Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 15

Subiect: Forum inchis, mesaje pierdute

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Dupa cum probabil ca marea majoritate ati observat, ieri (15Mai 2008) au fost probleme cu websiteul si cu forumul si am fost nevoiti sa inchidem forumul pentru mai multe ore. Din cauza ca nu a existat o alta posibilitate decat sa se puna ultimul

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

[img]smileys/smiley36.gif[/img] Ce de injuraturi o fi luat Neica Sorin ieri ... chiar ca nu as vrea sa fi fost in pielea lui. Partea buna ar fi ca nimeni nu a protestat inca ... asteptam.
    opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Eu chiar doream Sorine sa stergi mai multe...de-ale mele, evident! Doar eu te-am rugat! Nu mai tin demult la cantitate ci numai la calitate![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    16.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    2.127
    Putere Rep
    15

Implicit

Sorine, multam de "vacanta", am avut o zi productiva in gradina. [img]smileys/smiley36.gif[/img]Cit de dependenta-s de forum, chiar m-as bucura daca ar mai fi inchis din cind in cind. God Bless you all. [img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Nu sunt avocat, mesajele postate reprezinta doar o parere personala si in nici-un caz nu trebuiesc tratate ca sfat legal.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

oops, incredibil!!! in loc de rosii, sunt primit cu incurajari. [img]smileys/smiley9.gif[/img]incredibil!! inseamna ca suntem pe drumul bun. oricum, de la cei trei care ati postat pana acum aici, sincer sa fiu, nu m-as astepta la rosii, dar asa cum zicea conu' iancu, avem si noi... prietenii nostri [img]smileys/smiley2.gif[/img]

p.s. daca vreti sa fac program de lucru cu publicul, inchis intre anumite ore, se rezolva [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    16.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    2.127
    Putere Rep
    15

Implicit

Sorine, nu-l inchide, ca stii si tu cu fusul orar cum e. Dar pe mine ma poti bloca din cind in cind: intre 7 am si 7 pm, ar fi indicat. Sa nu fie invers ca pling.[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Sa fii tu sanatos, ca oricum nu-i poti multumi pe toti. [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Nu sunt avocat, mesajele postate reprezinta doar o parere personala si in nici-un caz nu trebuiesc tratate ca sfat legal.

Data înscrierii
    16.01.2005
    Locație
    Canada
    Posturi
    275
    Putere Rep
    15

Implicit

[img]smileys/smiley36.gif[/img]sunteti de coma, adevarul e ca si mie mi-ar prinde bine un program asa impus ,sa mai deretic si eu prin casa , sa mai dau mancare la copii, una alta [img]smileys/smiley20.gif[/img].Postarile nu-i bai , bine ca nu au hakerit forumul cu totul ca chiar faceam infarct ( chiar daca nu-s membru prea vizibil pe aici ,va citesc mereu [img]smileys/smiley4.gif[/img])

Guest

Implicit

Eu ca sa zic?Cind am vazut"acces negat"m-am gindit repede ce "boacana" am facut.M-a linistit doar dupa ce am vorbit cu doua colege de forum care aveau aceeasi problema.Vad ca problema cu "dependenta" nu este doar a mea.Bine ca nu mai am de dat de mincare la copii[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guest

Implicit

Citat Postat în original de sorin
    Dupa cum probabil ca marea majoritate ati observat, ieri (15 Aprilie 2008) au fost probleme cu websiteul !
    Sorin nu te supara dar esti cu o luna in urma - suntem deja in Mai[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    16.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    2.127
    Putere Rep
    15

Implicit

Angie, lasa-l ca-i de-un leat cu mine. [img]smileys/smiley2.gif[/img]Am citit mesajul de 5 ori si tot n-am vazut ce-a scris. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. ’’Iubiri’’ pierdute... sau regasite...
    De în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 318
    Ultimul post: 28.08.2016, 12:02
  2. Mesaje INBOX pierdute (necitite)
    De Felicity în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 21.01.2010, 20:11
  3. Cateva mesaje pierdute pe 29 oct
    De sorin în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 31.10.2008, 08:22
  4. nopti de dragoste pierdute si triste
    De cristy_sua în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 17.03.2008, 20:03
  5. SONDAJ INCHIS
    De aconi în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 29
    Ultimul post: 16.01.2006, 21:09

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •