Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 61 la 61 din 61

Subiect: Impact

Data înscrierii
    20.11.2004
    Locație
    Germany, Köln
    Posturi
    2.188
    Putere Rep
    29

Implicit

Citat Postat în original de toni42 Vezi post
    Se poate si e chiar recomandata folosirea paypal. Aceasta face imposibila colectarea de date precum numarul de viza sau mastercard sau contul de pe care se face plata.
    Merci pentru sugesti fifi, inimoaso!!

Actiunea este destinata "bursei" din Germania si nu cred ca e cineva dispus sa semneza ceva ce nu pricepe. De aceea am pus si traducerea in romana si rog pe cei care vor sa doneze, sa foloseasca linkul corespunzator.
    Toata suma adunata intra in fondul "Impact" si voi(vom) ajuta si alte persoane** pe masura ce se strang donatii. Va voi informa regulat si astept sugestii de la cei care vor sa participe.
    LINK*

Chiar daca cel caruia ii este adresata "actiunea" nu e muritor de foame gestul râmane. Lui Angelo i se va da pentru bogatia sufleteasca pe are o are si pe care o va rapândi si el la rândul lui...
    Cred ca cei care sunt crestini subscriu la:
    "Luca 19:26 Iar el le-a zis: "Vă spun că celui ce are, i se va da; dar de la cel ce n-are, se va lua chiar si ce are."

Multzumesc celor care sustin ideea in continuare.

Mai in gluma mai in serios, e un pas mic pentru un om, e insa un pas urias pentru comunitatea noastra! Am primit insa si din Germania doua mici donatii de la cetatzeni germani. Si vor urma mai multe! Voi pune extractul de cont pe forum.

aici inca un link

Link

*Daca doriti sa ajutati, scrieti aici un scurt mesaj!! Multzumesc!
    ** O familie care a adoptat 4 copii orfani. (Asociatia "Copilarie regasita") Au primit la sfârsitul anului trecut ca 165 Euro din Fondul Impact.

Edit 19.02.2010
    Intre timp au donat prin ebay peste 20 de persoane, una dintre ele a "cumparat" 10 actiuni.
    Ultima modificare făcută de tonita; 19.02.2010 la 07:28. Motiv: new link

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Subiecte similare

1. Swine flu impact on travel
    De Melina în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 09.07.2009, 09:43
  2. Reactii la Impact
    De tonita în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 53
    Ultimul post: 29.12.2008, 15:33

Taguri pentru acest subiect