Follow RomanianPortal on Twitter       
Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 173

Thread: Cine, ce ma binedispune si de ce...

Default Cine, ce ma binedispune si de ce...

Citind prin "Cine, ce ma enerveaza si de ce..." mi-a venit ideea topicului astuia. Folositi-l cu grija..

uite fifi a reusit azi sa ma binedispuna - la inceput, cand cu gramatica-..de cate ori apare pe forum..e drept ca o face tot mai rar si Doamneee bine face.

Azi insa a fost mult peste ale mele asteptari si a reusit sa ma enerveze (minunatul marian a mai reusit..ca altfel tare mi's calma)...numa' citind cum a numit pe hazel si pe key muste..

Cei doi fac parte din categoria forumistilor cu mult bun simt..

Hazel, hazel este de o finete extraordinara...si ca sa numesti pe cineva asa mi se pare lipsa de bun simt asa.."la greu"..uff si de cate ori i-am precizat fificai..mai direct, mai pe ocolite..nimic, nu vrea sa priceapa si pace!!!
    Last edited by sad_rain; 01-30-2009 at 09:25 PM.
    "Every person, all the events of your life, are there because you have drawn them there.
    What you choose to do with them is up to you"

- from "Illusions, The Adventures of a Reluctant Messiah"

O sa fiu prima care posteaza aici..si promit sa fie un me(a)saj dragutz...!
    So...pe mine ma binedispun acele personaje,care vor cu tot dinadinsul sa ajunga pe calea"luminata"...cat mai repede!Nu mai conteaza ce e..noapte sau zi...dau copy/paste pana cand uita cum ii cheama... si viseaza la Fetzi Frumoshi cu numar mare!De cont...sau de ce o fi! Pentru lamuriri suplimentare... sunati la 911(tre' sa recunosc..m-am inspirat de la alt forumist).

Eu rad..recunosc ca nu e frumos...dar ei ar trebui sa planga!

Edit:Am scris mesajul..crezand ca o sa fie primul!Dar sad e mai iute ca mine!!!!Lol!!!

We are the people our parents warned us about.
    -- Jimmy Buffett

You know there is a problem with the education system when you realize that out of the 3 R's only one begins with an R.
    -- Dennis Miller

Life is what happens to you while you're busy making other plans.

Pe mine ma binedispune cand e soare si oricat de boring ar suna pentru cei care nu au copii, ma binedispune rasul fetitei mele Cand o aud razand imi trece orice suparare, iritare, orice nor se risipeste

In rest ma binedispun foarte multe alte lucruri, chiar multi dintre voi, aici, de unde si continui sa vin sa ma adap la izvorul de ...binedispunere care e forumul asta cateodata lol
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Quote Originally Posted by divo View Post
    O sa fiu prima care posteaza aici..si promit sa fie un me(a)saj dragutz...!
    So...pe mine ma binedispun acele personaje,care vor cu tot dinadinsul sa ajunga pe calea"luminata"...cat mai repede!Nu mai conteaza ce e..noapte sau zi...dau copy/paste pana cand uita cum ii cheama... si viseaza la Fetzi Frumoshi cu numar mare!De cont...sau de ce o fi! Pentru lamuriri suplimentare... sunati la 911(tre' sa recunosc..m-am inspirat de la alt forumist).

Eu rad..recunosc ca nu e frumos...dar ei ar trebui sa planga!

Edit:Am scris mesajul..crezand ca o sa fie primul!Dar sad e mai iute ca mine!!!!Lol!!!
    Lol subscriu..acelasi personaj ma binedispune si pe mine..perseverenta in special..
    Florin10 ma binedispune are un simt al umorul foarte fin cand descrie cele mai serioase probleme..excelente postari.
    Ma mai binedispunea un personaj de-mi scapa nick-ul acum ..avea un Einstein la avatar.era absolut bestial in postari.
    "Musculita de otet" m-a facut sa ma prapadesc de ras de multe ori.ultima data cu matematica aia contemporana..)super
    P.s. era sa le uit pe Divo si Rebela..au fumeile astea niste replici cateodata de o sa le notez, traduc..si introduc in vocabular p-aci)
    Mai revin pe masura ce-mi amintesc, e tarziu si sper sa nu se inchida topicul.;)
    Last edited by keyframe14; 01-30-2009 at 09:43 PM.
    The impossible exists only until we find a way to make it possible.

Quote Originally Posted by keyframe14 View Post
    Ma mai binedispunea un personaj de-mi scapa nick-ul acum ..avea un Einstein la avatar.era absolut bestial in postari.
    am impresia ca te referi la nicksson

Quote Originally Posted by sorin View Post
    am impresia ca te referi la nicksson
    Exact el era, mi-ar placea sa se intoarca ... da-l inteleg, zaibarul e greu de lasat..lol...
    The impossible exists only until we find a way to make it possible.

Lol..si uite cum gasesc eu motive de distractie tot timpul!Si am material nu gluma...!
    Ma mai binedispun cei care incearca sa foloseasca o limba straina(pentru ei)....si nu numai ca nu reusesc..dar aceea limba devine si mai straina ..si total necunoscuta(pentru altii)!!!
    Cum zicea Key..le admir perseverentza!!!
    Daca vreti..va dau niste linkuri cu dictionare de limbi straine(engleza in mod special)..pentru a nu o mai stalci !
    Last edited by divo; 01-30-2009 at 11:39 PM.

We are the people our parents warned us about.
    -- Jimmy Buffett

You know there is a problem with the education system when you realize that out of the 3 R's only one begins with an R.
    -- Dennis Miller

Life is what happens to you while you're busy making other plans.

Eee, Keyframe, multumesc pentru aprecieri.
    Cine ma binedispune... pai Biliboaca cu povestile ei, cateodata Divo (are un stil care ma face sa rad, chiar daca este destul de agresiva), Marian mi se parea genial, sper sa revina, Keyframe este uneori extrem de promt (poza cu Sorin calare si cu sabia in mana, ba ii mai pusese si broderia cu Romanian-Portal pe piept) - cand ai avut atunci timp sa compui imaginea e o enigma pentru mine, Claudiu ma binedispune de multe ori (ultima data cu Gigistradamus - pac pac), si mai sunt dar nu imi vin acum in minte. Uneori si prostia ma binedispune, dar nu dau exemple in cazul asta.
    Last edited by fl%rin; 01-30-2009 at 11:35 PM.

Ma binedispune forumul..nu te perii Sorin ,prefer sa-l ajut pe paulantoniu la munca asta .
    Forumul=oamenii care "calca" pragul acestui spatiu ...asternandu-si gandurile.

In viata reala daca am sanatate nu am motive sa fiu indispusa!Lucrurile care nu depind de mine m-a intristeaza pe moment dar Har Domnului pot merge mai departe," poverile" imaginare le pierdusem in timp .Viata ne invata cum sa ne raportam la propriile probleme.De voi ajunge tare batrana la varsta de 100 ani ,nu voi reusi sa acumulez suficienta cunoastere !...acest fapt uneori m-a indispune, ca oricare dintre noi tind spre mai mult!

Page 1 of 18 12311 ... LastLast