Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Agentia de modeling si casting pentru copii si adolescenti Maya Ioana Cluj

Data înscrierii
    14.06.2009
    Locație
    cluj-napoca
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit Agentia de modeling si casting pentru copii si adolescenti Maya Ioana Cluj

Buna ziua.De la agentia de modeling si casting pentru copii si adolescenti Maya Ioana din Cluj va deranjam cu o intrebare.Agentia noastra ar dori sa organizeze un spectacol prezentare de moda urmat de un recital de muzica usoara din piesele formatiei ABBA la dumneavoastra in Spania.Acest spectacol este dedicat romanilor care traiesc acolo.Am dori sa stim cu cine am putea vorbi pentru ca acest spectacol sa poata fi realizat in tara dumneavoastra?Cu stima.Administrator agentie .Cihodaru Catalina Simona.Astept un raspuns din partea dumneavoastra.

Data înscrierii
    25.11.2006
    Posturi
    2.197
    Putere Rep
    28

Implicit

Buna,
    Eu locuiesc in La Rioja, in capitala riojana Logrońo,este un oras cu un numar de emigranti romani destul de mare dar banuiesc ca Madrid ar fi mai indicat pentru a organiza un eveniment de asa natura despre care vorbiti dumneavoastra.Va las adresa si numarul de contact al asociatiei de romani emigranti in Spania care este urmatorul:

FEDROM - Federación de Asociaciones de emigrantes rumanos en Espańa
    C/Bravo Murillo 211 BIS, 1ş E, Madrid - Tel: +34 913 982 336-
    Si va las si linkul:http://fedrom.org/mapa_asociaciones/
    Daca va puneti in contact cu cineva de la aceasta asociatie banuiesc ca va fi mai de folos.Va urez succes iar daca doriti din zona in care locuiesc eu va pot ajuta cu aceasta informatie:
    Asociación Rumana en la Rioja. Gobierno de La Rioja

C/ Cigíeńa 37, 3ş-I, 26004 Logrońo, La Rioja
    Teléfono: 637 01 38 16

Numai bine!

Subiecte similare

1. Pentru mamici si copii
    De fifi în forumul Discutii despre Cultura si Literatura /Cultural & Literature
    Răspunsuri: 24
    Ultimul post: 28.12.2012, 09:32
  2. Muzica pentru copii
    De bismusic în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 13.06.2010, 15:05
  3. Jocuri pe computer pentru copii
    De hazel în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 24
    Ultimul post: 13.08.2009, 05:02
  4. Online tutoring pentru copii $5/ora
    De anca în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 14.12.2008, 12:52

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi