Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: caut iubita,sotie

Data înscrierii
    14.11.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit

buna ma numesc jason sunt un tip serios si de caracter si as dori sa cunosc o femeie sincera serioasa modesta si de caracter care isi doreste cevaserios si de lunga durata till death will do us part this is all what i had to say for the moment take care and i am expecting newsif my posting it sounded interesting to you, i am a verry open minded person this is my email: ionel17@yahoo.com

GOD grant me serenity to accept the things i cannot change, courage to change the things i can, and wisdom to know the difference.& nbsp;& nbsp;& nbsp;& nbsp;& nbsp;& nbsp;& nbsp; jason

Data înscrierii
    14.11.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit

buna ma numesc jason sunt un tip serios si de caracter si as dori sa cunosc o femeie sincera serioasa modesta si de caracter care isi doreste cevaserios si de lunga durata till death will do us part this is all what i had to say for the moment take care and i am expecting newsif my posting it sounded interesting to you, i am a verry open minded person this is my email: ionel17@yahoo.com

GOD grant me serenity to accept the things i cannot change, courage to change the things i can, and wisdom to know the difference.

Many waters cannot quench love; rivers cannot wash it away. if one were to give all the wealth of his house forlove, it would be utterly scorned. song of songs 8:7

Lot's of people they are looking forlove but few ever find it

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.161
    Putere Rep
    32

Implicit

jasonro si jason, sunteti gemeni? [img]smileys/smiley1.gif[/img]sau e doar o greseala?

Data înscrierii
    14.11.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit

sunt tot eu dar din gresala am scris de doua ori pentru ca prima data primul posting lam gresit putin daca vrei sami scri pe email poti sa o faci linistita pentru ca jason si jason ro e una si aceeasi persoana adica tot eu daca te hotarasti sami scri si vreisa ne cunoastem mai bine i am looking forward take care

Guest

Implicit

Citat Postat în original de jason
    daca vrei sami scri pe email poti sa o faci linistita pentru ca jason si jason ro e una si aceeasi persoana adica tot eu daca te hotarasti sami scri si vreisa ne cunoastem mai bine i am looking forward take care
    Cred ca vei avea probleme cu R

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    11.703
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de jason
    sunt tot eu dar din gresala am scris de doua ori pentru ca prima data primul posting lam gresit putin daca vrei sami scri pe email poti sa o faci linistita pentru ca jason si jason ro e una si aceeasi persoana adica tot eu daca te hotarasti sami scri si vreisa ne cunoastem mai bine i am looking forward take care

in cazul acesta, ai incalcat regulamentul forumului, pentru ca e interzisa clonarea. ambele conturi vor fi suspendate.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.161
    Putere Rep
    32

Implicit

.

Subiecte similare

1. caut sotie
    De mirciulete în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 22.04.2008, 08:22
  2. caut IUBITA , SOTIE in TX , Austin
    De cipiusa76 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 16.04.2008, 11:08
  3. Caut Sotie
    De danpop77 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 02.09.2007, 08:22
  4. Caut o prietena iubita sotie ....
    De AndreiCurt în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 20.08.2007, 03:20
  5. caut sotie
    De în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 10.07.2007, 14:11

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •