Posturi
    1.392
    Putere Rep
    28

Implicit karina dublu v, de unde-oi fi tu de vrej ?...

... a dus-o Dumnezeu inapoi de unde a adus-o ...si anume, direct in satul cel uitata de lume din mahalalele moldovei, de unde se tragea mama ei mosi si stramosii ....eu zic sa stea fiecare acolo unde ii este locul!!!!
    ... ca altfel ea nu e satisfacuta si nu mai vrea in Arizona si nu e frumos sa-si scuture ea praful de Arizona de pe piciorutele ei si sa plece inapoi la praful din targul Iasului...
    ....nu stiu cine este oana -ieseana...apropo, tu stii ceva de Phoenix? Ca vad ca astia se agita pe alte chestii pe aici....
    ...
    Bunica unei prietene din Iasi folosea coceanul si era multumita...acum prietena mea nu mai e multumita nici cu ziarul nici cu servetelul.....asta e o treaba mare de tot care pe mine ma irita putinel....
    Ba aici e vorba despre moldoveanca si unguroaica....se unira si tabarara pe bietul ardelean....
    Asta cu coceanu nu mi-a venit asa oricum, ca mie nu imi vine oricum...am avut sursa de inspiratie perfecta ( nu ai inspiratie, esti mort ca si artist). De data asta oana -ieseana si adx- ruda cu bumbescu, doar atat au putut sa scoata....
    Intamplarea face sa-mi fie cunoscute destul de bine semnificatiile cuvintelor ingrosate (de mine) mai sus.
    Sa-nteleg ca te-ncearca un sentiment de superioritate sau ce?
    When the going gets tough, the tough get going
    Nu stiu ce-nseamna, da'mi place cum suna.

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Nu , ma, tu nu intelegi nimic...

Toate bune, numai nu stiu pe ce parte sa te pun: pe fata sau pe spate?
    "Nu spera când vezi miseii * La izbânda facând punte, * Te-or întrece nataraii, * De ai fi cu stea în frunte; * Teama n-ai, cata-vor iarasi * Intre dânsii sa se plece, * Nu te prinde lor tovaras: * Ce e val, ca valul trece." Eminescu-Glossa

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    te găsişi acuma şi tu. comunistule! (sau bolşevicule! na, alege ce vrei tu). păi ce are una cu alta? nu ştii că "fă ce zice popa nu ce face". aşa e şi cu asta. semnătură din Zen, citate din Omar Khayyam la greu, poezii legionare, ce au a face astea pe contra cu credinţa? nimic, vere. ce te iai dă om deageaba
    florin10 nu a jignit pe nimeni pana acum pe acest forum si nu merita astfel de cuvinte. in alta ordine de idei, ai jignit un moderator, ceea ce contravine regulamentului acestui forum.
    primesti 20 de puncte de penalizare pentru asta.

Pagina 35 din 41 PrimulPrimul ... 253334353637 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Off topic - aberatii de tot felul :) [22]
    De sorin în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 404
    Ultimul post: 15.10.2011, 22:25
  2. Off topic - aberatii de tot felul :) [12]
    De Sherlock în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 418
    Ultimul post: 08.06.2009, 19:25
  3. Off topic - aberatii de tot felul :) [11]
    De biliboaca în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse