Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 35

Subiect: Parerea ta conteaza [in the GreenHouse]

Data înscrierii
    08.10.2008
    Locație
    .
    Posturi
    326
    Putere Rep
    0

Implicit

Eu ma multumesc cu acesta Ninu. .... simplu..oricum 100 era doar o laudarosenie...si imi pare rau ca am dezamagit din aceasta cauza o buna prietena ...

sad_rain ...cindva .. cu putin timp in urma si eu am fost incepator pe acest forum..si desi am inceput cu stingul am gasit aici persoane minunate care m-au primit cu drag alaturi de ele si de la care am invatat multe lucruri folositoare...tot datorita lor am trecut mai usor si peste problemele vietii....cineva mi-a trimis la inceput un PM in care imi spunea ca pe acest forum sint oameni minunati ....si a avut mare dreptate....sper sa revina toti si sa-i poti cunoaste si tu .

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    20

Implicit

ninu, ce e drept si eu v-am gasit tot intr-o perioada a vietii nu tocmai faina. si sper, ca prin discutiile cu voi, prin conectia cu oamenii de pe acest forum sa trec mai usor peste problemele mele.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    20

Implicit

sorin, deci puteti spune ca va stiti de ani. am sesizat ca marea parte sunt din nord america.

Data înscrierii
    08.10.2008
    Locație
    .
    Posturi
    326
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de sad_rain Vezi post
    ninu, ce e drept si eu v-am gasit tot intr-o perioada a vietii nu tocmai faina. si sper, ca prin discutiile cu voi, prin conectia cu oamenii de pe acest forum sa trec mai usor peste problemele mele.
    sad_rain...cand vom fi scapati de probleme nu vom mai exista sub aceasta forma...nu incerca sa scapi de probleme ca nu o sa reusesti...invata sa traiesti in armonie cu ele ori incearca sa le ignori cit se poate....eu asa fac...... iar perioada vietii nu tocmai faina...pentru mine a inceput la 6 ani si inca continua...asta nu inseamna ca viata nu e frumoasa....si asa cum spui si tu cu ajutorul celor de langa noi....vom reusi sa mergem mai departe....

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    20

Implicit

no, no, no..in armonie cu problemele??? asta nu am sa reusesc..hehe, dar am sa invat sa le ignor..asa cum ignor oamenii care nu imi plac.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

doamneeee, ăsta e topic de păreri despre forum în noul format, şi nu de păreri de rău de noi înşine, sper din suflet să n-o daţi si pe aici in miorlaieli ca pe restul topicelor, sad_rain şi Ninu. căci acuşi mă ia şi pe mine plânsul şi dacă mă ia cine ştie când mă aduce înapoi. )

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    20

Implicit

sorry fifi. ai si tu dreptate. fusei off topic.

si acum on topic: noul format imi place/nu stiu vechiul format/ :-) - da cred ca am mai raspuns o data la asta, nu-mi amintesc..imbatrinesc!!-

Data înscrierii
    08.10.2008
    Locație
    .
    Posturi
    326
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    doamneeee, ăsta e topic de păreri despre forum în noul format, şi nu de păreri de rău de noi înşine, sper din suflet să n-o daţi si pe aici in miorlaieli ca pe restul topicelor, sad_rain şi Ninu. căci acuşi mă ia şi pe mine plânsul şi dacă mă ia cine ştie când mă aduce înapoi. )
    Doamneeeeeeeeeeeee !!! ce frumos format..imi place....(.acu pot sa spun si ceva off topic....???)...ok
    Poate ne vorbim si punem de un plins in 3..ori miorlait....ca in cor e mai artistic...

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de Ninu. Vezi post
    Doamneeeeeeeeeeeee !!! ce frumos format..imi place....(.acu pot sa spun si ceva off topic....???)...ok
    Poate ne vorbim si punem de un plins in 3..ori miorlait....ca in cor e mai artistic...
    păi deah, formatul e excelent, cât timp balta are apă are si peşte, iar noi vom fi sănătosi şi la pungă groşi.

offtopic, de miorlăit vom vedea noi care, cum şi când vom miorlăi mai tare, prietene, în sensul „artistic” vorbind ;)

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

test

acum nu e alineat
    acum e...

nu merge alineatul
    am încercat şi postarea directă aici şi copy/paste din alt document, respectiv notepad

totuşi sunt şi avantaje, în noul format merg toate dicriticele pt limba română, iar pozele pot fi postate în dimensiuni mai mari decât pe vechiul forum, adică orizontala de 680, două lucruri mărunte, ştiu, dar care fac pe fifi să fie un pic fericită
    Ultima modificare făcută de fifi; 11.10.2008 la 17:26.

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. parerea ta conteaza [2]
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 405
    Ultimul post: 22.10.2011, 17:35
  2. orice opinie conteaza
    De browneyes în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 16.02.2009, 00:19
  3. parerea ta conteaza
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 401
    Ultimul post: 19.04.2008, 12:58
  4. VA CER PAREREA
    De aconi în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 30
    Ultimul post: 05.07.2006, 06:46
  5. Parerea voastra...
    De rudi78 în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 26.04.2006, 15:15

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi