Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: sad_rain

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit sad_rain

20 de puncte penalizare, (la 50 urmeaza suspendarea) pentru dezvaluire de informatii confidentiale despre alti forumisti.
    Citat Postat în original de sad_rain Vezi post
    cum sa faci sa ajungi si tu in america cea mult visata..povesteai despre sotul ******, despre tine cum nu ai s******* si cum ai de gand sa te apuci de o ******* la ** de anisori..

O femeie simpla, cu frica lui Dumnezeu, cu un barbat ***** si *****, cu * copiii..care facea o facultate la o varsta tarzie (nu am retinut exact..si imi cer scuze..ca nu m-a interesat..dar stiu ca am remarcat ca era foarte, foarte tarziu sa faci o facultate-mai ales in Romania

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

inca 20 de puncte penalizare, (40 in total, la 50 urmeaza suspendarea) pentru jigniri aduse administratorului.
    wow..nici nu citesc mai mult ca ma apuca sila..

sorine, ce despici frate firul in patru?? cu zaraza am vorbit in particular candva si printre altele i-am spus ca sunt scorpion si probabil si data nasterii. Am fost impresionata ca a retinut...(apropo, mi-a fcut urari si in particular).

Nu as fi crezut ca te pretezi la asa ceva. Ca si administrator, cred ca ar trebui sa dai dovada de mult mai multa.."logica" decat demonstrezi pe aici.

mda..concediaza-ma...I don't really care..mereu faci observatii altora de cum sunt, cum se poarta..ce pacat ca nu vezi modul tau de cmportament!! lasa de dorit!!
    daca vrei sa iesi de pe forum, e treaba ta, mai e un pas pana acolo. depinde de tine daca vrei sa iesi pe usa din fata sau cea din dos.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

inca 10 de puncte penalizare, (50 in total, ceea ce inseamna suspendare) pentru continuarea jignirilor aduse administratorului.
    tu sa taci, ca nu ai dreptul sa vorbesti!!

Sorine, nici ca-mi pasa pe ce usa ies de aici!! Am pierdut d emult respectul fata de tine si fata de ce faci pe aici!! E doar o parere...la care am dreptul!!

si apropo, pe tine cand ai de gand sa te penalizezi?? ohhooo pentru ce?? pai pentru afirmatii neadevarate, cum pentru ce?? pentru ceva ce tu presupui..dar habar nu ai ca e adevarat?? ce zici? asta e o intrebare..ma gandesc ca poti raspunde, sau nu?!

Subiecte similare

1. sad_rain
    De sorin în forumul Suspendari / Excluderi
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 03.01.2010, 20:53

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •