Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: AUTOSTOP SPRE AUSTRALIA!

Data înscrierii
    29.05.2008
    Locație
    Romania
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

STIU CA MESAJUL MEU S-AR PUTEA SA VA PARA RIDICOL INSA AM SA DEZVOLT PUTIN PROBLEMA PT A MA FACE INTELEASA.TREBUIE SA AJUNG IN AUSTRALIA!!JUMATATEA MEA ESTE ACOLO.VREAU SA MA AVENTURIEZ PE ACEST DRUM NECUNOSCUT.CAUT PE CINEVA CU ACEEASI DORINTA.PUTEM STRABATE APROAPE JUMATATE DE GLOB CU AUTOSTOPUL.CU BANI PUTINI DUPA CARE ORI LUAM UN VAPOR ORI VEDEM NOI.O SA GASIM CAZARE IEFTINA SI O SA FIM MAI MEREU PE DRUM.UNDE SE POATE CU TRENUL MERGEM CU TRENUL UNDE SE POATE SA INNOTAM(GLUMESC)...ASTEPT IDEI,PROPUNERI SI PARTENERI DE CALATORIE.SUNT O PERSOANA SOCIABILA ZIC EU.STUDENTA.

Guest

Implicit

periculos si lung drumu asta. daca o sa-ti gasesti un partener barbat spunei sa nu faca ca asta ( http://www.protv.ro/stiri/exclusiv-p...rist-muscat-de -penis-de-un-sarpe-veninos.html ) ca vezi ce se poate intampla[img]smileys/smiley36.gif[/img]ce ti-e si cu serpii astia. daca era o femeie oare ce se intamla?

Data înscrierii
    17.04.2006
    Posturi
    273
    Putere Rep
    18

Implicit

Faina gluma,Shila.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Daca esti din Buc si faci sapaturi si pe alte forumuri de Au vei afla ca se organizeaza curand o intalnire cu viitorii emigranti.Cred ca e un bun prilej de a cunoaste si afla mai multe opinii despre cum se "cucereste" Australia.

bafta maxima, indiferent de calea pe care o vei alege[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    04.11.2011
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

ai ajuns in au?

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de keede14 Vezi post
    ai ajuns in au?
    ...oooooo!!!! ...cu siguranta ca DA! ...ca d-aia n-a mai dat p-aici de peste 3 ani!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Subiecte similare

1. Obtinere viza calatorie si afaceri pentru Australia / Travel visa for Australia
    De sorin în forumul Imigrare in Australia si Noua Zeelanda / New Zealand
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 14.04.2009, 19:28
  2. BILET AVION SPRE SUA
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 01.12.2006, 10:01
  3. spre USA
    De în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 14.05.2006, 10:37
  4. colete spre Romania
    De maramu în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 31.03.2006, 22:58
  5. spre pamant
    De lala în forumul Incercari Literare
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 07.04.2005, 17:54

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •