Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: ma poate ajuta cineva?

Data înscrierii
    23.05.2009
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit ma poate ajuta cineva?

Poate ajuta cineva o persoana care a intrat in executare silita si care va ramane fara casa,fara nici o alternativa,pentru ca nu a mai putut plati creditul ipotecar la banca?
    Pot da orice detalii despre aceasta problema,ma puteti contacta si pe mail: daniela_gmn_office@yahoo.com

Data înscrierii
    21.01.2007
    Locație
    Orlando, FL
    Posturi
    2.364
    Putere Rep
    30

Implicit

Citat Postat în original de Daniela14 Vezi post
    Poate ajuta cineva o persoana care a intrat in executare silita si care va ramane fara casa,fara nici o alternativa,pentru ca nu a mai putut plati creditul ipotecar la banca?
    Pot da orice detalii despre aceasta problema,ma puteti contacta si pe mail: daniela_gmn_office@yahoo.com
    Daca ramai fara casa, poti inchiria ceva
    The impossible exists only until we find a way to make it possible.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

dand o cautare pe Google pentru adresa ta de email postata public, am gasit informatii destul de controversate:
    http://www.google.com/#hl=en&q=danie...fp=Li-R6mbKWrc

asta asa, pentru a-mi proteja forumistii.

Data înscrierii
    07.05.2007
    Posturi
    3.757
    Putere Rep
    36

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    dand o cautare pe Google pentru adresa ta de email postata public, am gasit informatii destul de controversate:
    http://www.google.com/#hl=en&q=danie...fp=Li-R6mbKWrc

asta asa, pentru a-mi proteja forumistii.
    Coane te-ai oprit brusc, n-ai finalizat explicatiile. Poate te-ai fastacit, nu-i nimic completez eu, copy/paste © Google Inc:

Useri Banati pe Anunturi-Publice.ro :

Daniela Ghinea (daniela_gmn_office@yahoo.com)
    Motiv: Adaugare anunturi care fac referire la metode de imbogatire

http://www.anunturi-publice.ro/user/...i-b.php?page=6

De pe anuntul.biz - din cache (anuntul a fost sters intre timp sau a expirat):

Castiguri suplimentare doar cu o singura intrebare 1 RON Nr. anunt:273093Categorie:Locuri de muncaTip:Oferte de muncaSubcategorie:Vanzari directeJudet:BucurestiAdaugat de:Persoana particularaAdaugat la:15-01-2009 ora 17:55Valabil:15-04-2009Text anunt:Iar intrebarea este: Vrei sa faci un credit? Vrei sa castigi FOARTE usor niste bani in plus? Tot ce trebuie sa faci este sa faci cunoscut anuntul de mai jos cunostintelor, rudelor, colegilor sau altor persoane !Lucrezi intr-o companie cu peste 200 angajati? OM te fac ! Pentru fiecare dosar aprobat al clientilor care vin din partea ta, iti ofer comision ! Contact pe mail pentru detalii:daniela_gmn_office@yahoo.com ANUNUTUL:AI NEVOIE DE BANI? Ai incercat sa obtii un credit si nu te-a ajutat nimeni, sau pur si simplu nu l-ai obtinut? PROMOTIE SPECIALA in noul an, imprumuturi bancare pe termen scurt (1-4ani) si nu numai, intre 700-4000 euro, sau chiar mai mult!Consultanta GRATUITA pentru TOATE tipurile de credit. Daca nu ai restanta la alte credite, INTREABA-MA CUM POTI OBTINE UN CREDIT la tel: 0720.xxx.xxx sau 0722xxxxxx. DANIELA GHINEA
    Telefon:0720xxxxxxE-mail:Click aici pentru E-MAILPret:1 RON ... [ Doriti un CREDIT? CONSILIERE GRATUITA pentru CREDITE in BUCURESTI ]
    http://209.85.229.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=uk

si-nca 3 pagini pe aceeasi tema cu facutul banilor pe gratis etc.

Imi aminteste de chestiile alea cu liste cu nume si manual de utilizare cu concluzia esti pe calea sigura catre milioane (plus cotizatia de-o suta ca asta era subiectul de fapt) puse-n in plicuri si expediate alora de pe lista din RO lui '91 or so.
    Bineinteles milionar ajungea numai unul: ala care n-a pus suta-n plic, in schimb si-a pus numele in capul listei.

Pe urma au urmat Caritas, Dacia Felix, FNI, Bancoop, Credit Bank, Bancorex (fost BRCE) etc.

PS: Am cenzurat eu nr. de tel.
    Ultima modificare făcută de Raven; 23.05.2009 la 15:11.
    Everything the same; everything distinct. (Zen)

Data înscrierii
    23.05.2009
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Raven Vezi post
    Coane te-ai oprit brusc, n-ai finalizat explicatiile. Poate te-ai fastacit, nu-i nimic completez eu, copy/paste © Google Inc:

Useri Banati pe Anunturi-Publice.ro :

Daniela Ghinea (daniela_gmn_office@yahoo.com)
    Motiv: Adaugare anunturi care fac referire la metode de imbogatire

http://www.anunturi-publice.ro/user/...i-b.php?page=6

De pe anuntul.biz - din cache (anuntul a fost sters intre timp sau a expirat):

Castiguri suplimentare doar cu o singura intrebare 1 RON Nr. anunt:273093Categorie:Locuri de muncaTip:Oferte de muncaSubcategorie:Vanzari directeJudet:BucurestiAdaugat de:Persoana particularaAdaugat la:15-01-2009 ora 17:55Valabil:15-04-2009Text anunt:Iar intrebarea este: Vrei sa faci un credit? Vrei sa castigi FOARTE usor niste bani in plus? Tot ce trebuie sa faci este sa faci cunoscut anuntul de mai jos cunostintelor, rudelor, colegilor sau altor persoane !Lucrezi intr-o companie cu peste 200 angajati? OM te fac ! Pentru fiecare dosar aprobat al clientilor care vin din partea ta, iti ofer comision ! Contact pe mail pentru detalii:daniela_gmn_office@yahoo.com ANUNUTUL:AI NEVOIE DE BANI? Ai incercat sa obtii un credit si nu te-a ajutat nimeni, sau pur si simplu nu l-ai obtinut? PROMOTIE SPECIALA in noul an, imprumuturi bancare pe termen scurt (1-4ani) si nu numai, intre 700-4000 euro, sau chiar mai mult!Consultanta GRATUITA pentru TOATE tipurile de credit. Daca nu ai restanta la alte credite, INTREABA-MA CUM POTI OBTINE UN CREDIT la tel: 0720.xxx.xxx sau 0722xxxxxx. DANIELA GHINEA
    Telefon:0720xxxxxxE-mail:Click aici pentru E-MAILPret:1 RON ... [ Doriti un CREDIT? CONSILIERE GRATUITA pentru CREDITE in BUCURESTI ]
    http://209.85.229.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=uk

si-nca 3 pagini pe aceeasi tema cu facutul banilor pe gratis etc.

Imi aminteste de chestiile alea cu liste cu nume si manual de utilizare cu concluzia esti pe calea sigura catre milioane (plus cotizatia de-o suta ca asta era subiectul de fapt) puse-n in plicuri si expediate alora de pe lista din RO lui '91 or so.
    Bineinteles milionar ajungea numai unul: ala care n-a pus suta-n plic, in schimb si-a pus numele in capul listei.

Pe urma au urmat Caritas, Dacia Felix, FNI, Bancoop, Credit Bank, Bancorex (fost BRCE) etc.

PS: Am cenzurat eu nr. de tel.
    Trebuiesc date cateva explicatii:
    Cineva apropiat,in incercarea de a ma ajuta, a postat unele anunturi in care cer ajutor... Daca m-ar fi intrebat,i-as fi spus ca e inutil,pentru ca oameni care sa ajute nu exista decat in povesti sau in filme. In nici un caz in realitate si sub nici o forma in societatea in care traim, unde toata lumea se grabeste sa te judece fara sa se intrebe cum stau lucrurile de fapt...
    Tin sa mentionez ca imi asum acele anunturi la care s-a facut referire.
    Ca broker,trebuie sa imi gasesc singura clientii,drept pentru care,dau si asemenea anunturi pentru a atrage clienti,nu vad nimic imoral in acest lucru. Din asta traiesc,foarte prost in situatia actuala, recunosc,dar asta mi-e serviciul. Pentru a castiga niste bani in plus, am incercat sa mai gasec o activitate part time, insa tot ce am gasit nu au fost decat niste tampenii din nu se pot castiga bani,gen MLM,nu am de gand sa dezvolt subiectul "colaborare online" poate decat pentru a spune si altora sa ignore genul asta de anunturi, pentru in afara de timp pierdut, nu se castiga bani din asa ceva... insa eu am incercat si asta.Tin insa sa precizez, ca personal nu am cerut nici macar un leu cuiva. Era vorba de nu stiu ce informatii pe care nu eu le vand, ci administratorul magneticmarketing,oricum,nu are nici o importanta acum va puteti edifica dvs cu privire la activitatea celor de la magnetic marketing,dar pentru a castiga un comision din vanzarile lor,trebuia sa gasesc persoane interesate de acele produse,ceea ce explica acele anunturi.Am renuntat de mult la acea activitate. Nu stiu daca a castigat cineva ceva din aceste activitati, eu am incercat doar pentru ca trebuie neaparat sa castig bani si din alta sursa in afara celei de brokeraj.
    Sunt intr-adevar,intr-o situatie cumplita,dar stiu ca e inutil sa fac apel pentru rezolvarea acestei situatii pe siteuri sau in alta parte, pentru ca nu intereseaza pe nimeni ce probleme am,iar daca citeste cineva,ma judeca fara intrebe DE CE le am. Stiu ca nu va intereseaza...dar sa ma mai si ajute cineva!
    Imi pare rau doar, ca fara voia mea, insa nu pot condamna pe nimeni,sunt judecata in fel si chip,dar nu a intrebat nimeni ce s-a intamplat de fapt,sau cum stau lucrurile...
    Va multumesc pentru timpul pierdut citind aceste explicatii si va doresc toate cele bune!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.305
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de Daniela14 Vezi post
    Sunt intr-adevar,intr-o situatie cumplita,dar stiu ca e inutil sa fac apel pentru rezolvarea acestei situatii pe siteuri sau in alta parte, pentru ca nu intereseaza pe nimeni ce probleme am,iar daca citeste cineva,ma judeca fara intrebe DE CE le am. Stiu ca nu va intereseaza...dar sa ma mai si ajute cineva!
    Imi pare rau doar, ca fara voia mea, insa nu pot condamna pe nimeni,sunt judecata in fel si chip,dar nu a intrebat nimeni ce s-a intamplat de fapt,sau cum stau lucrurile...
    Va multumesc pentru timpul pierdut citind aceste explicatii si va doresc toate cele bune!
    forumul este pentru toata lumea..daca te simti mai bine incarcandu-ne memoria cu problemele tale..da-i drumul ..spune tot ce ai de spus..nu uita insa ca aici sunt multi care au ajuns in occident numai cu hainele de pe corp si nu s-a gasit nimeni care sa-i compatimeasca..

Subiecte similare

1. hello--ma poate ajuta cineva?
    De arianna în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 18.11.2008, 08:01
  2. Ma poate ajuta cineva pls
    De gabriel82s în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 06.02.2008, 02:29
  3. ma poate ajuta cineva....
    De sorinbv22 în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 24.01.2007, 22:59
  4. Ma poate ajuta cineva?
    De Princess în forumul Retete Culinare Romanesti si Internationale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 05.11.2006, 04:58
  5. Ma poate cineva ajuta?
    De zoly în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 01.10.2005, 10:42

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi