Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: ajutati un inger! albert are nevoie de noi!

Data înscrierii
    04.01.2009
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit ajutati un inger! albert are nevoie de noi!

Nu demult medicii l-au diagnosticat pe micutul Albert Adrian cu ataxie telangiectazie si leucemie cu celule T. La varsta de numai 8 ani si 11 luni, aceasta boala este o povara mult prea grea si costisitoare pentru Albert si familia sa.

Pentru a se insanatosi, Albert trebuie sa urmeze un tratament la o clinica din strainatate, costurile acestuia ajungand la 100 000 de Euro.

Toti cei care vor sa contribuie la salvarea vietii acestui copil pot face donatii in conturile :

Cont RON: RO 04BRDE445SV30490084450
    Cont EUR: RO 19BRDE445SV30490754450

Conturile sunt deschise la filiala BRD Groupe Societe Generale, Agentia Colentina. Sos Colentina, nr 97, bl 94, parter, sector 2, Bucuresti.
    Titularul contului este Cristea Petrica, bunica baiatului.
    Pentru detalii si informatii o puteti suna pe mama baiatului LEPADATU BRANDUSA la telefon: 0040/0742 914 362

Daca ati trecut printr-o situatie asemanatoare si puteti ajuta cu un sfat bun sau pur si simplu vreti sa-l incurajati pe baiat, accesati blog-ul salveazaoviata.wordpress.com.

Va multumim!
    Familia si cei dragi.
    MAIL CONTACT: mario_tour_cluj@yahoo.com- AICI PUTETI TRIMITE SFATURI, INFORMATII, ADRESE CLINICI. VA MULTUMIM! TOT AICI PUTETI CERE COPII DUPA BULETINUL DE ANALIZE SI RAPORTUL MEDICAL AL LUI ALBERT!

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Citat Postat în original de O_MAMA Vezi post
    .......Agentia Colentina. Sos Colentina, nr 97, bl 94, parter, sector 2, Bucuresti. .......................

Titularul contului este Cristea Petrica, bunica baiatului.
    Pentru detalii si informatii o puteti suna pe mama baiatului LEPADATU BRANDUSA la telefon: 0040/0742 914 362

mario_tour_cluj@yahoo.com- !

..............

Data înscrierii
    04.01.2009
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit

Pentru cei ce nu inteleg, titularul contului este BUNICA BAIATULUI PENTRU CVA MAMA ACESTUIA ESTE INTERNATA CU EL IN SPITAL, COPILUL FIIND IMOBILIZAT LA PAT, DECI NU A AVUT CUM SA AJUNGA LA BANCA SI SA DESCHIDA CONT. SI TOT PENTRU CEI CE ,, NU INTELEG" EU, CEA CARE TASTEAZA SI PUBLICA POVESTEA NU SUNT NICI MAMA , NICI BUNICA BAIATULUI, CI O PERSOANA CARE A AFLAT DESPRE CAZ si a decis sa faca ceea ce mama nu poate face nu din comoditate, ci pentru ca in spital nu are acces la net. Daca mai aveti nelamuriri trimiteti mail pe adresa mea si va voi raspunde, trimitandu-va inclusiv copii dupa rapoartele medicale si buletinele de analize ale lui Albert pentru a demonstra veridicitatea cazului.

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Pentru cei ce nu inteleg, titularul contului este BUNICA BAIATULUI PENTRU CVA MAMA ACESTUIA ESTE INTERNATA CU EL IN SPITAL, COPILUL FIIND IMOBILIZAT LA PAT, DECI NU A AVUT CUM SA AJUNGA LA BANCA SI SA DESCHIDA CONT. SI TOT PENTRU CEI CE ,, NU INTELEG" EU, CEA CARE TASTEAZA SI PUBLICA POVESTEA NU SUNT NICI MAMA , NICI BUNICA BAIATULUI, CI O PERSOANA CARE A AFLAT DESPRE CAZ si a decis sa faca ceea ce mama nu poate face nu din comoditate, ci pentru ca in spital nu are acces la net. Daca mai aveti nelamuriri trimiteti mail pe adresa mea si va voi raspunde, trimitandu-va inclusiv copii dupa rapoartele medicale si buletinele de analize ale lui Albert pentru a demonstra veridicitatea cazului.
    deci Cristea Petrica e bunica, ok. (ma gandeam ca este bunicul)

De ce nu prezentati de la inceput intreaga poveste? De ce trebuie sa aflam la urma ca defapt sunteti o a treia persoana care nu are nimic de a face cu familia.
    Ultima modificare făcută de Sherlock; 05.01.2009 la 14:07.

Data înscrierii
    04.01.2009
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit Rasp

ACCESATI PAGINA EMISIUNII POVESTIRI ADEVARATE , ACASA TV, PENTRU A VA CONVINGE DE VERIDICITATEA POVESTII.
    http://www.acasatv.ro/noutati-acasa/...e-150-000.html

IMI CER SCUZE DACA NU AM POSTAT EXACT TOATE DETALIILE. AM PREZENTAT SI EU CE AM CREZUT CA ESTE MAI IMPORTANT. PENTRU CEI CE DORESC COPII ALE DOSARULUI MEDICAL ROG MAIL PE ADRESA: MARIO_TOUR_CLUJ@YAHOO.COM.

Data înscrierii
    04.01.2009
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit Albert este ingeras.

Din pacate, Albert nu a rezistat. Pe 2 februarie s-a stins la Spitalul Fundeni din cauza unor complicatii. Multumim celor care au fost alaturi de el. Dumnezeu sa il odihneasca.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit ne pare rau pentru greaua pierdere suferita :(

Din pacate, Albert nu a rezistat. Pe 2 februarie s-a stins la Spitalul Fundeni din cauza unor complicatii. Multumim celor care au fost alaturi de el. Dumnezeu sa il odihneasca.
    Odihneasca-se in pace! Ne pare nespus de rau sa auzim astfel de vesti.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.894
    Putere Rep
    31

Implicit

Sincere condoleante!

Data înscrierii
    22.09.2007
    Posturi
    214
    Putere Rep
    15

Implicit

Un mic inger acolo, sus.
    ...forta si curaj familiei..

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    21

Implicit

Condoleante!

E trist, e frustrant..e dureros!!
    "Every person, all the events of your life, are there because you have drawn them there.
    What you choose to do with them is up to you"

- from "Illusions, The Adventures of a Reluctant Messiah"

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. femeia- inger si demon
    De browneyes în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 35
    Ultimul post: 14.06.2008, 20:55
  2. Problema Logica (Albert Einstein)
    De Rebela în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 29.09.2006, 23:21
  3. Va rog ajutati-ma
    De Codruta în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 24.04.2006, 23:17

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •