Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 24

Subiect: Liga 1 (divizia A) fotbal Romania 2009 – 2010 - Rezultate, clasamente, comentarii-TUR

  1. #1
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga 1 (divizia A) fotbal Romania 2009 – 2010 - Rezultate, clasamente, comentarii-TUR

    NOTA: Pentru retur, a fost deschis un alt topic aici

    Program tur:

    Etapa I (1 august)

    Internaţional Curtea de Argeş–Oţelul Galaţi
    Ceahlăul Piatra Neamţ–Steaua
    CFR Cluj–Unirea Urziceni
    Rapid–Politehnica Iaşi
    Unirea Alba Iulia–FC Braşov
    FC Timişoara–Gloria Bistriţa
    Astra Ploieşti–Pandurii Târgu Jiu
    FC Vaslui– Gaz Metan Medias
    Universitatea Craiova-Dinamo

    Etapa a II-a (8 august)
    Oţelul Galaţi–Ceahlăul Piatra Neamţ
    Steaua–CFR Cluj
    Unirea Urziceni–Rapid
    Politehnica Iaşi–FC Timişoara
    FC Braşov–Astra Ploieşti
    Gloria Bistriţa–Unirea Alba Iulia
    Pandurii Târgu Jiu–FC Vaslui
    Gaz Metan Medias–Universitatea Craiova
    Dinamo–Internaţional Curtea de Argeş

    Etapa a III-a (15 august)
    Internaţional Curtea de Argeş–Gaz Metan Medias
    Ceahlăul Piatra Neamţ–Dinamo
    CFR Cluj–Oţelul Galaţi
    Unirea Alba Iulia–Politehnica Iaşi
    FC Timişoara–Rapid
    Astra Ploieşti–Gloria Bistriţa
    FC Vaslui–FC Braşov
    Universitatea Craiova–Pandurii Târgu Jiu
    Steaua–Unirea Urziceni

    Etapa a IV-a (22 august)
    Rapid – Unirea Alba Iulia
    Oţelul Galaţi – Steaua
    Unirea Urziceni – FC Timişoara
    Politehnica Iaşi – Astra Ploieşti
    FC Braşov – Universitatea Craiova
    Gloria Bistriţa – FC Vaslui
    Pandurii Târgu Jiu – Internaţional Curtea de Argeş
    Gaz Metan Medias – Ceahlăul Piatra Neamţ
    Dinamo – CFR Cluj

    Etapa a V-a (29 august)
    Internaţional Curtea de Argeş – FC Braşov
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Pandurii Târgu Jiu
    CFR Cluj – Gaz Metan Medias
    Unirea Alba Iulia – FC Timişoara
    Astra Ploieşti – Rapid
    FC Vaslui – Politehnica Iaşi
    Universitatea Craiova – Gloria Bistriţa
    Oţelul Galaţi – Unirea Urziceni
    Steaua – Dinamo

    Etapa a VI-a (12 septembrie)
    Rapid – FC Vaslui
    FC Timişoara – Astra Ploieşti
    Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
    Politehnica Iaşi – Universitatea Craiova
    FC Braşov – Ceahlăul Piatra Neamţ
    Gloria Bistriţa – Internaţional Curtea de Argeş
    Pandurii Târgu Jiu – CFR Cluj
    Gaz Metan Medias – Steaua
    Dinamo – Oţelul Galaţi

    Etapa a VII-a (19 septembrie)
    Internaţional Curtea de Argeş – Politehnica Iaşi
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Gloria Bistriţa
    CFR Cluj – FC Braşov
    Astra Ploieşti – Unirea Alba Iulia
    FC Vaslui – FC Timişoara
    Universitatea Craiova – Rapid
    Oţelul Galaţi – Gaz Metan Medias
    Steaua – Pandurii Târgu Jiu
    Dinamo – Unirea Urziceni

    Etapa a VIII-a (26 septembrie)
    Rapid – Internaţional Curtea de Argeş
    Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
    FC Timişoara – Universitatea Craiova
    Unirea Urziceni – Astra Ploieşti
    Politehnica Iaşi – Ceahlăul Piatra Neamţ
    FC Braşov – Steaua
    Gloria Bistriţa – CFR Cluj
    Pandurii Târgu Jiu – Oţelul Galaţi
    Gaz Metan Medias – Dinamo

    Etapa a IX-a (3 octombrie)
    Internaţional Curtea de Argeş – FC Timişoara
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Rapid
    CFR Cluj – Politehnica Iaşi
    FC Vaslui – Astra Ploieşti
    Universitatea Craiova – Unirea Alba Iulia
    Oţelul Galaţi – FC Braşov
    Steaua – Gloria Bistriţa
    Gaz Metan Medias – Unirea Urziceni
    Dinamo – Pandurii Târgu Jiu

    Etapa a X-a (17 octombrie)
    Rapid – CFR Cluj
    Unirea Alba Iulia – Internaţional Curtea de Argeş
    FC Timişoara – Ceahlăul Piatra Neamţ
    Astra Ploieşti – Universitatea Craiova
    Unirea Urziceni – FC Vaslui
    Politehnica Iaşi – Steaua
    FC Braşov – Dinamo
    Gloria Bistriţa – Oţelul Galaţi
    Pandurii Târgu Jiu – Gaz Metan Medias

    Etapa a XI-a (24 octombrie)
    Internaţional Curtea de Argeş – Astra Ploieşti
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Unirea Alba Iulia
    CFR Cluj – FC Timişoara
    Universitatea Craiova – FC Vaslui
    Oţelul Galaţi – Politehnica Iaşi
    Steaua – Rapid
    Pandurii Târgu Jiu – Unirea Urziceni
    Gaz Metan Medias – FC Braşov
    Dinamo – Gloria Bistriţa

    Etapa a XII-a (31 octombrie)
    Rapid – Oţelul Galaţi
    Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
    FC Timişoara – Steaua
    Astra Ploieşti – Ceahlăul Piatra Neamţ
    FC Vaslui – Internaţional Curtea de Argeş
    Unirea Urziceni – Universitatea Craiova
    Politehnica Iaşi – Dinamo
    FC Braşov – Pandurii Târgu Jiu
    Gloria Bistriţa – Gaz Metan Medias

    Etapa a XIII-a (7 noiembrie)
    Internaţional Curtea de Argeş – Universitatea Craiova
    Ceahlăul Piatra Neamţ – FC Vaslui
    CFR Cluj – Astra Ploieşti
    Oţelul Galaţi – FC Timişoara
    Steaua – Unirea Alba Iulia
    FC Braşov – Unirea Urziceni
    Pandurii Târgu Jiu – Gloria Bistriţa
    Gaz Metan Medias – Politehnica Iaşi
    Dinamo – Rapid

    Etapa a XIV-a (21 noiembrie)
    Internaţional Curtea de Argeş – Unirea Urziceni
    Rapid – Gaz Metan Medias
    Unirea Alba Iulia – Oţelul Galaţi
    FC Timişoara – Dinamo
    Astra Ploieşti – Steaua
    FC Vaslui – CFR Cluj
    Universitatea Craiova – Ceahlăul Piatra Neamţ
    Politehnica Iaşi – Pandurii Târgu Jiu
    Gloria Bistriţa – FC Braşov

    Etapa a XV-a (28 noiembrie)
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Internaţional Curtea de Argeş
    CFR Cluj – Universitatea Craiova
    Oţelul Galaţi – Astra Ploieşti
    Steaua – FC Vaslui
    Unirea Urziceni – Gloria Bistriţa
    FC Braşov – Politehnica Iaşi
    Pandurii Târgu Jiu – Rapid
    Gaz Metan Medias – FC Timişoara
    Dinamo - Unirea Alba Iulia

    Etapa a XVI-a (5 decembrie)
    Internaţional Curtea de Argeş – CFR Cluj
    Ceahlăul Piatra Neamţ – Unirea Urziceni
    Rapid – FC Braşov
    Unirea Alba Iulia – Gaz Metan Medias
    FC Timişoara – Pandurii Târgu Jiu
    Astra Ploieşti – Dinamo
    FC Vaslui – Oţelul Galaţi
    Universitatea Craiova – Steaua
    Politehnica Iaşi – Gloria Bistriţa

    Etapa a XVII-a (12 decembrie)
    CFR Cluj – Ceahlăul Piatra Neamţ
    Oţelul Galaţi – Universitatea Craiova
    Steaua – Internaţional Curtea de Argeş
    Unirea Urziceni – Politehnica Iaşi
    FC Braşov – FC Timişoara
    Gloria Bistriţa – Rapid
    Pandurii Târgu Jiu – Unirea Alba Iulia
    Gaz Metan MediasAstra Ploieşti
    Dinamo – FC Vaslui

  2. #2
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit FC Arges a fost retrogradata, locul acesteaia fiind luat de Gaz Metan Medias

    Astazi s-a hotarat retrogradarea echipei F.C, Arges de catre Comisia De Disciplina a LPF (Liga Profesionista de Fotbal), in urma cazurilor de corupere a arbitrilor de catre patronul echipei, Cornel Penescu. Locul ramas liber in Liga 1 a fost luat de catre echipa Gaz Metan Medias, care era echipa cea mai bine clasata din cele patru retrogradate.

    P.S. Am corectat programul turului din primul mesaj, inlocuind “FC Arges” cu “Gaz Metan Medias”.

  3. #3
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2009-2010 - Etapa 1 (31 iulie, 1 si 2 august)

    Vineri 31 iulie incepe editia 2009-2010 a Ligii 1 (divizia A), ale carei partide vor avea loc vineri, sambata si duminica. Iata programul primei etape:

    VINERI 31 IULIE
    International - Otelul
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 18:30

    Rapid - Poli Iasi
    Digi Sport, ora 20:30

    SAMBATA 1 AUGUST
    Alba Iulia - FC Brasov
    liveTEXT pe GSP.RO, ora 18:00

    FC Timişoara - Gl. Bistrita
    GSPTV şi faze VIDEO pe GSP.RO, ora 18:30

    CFR Cluj - Urziceni
    Digi Sport, ora 20:30

    U Craiova - Dinamo
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 21:30

    DUMINICA 2 AUGUST
    Astra - Pandurii Tg. Jiu
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 18:30

    FC Vaslui - Gaz Metan
    Digi Sport, ora 19:30

    Ceahlaul - Steaua
    Antena 1 şi GSP.RO, ora 20:45

    -----------------------------------


    Rezultate etapa 1 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)

    International 0 - 1 Otelul
    Rapid 4 - 1 Poli Iasi
    Alba Iulia 0 - 1 FC Brasov
    FC Timişoara 1 - 0 Gl. Bistrita
    CFR Cluj 2 - 0 Urziceni
    U Craiova 0 - 0 Dinamo
    Astra 0 - 1 Pandurii Tg. Jiu
    FC Vaslui - Gaz Metan
    Ceahlaul 0 - 2 Steaua




  4. #4
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2009-2010 - Etapa 2 (7, 8 si 9 august)

    VINERI 7 August
    Gaz Metan Medias - U Craiova
    18:00 - GSP TV 1
    Dinamo - International
    20:00 - Digi Sport
    SAMBATA 8 August
    Otelul - Ceahlaul
    18:00 - GSP TV 1
    FC Brasov – Astra Ploiesti
    18:00 - Digi Sport
    Unirea Urziceni - Rapid
    21:00 - GSP TV 1
    Gloria Bistrita – Unirea Alba Iulia
    21:00 - netelevizat
    DUMINICA 9 August
    Pandurii Tg. Jiu – FC Vaslui
    18:00 - GSP TV 1
    Poli Iasi – FC Timisoara
    19:00 - Digi Sport
    Steaua – CFR Cluj
    20:45 - Antena 1
    ----------------------------------
    Clasament dupa etapa 1 (locuri cupe europene si retrogradabile)
    1 Rapid 3
    2 CFR Cluj 3
    3 Steaua 3
    4Otelul Galati 3
    5 Pandurii Tg. Jiu 3
    6 FC Brasov 3

    ………….
    15 Unirea Alba Iulia 0
    16 Ceahlaul P. Neamt 0
    17 Unirea Urziceni 0
    18 Politehnica Iasi 0
    ----------------------------------------------
    Rezultate etapa 2 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    Gaz Metan Medias 2 - 1 U Craiova
    Dinamo 0 - 1 International!!!!!
    Otelul 0 - 0 Ceahlaul
    FC Brasov 0 – 0 Astra Ploiesti
    Unirea Urziceni 1 - 0 Rapid
    Gloria Bistrita 1 – 1 Unirea Alba Iulia
    Pandurii Tg. Jiu 1 – 0 FC Vaslui
    Poli Iasi 1 – 1 FC Timisoara
    Steaua 2 – 2 CFR Cluj

  5. #5
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2009-2010 - Etapa 3 (14, 15 si 16 august)

    VINERI 14 August
    UNIREA ALBA-IULIA - POLI IASI
    ora 18:00 - GSP TV
    FC TIMISOARA - RAPID
    20:30 - GSP TV
    SAMBATA 15 August
    ASTRA PLOIESTI - GLORIA BISTRITA

    18:00 - GSP TV
    CFR CLUJ - OTELUL GALATI
    Ora 19:15 - Digi Sport
    CEAHLAUL - DINAMO
    21:15 - Digi Sport
    DUMINICA 16 August
    INTERNATIONAL - GAZ METAN MEDIAS

    ora 18:00
    U CRAIOVA - PANDURII TG. JIU
    Ora 18:00 - GSP TV
    FC VASLUI - FC BRASOV
    Ora 19:00 - Digi Sport
    STEAUA - UNIREA URZICENI
    Ora 20:45 - Antena 1
    ----------------------------------
    Rezultate etapa 3 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)
    UNIREA ALBA-IULIA 2 - 1 POLI IASI
    FC TIMISOARA 1 - 0 RAPID
    ASTRA PLOIESTI 0 - 0 GLORIA BISTRITA
    CFR CLUJ 1 - 0 OTELUL GALATI
    CEAHLAUL 0 - 4 DINAMO
    INTERNATIONAL 2 - 4 GAZ METAN MEDIAS
    U CRAIOVA 2 - 0 PANDURII TG. JIU
    FC VASLUI 2 - 2 FC BRASOV
    STEAUA 0 - 1 UNIREA URZICENI
    ----------------------------------
    Clasament Liga 1 (divizia A) de fotbal dupa etapa 3

    1 CFR Cluj 7
    2 FC Timişoara 7
    3 Gaz Metan Medias 6
    4Pandurii Tg. Jiu 6
    5 Unirea Urziceni 6
    6 FC Braşov 5
    7 Dinamo 4
    8 Steaua 4
    9 U Craiova 4
    10 FC Vaslui 4
    11 Unirea Alba Iulia 4
    12 Otelul Galati 4
    13 Rapid 3
    14 International Curtea de Arges 3
    15 Gloria Bistrita 2
    16 Astra Ploiesti 2
    17 Politehnica Iasi 1
    18 Ceahlaul Piatra Neamt 1

  6. #6
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2009-2010 - Etapa 4 (21, 22 si 23 august)

    VINERI 21 AUGUST
    FC Brasov -U Craiova
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 18:00

    Rapid – Unirea Alba Iulia
    DigiSport şi liveTEXT pe GSP.RO, ora 20:00

    Poli Iasi -Astra Ploiesti
    ora 20:30

    SAMBATA 22 AUGUST
    Gaz Metan MediasCeahlaul P. Neamt
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 17:30

    Unirea Urziceni - FC Timişoara
    DigiSport şi liveTEXT pe GSP.RO, ora 19:30

    DUMINICA 23 AUGUST
    Otelul Galati - Steaua
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 17:00

    Gloria Bistrita - FC Vaslui
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 19:00

    Pandurii Tg. JiuInternational Curtea de Arges
    DigiSport şi liveTEXT pe GSP.RO, ora 20:30

    Dinamo - CFR Cluj
    Antena 1 şi GSP.RO (liveVIDEO), ora 20:45


    ----------------------------------
    Rezultate etapa 4 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)

    FC Brasov 2 - 0U Craiova
    Rapid 2 – 0 Unirea Alba Iulia
    Poli Iasi 2 - 0 Astra Ploiesti
    Gaz Metan Medias 0 – 2 Ceahlaul P. Neamt
    Unirea Urziceni 0 - 0 FC Timişoara
    Otelul Galati 0 - 1 Steaua
    Gloria Bistrita 1 - 3 FC Vaslui
    Pandurii Tg. Jiu 2 – 3 International Curtea de Arges
    Dinamo 1- 0 CFR Cluj
    ----------------------------------
    Clasament Liga 1 (divizia A) de fotbal dupa etapa 4

    1 FC Braşov 8

    2 FC Timişoara 8
    3 Dinamo 7

    4 FC Vaslui 7
    5 CFR Cluj 7
    6. Steaua 7
    7. Unirea Urziceni 7
    8. Rapid 6
    9. Gaz Metan Medias 6
    10. International Curtea de Arges 6

    11 Pandurii Tg. Jiu 6
    12 U Craiova 4

    13 Otelul Galati 4
    14 Politehnica Iasi 4
    15 Unirea Alba Iulia 4
    16 Ceahlaul Piatra Neamt 4
    17 Gloria Bistrita 2
    18 Astra Ploiesti 2



  7. #7
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2009-2010 - Etapa 5 (28, 29 si 30 august 2009)

    VINERI 28 AUGUST
    Otelul - Urziceni
    DIGISPORT, ora 17:30

    International - FC Brasov
    GSP TV, ora 20:30

    SAMBATA 29 AUGUST
    U Craiova-Gloria Bistrita
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe gsp.ro, ora 18:00

    Ceahlaul-Pandurii Tg. Jiu
    NETELEVIZAT, ora 19:00

    Astra -Rapid
    DIGISPORT, ora 21:30

    DUMINICA 30 AUGUST
    Alba Iulia - FC Timişoara
    GSPTV şi faze VIDEO pe gsp.ro, ora 17:00

    FC Vaslui - Poli Iasi
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe gsp.ro, ora 18:00

    CFR Cluj - Gaz Metan
    DIGISPORT, ora 19:00

    Steaua - Dinamo
    Antena 1 şi liveVIDEO pe gsp.ro, ora 21:00


    ----------------------------------
    Rezultate etapa 5 (se editeaza dupa terminarea meciurilor)

    Otelul 1 - 4 Urziceni
    International 0 - 3 FC Brasov
    U Craiova 5 - 1 Gloria Bistrita
    Ceahlaul 1 - 2 Pandurii Tg. Jiu
    Astra 3 - 1 Rapid
    Alba Iulia 3 - 3 FC Timişoara
    FC Vaslui 2 - 1 Poli Iasi
    CFR Cluj 2 - 0 Gaz Metan
    Steaua 0 - 1 Dinamo
    -----------------------------------------
    Clasament Liga 1 (divizia A) de fotbal dupa etapa 5

    1 FC Braşov 11

    2 Dinamo 10
    3 CFR Cluj 10
    4 FC Vaslui 10
    5. Unirea Urziceni 10
    6 FC Timişoara 9
    7 Pandurii Tg. Jiu 9
    8 U Craiova 7
    9. Steaua 7
    10. Rapid 6
    11. Gaz Metan Medias 6
    12. International Curtea de Arges 6
    13 Astra Ploiesti 5
    14 Unirea Alba Iulia 5
    15 Politehnica Iasi 4

    16 Otelul Galati 4
    17 Ceahlaul Piatra Neamt 4
    18 Gloria Bistrita 2

  8. #8
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit Liga I (divizia A) 2009-2010 - Etapa 6 (11, 12, 13 si 14 septembrie 2009)

    VINERI 11 SEPTEMBRIE
    Pandurii Tg. Jiu – CFR Cluj
    DigiSport şi liveTEXT pe GSP.RO, ora 20:00
    FC Brasov Ceahlaul P. Neamt
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 21:30
    SAMBATA 12 SEPTEMBRIE
    Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 17:00
    Dinamo - Otelul Galati
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 19:00
    Gloria Bistrita International Curtea de Arges
    netelevizat, ora 19:30
    DUMINICA 13 SEPTEMBRIE
    Rapid - FC Vaslui
    DigiSport şi liveTEXT pe GSP.RO, ora 18:00
    Gaz Metan Medias - Steaua
    Antena 1 şi GSP.RO (liveVIDEO), ora 20:00
    FC Timişoara - Astra Ploiesti
    GSP TV şi fazeVIDEO în timp real pe GSP.RO, ora 21:00
    LUNI 14 SEPTEMBRIE
    Politehnica Iasi -Universitatea Craiova
    DigiSport şi liveTEXT pe GSP.RO, ora 20:00
    ---------------------------------------
    Pandurii Tg. Jiu 1 – 0 CFR Cluj
    FC Brasov 1 – 0 Ceahlaul P. Neamt
    Unirea Urziceni 1 – 0 Unirea Alba Iulia
    Dinamo 0 - 1 Otelul Galati
    Gloria Bistrita 0 – 1 International Curtea de Arges

    Rapid 3 - 2 FC Vaslui
    Gaz Metan Medias 2 - 4 Steaua
    FC Timişoara 0 - 0 Astra Ploiesti
    Politehnica Iasi 1 - 0 Universitatea Craiova
    -----------------------------------------
    Clasament Liga 1 (divizia A) de fotbal dupa etapa 6

    1 FC Braşov 14

    2. Unirea Urziceni 13
    3 Pandurii Tg. Jiu 12
    4 Dinamo 10
    5. Steaua 10

    6 CFR Cluj 10
    7 FC Vaslui 10
    8 FC Timişoara 10
    9. Rapid 9

    10. International Curtea de Arges 9
    11 U Craiova 7
    12 Politehnica Iasi 7
    13 Otelul Galati 7

    14 Astra Ploiesti 6
    15. Gaz Metan Medias 6
    16 Unirea Alba Iulia 5
    17 Ceahlaul Piatra Neamt 4
    18 Gloria Bistrita 2

  9. #9
    Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.232
    Putere Rep
    32

  10. #10
    Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.513
    Putere Rep
    10

    Implicit

    oare cat de trista o fi echipa dinamo dupa ce catelusii au fost pusi cu botul pe labe chiar in "groapa" de catre galati "steelers"?
    claudiu, comentarii, ceva?

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Subiecte similare

  1. Liga 1 (divizia A) fotbal Romania 2010 – 2011 -Rezultate, clasament, comentarii-TUR
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 25.11.2010, 11:56
  2. Cupa Romaniei la fotbal, editia 2009-2010 – program, meciuri, rezultate
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 27.05.2010, 09:03
  3. Liga 1 (divizia A) fotbal Romania 2009 – 2010 -Rezultate, clasament, comentarii-RETUR
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 17.05.2010, 16:55
  4. Liga 1 (divizia A) fotbal 2009– 2010 –transferuri jucatori, numiri, demisii antrenori
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 11.01.2010, 09:41
  5. Liga 1 (divizia a) fotbal Romania 2008 – 2009 - Rezultate, clasamente, comentarii
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 11.06.2009, 17:27

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •