Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Romani celebri – am nevoie de ajutorul vostru dragi forumisti :)

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit Romani celebri – am nevoie de ajutorul vostru dragi forumisti :)

Aceasta sectiune a forumului a fost deteriorata partial in timpul transferului forumului si datorita faptului ca unii initiatori ai unora dintre topice si-au pierdut conturile in timpul transferului, deoarece nu aveau adrese de email la profil.

Doresc sa refac aceste topice cu romani celebri si apelez pe aceasta cale la toti forumistii care vor sa ajute, sa posteze aici mesaje doar cu romani intr-adevar celebri, care pot fi gasiti in diverse anale si recunoscuti la scara internationala.
    Imi voi asuma libertatea de a sterge unele mesaje (daca va fi cazul) care nu se incadreaza in aceste cerinte si rog pe viitorii autori sa nu se supere.

Pentru a pastra “scheletul” acestui sub-forum, va rog sa postati pe topicele deja incepute, folosind numele deja existente ca referinta si apoi, pe masura ce postati mesaje noi, le voi sterge pe cele vechi si deteriorate. Pentru a reface de unul singur aceste topice, ar fi nevoie de o munca titanica, de aceea apelez la ajutorul vostru. Haideti sa aratam ca suntem mandri ca suntem romani si sa aratam partea frumoasa a Romaniei!

NU va grabiti, pregatiti cu grija mesajele inainte de a le posta, pentru ca aceasta sectiune a forumului sa fie ceva care sa reprezinte o imagine pozitiva a Romaniei, o carte de vizita pe care s-o puteam arata oricui fara pic de retinere.

Multumesc anticipat! Chiar daca nu ar reprezenta mare lucru pentru voi, mesajele de pe acest topic vor fi evaluate cu buline verzi.

P.S. Pentru a vedea toate topicele de pe acest sub-forum, sub “Display Options”, selectati de la la “From The” optiunea “beginning” si apoi click pe “show threads” (valabil pentru orice alt sub-forum) si veti vedea toate mesajele postate. Sau mai simplu chiar, click aici:
    http://www.romanian-portal.com/forum...c&daysprune=-1

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit

Incepand de azi, nu mai dau puncte verzi pentru postari la sectiunea de romani celebri. Ia sa vad acum cine a posteaza total dezinteresat.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    20

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Incepand de azi, nu mai dau puncte verzi pentru postari la sectiunea de romani celebri. Ia sa vad acum cine a posteaza total dezinteresat.
    ai dat puncte verzi pentru copy and paste???? Nooo, nu cred!!
    "Every person, all the events of your life, are there because you have drawn them there.
    What you choose to do with them is up to you"

- from "Illusions, The Adventures of a Reluctant Messiah"

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de sad_rain Vezi post
    ai dat puncte verzi pentru copy and paste???? Nooo, nu cred!!
    de ce nu? a fost o munca si asta si propunerea a venit de la mine. de acum incolo, cine posteaza inseamna ca o face din dragoste pentru forum.

Subiecte similare

1. am nevoie de ajutorul vostru
    De biliboaca în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 154
    Ultimul post: 01.08.2009, 22:48
  2. Dragi Romani!
    De mircea1984 în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 03.01.2007, 08:51
  3. Am nevoie de ajutorul vostru
    De danii20 în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 18.11.2006, 00:55
  4. Am nevoie de ajutorul vostru
    De leylia în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 26.07.2005, 21:42

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •