Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 25 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 248

Subiect: Bulinele vorbesc!

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

Daaa' peee mineee alea albastre ma intereseaza..alea cum le obtin...
    ca tare imi place albastrul....

Poate ne ia Sorin jucariile cu bulinute...Glumesc desigur...

Fratilor..eu vreau de toate culorile,cat mai mult rhosuu..si cat mai mult vherdeee,si cat mai mult albastruu...
    Si ma apuc si de pictura....

ps..Sorin de notat,ca in ultimele luni nu am mai folosit atat de multe emoticoane..am facut acus' excese...
    Ultima modificare făcută de nicoletamihaela; 19.01.2009 la 16:35.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

puteţi să scrieţi ce vreţi şi dacă e cineva offtopic n-o să se facă gaură-n cer din cauza asta

Loniia, nu am vrut să înţeleg nimic greşit dar eu ştiam că doleanţă înseamnă cerere şi de aceea am întrebat.

Data înscrierii
    20.06.2007
    Locație
    44°27'13.39"N , 26° 5'14.92"E
    Posturi
    1.358
    Putere Rep
    20

Implicit sal

deja se formeaza o coalitie satula de mofturile si pisicelile celeilalte parti .... cred ca dupa un timp nimeni nu mai crede in vb pline de incarcatura "stai calm ca eu stiu mai bine" , vremea voastra a trecut )

fete si baieti intr-un cuvint mai larg oameni buni , ultimul stinge lumina ...... ) "cand o sa va intoarceti inapoi " )
    nu de alta dar mai faceti o economie la economie.

bye

P.S. Cumparati-va la super pret electornice + electrocasnice ca in romania (ie) scumpe , aici e viata grea , e viata grea de acasa , dar macar e acasa.

P.S.1"Fa ceea ce iti spune inima ca este corect sa faci - pentru ca oricum vei fi criticat. Vei fi condamnat indiferent ce vei face."

P.S.2 cum spunea un user pe un thread :" daca nu iti convine in USA dute acasa si vinde in piata pe 100 $ pe luna " .... si tatal nadiei tot in piata vindea ) si dupa de a ajuns ea mare vedeta in USA . D C oare nu o fi parasit omul ala RO ?
    dependent de Romania

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.666
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de bogdan178 Vezi post
    auzi tanti ... nu mie greu sa te nominalizezi nici sa pun mitraliera tunurile si GPS pe tine dar vine administratorul si imi spune iar ca ma iau de persoane nevinovate .... povesti cu moartea caprioarei . mai e un cetatean care imi vaneaza posturile si imi da quote ...ca daca nu s-ar baga in seama cu mine chiar ca nu ar avea nici o impresie ....pls nu mai incercati atacurile la persoana ca sint interzise .

S-au pentru unii sint niste reguli si pentru altii altele ?

daca ne-ar lasa sa vb deschis intr-un thread fara amenitarile suspendului .... cred ca am trece intr-o alta faza a discutiei departe de bunul simt si valorile morale ale individului in sine dar mai aproape de adevar.

bye.

P.S. pls protejati-va s-au anuntat explozii solare . sa nu va ardeti nasucurile ca de insolatie nu poate fii vorba
    Aud Bogdanele..aud si inca foarte bine!Cateodata si ce nu trebuie!Care-i faza...?Ca pe tine tot nu te pot intelege! Scrii atat de alambicat...!Ce te doare?

deja se formeaza o coalitie satula de mofturile si pisicelile celeilalte parti .... cred ca dupa un timp nimeni nu mai crede in vb pline de incarcatura "stai calm ca eu stiu mai bine" , vremea voastra a trecut )

fete si baieti intr-un cuvint mai larg oameni buni , ultimul stinge lumina ...... ) "cand o sa va intoarceti inapoi " )
    nu de alta dar mai faceti o economie la economie.

bye

P.S. Cumparati-va la super pret electornice + electrocasnice ca in romania (ie) scumpe , aici e viata grea , e viata grea de acasa , dar macar e acasa.

P.S.1"Fa ceea ce iti spune inima ca este corect sa faci - pentru ca oricum vei fi criticat. Vei fi condamnat indiferent ce vei face."

P.S.2 cum spunea un user pe un thread :" daca nu iti convine in USA dute acasa si vinde in piata pe 100 $ pe luna " .... si tatal nadiei tot in piata vindea ) si dupa de a ajuns ea mare vedeta in USA . D C oare nu o fi parasit omul ala RO ?
    Daaaa..acuma vezi si coalitii!Voci auzi?
    Tanti

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat în original de divo Vezi post

Daaaa..acuma vezi si coalitii!Voci auzi?
    Tanti

divo, vrusei sa scriu ceva inteligent da serios de ma pot concentra...si apoi, din cauza lacrimilor (de la ras) nu mai vad tastele bine..ufff ce iti e si cu divo asta..
    "Every person, all the events of your life, are there because you have drawn them there.
    What you choose to do with them is up to you"

- from "Illusions, The Adventures of a Reluctant Messiah"

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.089
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    puteţi să scrieţi ce vreţi şi dacă e cineva offtopic n-o să se facă gaură-n cer din cauza asta

Loniia, nu am vrut să înţeleg nimic greşit dar eu ştiam că doleanţă înseamnă cerere şi de aceea am întrebat.
    fifi sa-i dam sens postarii mele de pe topicul tau,poti intelege ca si cum vin cu o cerere a mi se permite sa scriu despre parerea mea legat de "cadourile " bulinelor!
    Fac o paralela generala cum percep postarile/raspunsurile/ideile la distante lungi de timp, pierd intelesul cate odata .
    Daca ma intrebi ,exista posibilitatea sa iasa mai multe intelesuri..distanta dintre postari,momentul cand dai curs unei ideii complectand postarea dintai ,apar si alte postari pe rol ,memorez-memorez iar apoi risc sa iasa un ghiveci ,nu tin minte totul exact,cred depinde si de starea in care ne aflam,dam curs unor raspunsuri.Nu contabilizez fiecare rand scris de mine in timp,ma depaseste,pur si simplu uit.

Data înscrierii
    20.06.2007
    Locație
    Posturi
    1.358
    Putere Rep
    20

Implicit sal

incep printr-o maxima alambicata ....cainele moare de drum lung ...si prostul de grija altuia .

nu inteleg ce va deranjeaza ? daca vb numai prostii d c ma tot bagati in seama ?
    dupa ce imi dati "BULINE" cred ca nu va ajunge nu va racoreste destul. daca aveti vreo urma de orice pentru mine (impotriva sau pro) , nominalizati doar nick (poa nu va voi intelege aluziile) dar nu mai da-ti cu quote.
    Vad multe , aud ce trebuie ....nu ca altii numai ce vor si cind vor.
    O sa vand harti , speciale pt GPS ca tot e la moda sa mergi cu ochii inchisi .

bye
    dependent de Romania

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.666
    Putere Rep
    10

Implicit

incep printr-o maxima alambicata ....cainele moare de drum lung ...si prostul de grija altuia .

nu inteleg ce va deranjeaza ? daca vb numai prostii d c ma tot bagati in seama ?
    dupa ce imi dati "BULINE" cred ca nu va ajunge nu va racoreste destul. daca aveti vreo urma de orice pentru mine (impotriva sau pro) , nominalizati doar nick (poa nu va voi intelege aluziile) dar nu mai da-ti cu quote.
    Vad multe , aud ce trebuie ....nu ca altii numai ce vor si cind vor.
    O sa vand harti , speciale pt GPS ca tot e la moda sa mergi cu ochii inchisi .

bye
    Lasa Bogdanelule,, ca te dezveti tu si de asta!Dupa cum te-ai dezvatat de multe...!

Data înscrierii
    20.06.2007
    Locație
    Posturi
    1.358
    Putere Rep
    20

Implicit sal

asta o spui sub ce forma ? a celor ce vb de sus dar isi arunca citeodata si privirea spre muritorii de sub ei ?
    Nici tu nu stii ce vb insa dai o forma de importanta si impresie ca stii despre ce e vb dar in esenta nu stii nimic

"cainii latra caii trec"

"Impotriva reprosurilor, nu se poate gasi alta aparare decat obscuritatea"

bye
    dependent de Romania

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.666
    Putere Rep
    10

Implicit

asta o spui sub ce forma ? a celor ce vb de sus dar isi arunca citeodata si privirea spre muritorii de sub ei ?
    Nici tu nu stii ce vb insa dai o forma de importanta si impresie ca stii despre ce e vb dar in esenta nu stii nimic

"cainii latra caii trec"

"Impotriva reprosurilor, nu se poate gasi alta aparare decat obscuritatea"

bye
    Sub forma unei propozitii,cu cap si coada...!Spre deosebire de tine...!

P.S. Nu ma uit de sus..ca nu am la cine!!LOl!!

Pagina 3 din 25 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Buna, nu vorbesc limba romana fuerte bine
    De Challo în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 01.12.2007, 06:07
  2. caut o fata (normal) cu care sa vorbesc
    De seba_zi în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 26.05.2006, 15:53

Permisiuni postare