Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 35

Subiect: Parerea ta conteaza [in the GreenHouse]

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit Parerea ta conteaza [in the GreenHouse]

1. Buna sa va fie inima pe noile domenii foru-mistice si digitale si Bun gasit ! in noua casa Verde.
    Ma ucide incet dar sigur, atmosfera de Green Vista Fields Ap. (he, he...o sa ajung ca Popey marinarul fara ioc de spanac in cele din urma daca ma dau prea mult cu saniutza)...asadar iubesc verdele dar nici chiar asa ! (sorry, oricat as vrea eu sa par espert in tot si toate, inca nu am luat la puricat metodologia folositrii emotioanelor).
    2. As dori daca se poate recupera din ciclul "La Multi Ani ! forumistic" Cap I. unde se regaseste lista cu diferite afirmatii, confirmari si declaratii de buna voie si nesiliti de nimeni a onomasticilor si aniversari, altfel ar trebui sa ma folosesc de "provocari" foru-mistice si "talente" de depistare charlesKhlomeniene, cu o impletire stralucita a sortii si destinului intre dorinta si vointa a forumistilor, si chiar asa, tot nu ar fi la fel de reusita si completa o noua incercare, aidoma Originalului.
    Aici, acum, nu mai pot fi la fel de esperta ca dincolo (in casa de vis-a-vis) ca si eu invatz iar si iar, ca si majoritatea dintre voi/noi si vechi forumistici simpatici.

ps 0. In rest numai de bine ! vorba unuia dintre noi mai veterani, eu ca espert completand: Tot ce este mai bun pentru voi si cei dragi ai vostri !
    ps 1. Ma bucur ca au disparut functiile loga-ritmice foru-mistice si suntem toti o apa si-un pamant (credeti voi,...he, he, ati vrea voi !), adica: Guest si Senior Member fara sa pun la socoteala bineanteles, Administrator si Webmaster.
    ps 2. Felicitari Admin. Sorin, Webmaster pentru noua Casa Verde si eforturile depuse pentru a ne aduna din nou sa nu ramanem pe veci imprastiati hai-hui prin lume si labirintul virtual.
    ps 3. Pentru ca tot este toamna si ezista o vorba din batrani: "Da Doamne, mintea de pe urma , romanului !" iaca in pararel cu efortule admin. foru-mistice avem si casa noua iar intre timp s-a castigat si dreptul de vot uninominal. Sa ne folosim de aceste oportunitati, sa ne trezim, sa strangem randurile si sa fim romani dotati si la propiu si la figurat prin constructie, de coloana vertrebrala, atat realistic cat si forumistic.
    God Bllas America ar zice americanul, eu zic Doamne ajuta si Dumnezeu sa va Binecuvinteze, Oricand si Oriunde !

ps finale ! Allo ! admin...Sa nu "ziceti" ca sunt Off-topic pentru ca "sunt mic, nu stiu nimic" si oricum, toate sunt doar Pareri-Sugestii (deocamdata
    Ultima modificare făcută de angeline; 30.09.2008 la 04:15.

Data înscrierii
    30.09.2008
    Locație
    Augsburg De
    Posturi
    2.278
    Putere Rep
    30

Implicit

Ce-mi place mai mult si mai mult din noul format,sint instructiunile de tot felul numai in limba engleza.Trebuie sa trec la dictionar

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

daca cineva se ofera voluntar sa le traduca (instructiunile) in limba romana, le vom pune pe forum cu cea mai mare placere.

Data înscrierii
    20.06.2007
    Locație
    44°27'13.39"N , 26° 5'14.92"E
    Posturi
    1.358
    Putere Rep
    20

Implicit hi

sal

nu stiu pe unde am nimerit sa postez ...se poate total aiurea ....mai mai sa cred ca nu mai am user ....probleme cu pass ....dar sa rezolvat ..banuiesc ca nu s-au putut transfera si pass.citeva intrebari ....or sa se mai piarda mesaje ? si o sa ne mai streseze mesaje aiurea pe mail ???

bye

P.s. scuze de greseli ortografice ...laptopul asta bate total aiurea citeodata ....ca si cum ar avea functie T9 de mobile.
    P.S.1 poate nu sint obisnuit ,grafica aia veche era mai odihnitoare.
    dependent de Romania

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Din pacate, nu putem prevedea viitorul si nici in ghicitul in ceasca de cafea nu credem, asa ca putem doar spera ca totul va functiona normal. In ceea ce priveste folosirea noului format al forumului, e o chestie de obisnuinta si in cateva saptamani o sa i se para oricui ca nu-i mare smecherie sa se obisnuiasca cu noile meniuri si optiuni.

Data înscrierii
    29.09.2008
    Locație
    in a box
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

Implicit

E un format suuuper. Mai pune creierul forumistilor la treaba sa se prinda cum sa posteze. Good job admin.

Data înscrierii
    08.10.2008
    Locație
    .
    Posturi
    326
    Putere Rep
    0

Implicit

Culorile noului forum sint superbe si formatul de asemenea...din pacate eu nu mi-am mai putut recupera vechea identitate din cauza de E-mail asa ca acum in loc de Ninu100 sint doar Ninu.... tinind cont de asta am rugat pe Sorin sa ia hotararile ce le crede de cuvinta.

BINE V-AM GASIT !

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Ninu. Vezi post
    tinind cont de asta am rugat pe Sorin sa ia hotararile ce le crede de cuvinta.

BINE V-AM GASIT !
    avand in vedere ca unele probleme au aparut datorita transferului forumului, consiider ca exista circumstante atenuante si nu consider al doilea cont o clona. in caz ca vrei sa-ti pastrezi vechiul cont, trimite-mi un pm, iar daca nu, mergi inainte cu noul cont.
    daca mai sunt situatii similare, trimiteti-mi un pm inainte de a va crea alt cont.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    21

Implicit

de cit timp va cunosteti voi forumisti?
    e un pic dificil sa fii nou venit..si vad ca nu sunt prea multi nou veniti...

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

sad_rain, forumul este online din decembrie 2003. unii sunt mai vechi, altii mai noi pe acest forum. poti vedea cam de cat timp s-a inscris fiecare forumist(a) uitandu-te la datele de inscriere ale fiecaruia.

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. parerea ta conteaza [2]
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 405
    Ultimul post: 22.10.2011, 17:35
  2. orice opinie conteaza
    De browneyes în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 16.02.2009, 00:19
  3. parerea ta conteaza
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 401
    Ultimul post: 19.04.2008, 12:58
  4. VA CER PAREREA
    De aconi în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 30
    Ultimul post: 05.07.2006, 06:46
  5. Parerea voastra...
    De rudi78 în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 26.04.2006, 15:15

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi