PDA

Arată versiune întreagă : e-Tickets Delta

Celine H
29.03.2008, 02:21
Am cumparat bilete de avion electronice cu Delta de pe un Travel site pentru mama mea in Bucuresti. Ea crede ca nu o sa fie recunoscute la Otopeni si , sincera sa fiu, am si eu o strangere de inima. Stiu ca in State e ceva normal dar in Romania am avut intotdeauna bilete de agentie cand a trebuit sa zbor spre SUA.

Daca stiti ceva despre acest subiect, as aprecia sfatul vostru. Va multumesc.

light
29.03.2008, 03:26
Celine, nu trebuie sa va faceti nici o grija. Am calatorit in si din Romania cu e-ticket, si stiu si ei ce-i aia. Mama ta sa aiba printata confirmarea primita pe email, cu numarul zborului, atiti. Drum bun.

Sherlock
29.03.2008, 03:31
stai linistita merge foarte bine si cu biletele electronice, am incercat deja. Drum bun

Celine H
29.03.2008, 04:17
Sunteti minunati. Va multumesc pentru promptitudine. Nu am mai calatorit de mult in afara statelor si am cam pierdut legatura cu ce se intampla in tara. I-am trimis linkul mamei ca sa se mai linisteasca.

light
29.03.2008, 05:35
Bine ai venit pe forum, Celine. Nu ezita sa intrebi daca ai nelamuriri, cineva va sti raspunsul.

magelan
29.03.2008, 09:16
Merge bine si rapid, Celine. Am venit cu Delta avand un e-ticket, din Buc la NY acum doua saptamani, drum bun mamei

Celine H
29.03.2008, 16:20
Multumesc din toata inima, Magelan si light. Pentru sfaturi si welcoming. Sper sa am sansa sa ajut si eu cu sfaturi din experientele mele aici. Va pup.