PDA

Arată versiune întreagă : caut necazul cu luminarea

andok7
16.04.2005, 12:45
smileys/smiley2.gifasta sa fie numai intre mine si tine! caut o fata desteapta pentru o relatie serioasa cu prietenul meu .el este asa de ocupat incit il ajut eu. este 24 ,167 , serios ,si student la medical school aici in usa. ce sanse sa ii dam?

sauzimdebine
16.04.2005, 12:59
De ce cu lumanarea? Se poate stinge de la vant. Mai buna este o lanterna electrica. Ai grija sa nu-ti lipseasca bateriile de rezerva.smileys/smiley2.gif

Cat despre sansele prietenului tau ... ce fata desteapta intra in relatii serioase cu cineva care nu va avea timp de ea? Hmmmm ... putine sanse ...

andok7
16.04.2005, 13:12
smileys/smiley2.gifNu m-ai inteles .Ti-am facut sicu ochiul si ti-am mai spus ca este intre mine si tine. Am gasit si eu un motiv de justificare a "nepasarii" lui. Tot intre mine si tine ,daca traiesti aici, cite romance la medical school ai tu intre cunoscutii tai? Hai sa-i gasim o romanca si sa-i lasam singuri sa vedem daca va avea timp de ea sau nu. Eu zic ca inima lui de roman va "urla" in el.

andok7
16.04.2005, 13:22
smileys/smiley2.gifasta sa fie numai intre mine si tine! caut o fata desteapta pentru o relatie serioasa cu prietenul meu .el este asa de ocupat incit il ajut eu. este 24 ,167 , serios ,si student la medical school aici in usa. ce sanse sa ii dam?

smileys/smiley4.gifFetelor veniti in ajutor! Este un baiat extraordinar. Merita toata atentia! A avut ghinionul sa nu cunoasca fete din Romania .Nu sint prea multe pe aici prin jur.Si eu cred ca "singele apa nu se face". Am pictures ale lui pentru persoana interesata.ASTA NUMAI INTRE MINE SI TINE!.:):):)

andok7
27.04.2005, 02:28
Multumesc acelor fete careau raspuns. V-am spus eu ca baiatul asta merita atentie. Am uitat sa va specific ca el sta prost cu scrisul in romaneste. Mai intelege si mai comunica romaneste dar asa cum banuiti ca o face cineva care a plecat din tara de multi ani . Saptamina asta terminam examenele si va fi mult mai mult timp la dispozitie pentru comunicare si pentru vizite -dupa cum am inteles de la el ca vrea sa o faca. smileys/smiley2.gifSa aveti o zi buna.

MIRA73
28.04.2005, 06:23
Exista cumva un paradox intre titlul mesajului postat de tine...si ceea ce vrei...cu adevarat?

...de ce...cauti TU necazul cu lumanarea?....si-apoi nu cumva chiat tu esti cel care cauta?...normal este mai frumos sa-ti "ajuti prietenul"..iti ofera tie siguranta de-a selecta tot!

Bafta tie...se pare ca prietenul tau are...avandu-te pe tine...un asa bun camarad!smileys/smiley32.gif

andok7
28.04.2005, 11:21
Hi Mira (de la MIRANDA sau ... cine stie),Ceea ce vreau eu cu adevarat este sa-mi ajut PRIETENUL. Daca la tine nu se poarta asta greusa intelegi.

Stai linistita ca nu caut pentru mine.Eu am una si buna. Si este romanca.

Si uite asa ai inteles cum cad in necaz cu prietenul meu ... Acum ai inteles? Mai bine mi-ai prezenta o fata buna de acolo. Dar atentie el este nascut in '80 (nu in '73). Si intre timp a intors 25. Si a mai crescut un cm (168 cm ).smileys/smiley2.gif

andok7
30.04.2005, 01:50
AM INTRAT IN NECAZ ASA CUM AM PREVAZUT . MI-AM FACUT-O CU MINA MEA.

sileriki
01.05.2005, 19:12
Asa e stai pe fundul tau altfel te vad deja ca si nas

andok7
02.05.2005, 05:33
Sile ,multumesc pentru "urare". Nu mi-ar pare rau sa-l vad ca ajunge acolo. Sincer, vad ca nu este usor pe cit parea. Si nu este usor din cauza ca 90% dinmesajele primite au fost neserioase.Am fost gata sa renuntsa-l ajut dar m-am razgindit dupa ce am vazut ca sint si persoane care merita toata atentia (fara sa conteze ca sint din Canada, Romania sau USA ...).

Vad ca sint destui baieti care isi cauta perechea pe acest site. Nu cred ca este rau dar la un moment dat am vazut ca lucrurile se pot complica putin din cauza ca nu sti efectiv cu cine te conversezi(chiar daca esti baiat).Si am avut multe surprize care m-au facut sa fiu din ce in ce mai suspicios si precaut. Cred ca din aceasta cauza am si gresit cu anumite persoane care au o buna intentie pina la urma.smileys/smiley18.gifRamin insa confident in reusita chiar daca este sa devin NAS.smileys/smiley2.gif

MIRA73
04.05.2005, 09:27
Dragul meu....73..reprezinta de obicei 2 cifre...numere impare...de unde si pana unde ai concluzionat tu ca este vorba despre o data de nastere..e treaba ta!

Ca este romanca si frumoasa...prietena ta...sa-ti traiasca!

Iar daca prietenul tau a mai crescut intre timp?????..pe semne ca medicina avanseaza intr-un mod cu totul surprinzator...insa nu pot sa nu-ti urez bafta multa!....tie....poate prietenul tau nu are nevoiesmileys/smiley2.gif

andok7
04.05.2005, 12:45
Dragul meu....73..reprezinta de obicei 2 cifre...numere impare...de unde si pana unde ai concluzionat tu ca este vorba despre o data de nastere..e treaba ta!

Ca este romanca si frumoasa...prietena ta...sa-ti traiasca!

Iar daca prietenul tau a mai crescut intre timp?????..pe semne ca medicina avanseaza intr-un mod cu totul surprinzator...insa nu pot sa nu-ti urez bafta multa!....tie....poate prietenul tau nu are nevoiesmileys/smiley2.gif

Buna Mira(MIRANDA), Multumesc pentru acest calduros "DRAGUL MEU" . Sa fiu sincer am fost miscat smileys/smiley32.gif. Dar nupare ca eu iti sint"drag" de nici un fel.smileys/smiley18.gif

Vad ca stai cu ochii pe mine.smileys/smiley2.gif .Nu ma slabesti. Dar pot sa stiu si eu de ce caci dupa cum vad nu te intereseaza nici persoana mea si nici prietenul meu.

Cit privest saltul de inaltime pe care l-a facut prietenul meu eu nu vad nici o medicina in asta. Pur si simplu euam ridicat "pretentiile" cu un centimetru ca sa maresc sansele . smileys/smiley2.gifIar te-ai grabit Mirando . Ups. Acum inteleg .Mira vine de la... Mirabela. Ce greseala am putut face Mirando.smileys/smiley7.gif

MIRA73
04.05.2005, 22:01
Nici Miranda....nici Mirabela...ca de fiecare data te grabesti...te precipiti si gresesti!

Lasa-i centimetrii prietenului...asa cum sunt....se poate ca o migniona sa-l placa tare mult...su ite ca sa vezi ca exista un scop in toate cele...ca stau cu ochii pe tine...dintr-un anume motivsmileys/smiley2.gif....hai sa ai facem pe plac prietenului tau si sa-l combinam ...cu o prietena de-a mea...ce zici?

andok7
05.05.2005, 01:34
Nici Miranda....nici Mirabela...ca de fiecare data te grabesti...te precipiti si gresesti!

Lasa-i centimetrii prietenului...asa cum sunt....se poate ca o migniona sa-l placa tare mult...su ite ca sa vezi ca exista un scop in toate cele...ca stau cu ochii pe tine...dintr-un anume motivsmileys/smiley2.gif....hai sa ai facem pe plac prietenului tau si sa-l combinam ...cu o prietena de-a mea...ce zici?

Vezi, am ajuns la aceeasi concluzie: sa-i gasim o fata buna prietenului meu. DAR NU MINIONA TE ROOOOOG! Iese din discutie.

Perfect. Prietena ta.Imi poti transmite detalii printr-un privat message si mai discutam. Mira, iese din discutie orice alta varianta neserioasa. Am primit mesaje care mai de care mai... sexy.Nu face obiectul dorintei prietenului meu. Este pur si simplu o dorinta de a cunoaste cit mai multe romance sansa pe care nu o are aici.Slava Domnului au fost si mesaje de la fete EXTRAORDINARE. Am stiut eu ce fac.

Multumesc MIRA (ori MIRELA!!! ).

MIRA73
05.05.2005, 22:18
..nici de data asta n-ai ghicitsmileys/smiley2.gif..numele meu e altul....

...apoi..nu inteleg de ce sa-ti trimit un mesaj privat?...sa vada toata lumea ca nu avem nimic de ascuns...si poate cei care citesc sa se convinga daca prietena mea are afinitatile pe care le cauta prietenul tau...

e bine?

andok7
06.05.2005, 02:08
..nici de data asta n-ai ghicitsmileys/smiley2.gif..numele meu e altul....

...apoi..nu inteleg de ce sa-ti trimit un mesaj privat?...sa vada toata lumea ca nu avem nimic de ascuns...si poate cei care citesc sa se convinga daca prietena mea are afinitatile pe care le cauta prietenul tau...

e bine?

Mira, incep sa cred ca ce spun ceilalti membrii despre tine este adevarat. De ce nu-ti vezi de treaba ta? Cred ca este solutia cea mai eleganta sa iesi dinacest joc. Am crezut ca esti mai "isteata" dar incepi sa puti urit. Vezi-ti de treaba ta femeie.

sileriki
07.05.2005, 09:28
andok eu iti propun sa renunti daca nu te superi , il poti ajuta pe prietenul tau sa ii propui sa caute el singur pe anumite site-uri , s-ar putea sa gasesti si fete sincere , uite de ex sunt site -uri Noi2, sentimente.ro si numai stiu oricum sunt destule.

Aici e vorba de multe lucruri dar mai ales de emigrari , sper ca ma intelegi

va doresc toate cele bune

smileys/smiley106.gif

andok7
08.05.2005, 07:29
andok eu iti propun sa renunti daca nu te superi , il poti ajuta pe prietenul tau sa ii propui sa caute el singur pe anumite site-uri , s-ar putea sa gasesti si fete sincere , uite de ex sunt site -uri Noi2, sentimente.ro si numai stiu oricum sunt destule.

Aici e vorba de multe lucruri dar mai ales de emigrari , sper ca ma intelegi

va doresc toate cele bune

smileys/smiley106.gif

Sile, multumesc pentru sfat dar nu este apreciat. In primul rind cred ca stiu pe ce site ma aflu ( in orice caz nu pe unul de emigrari ).In al doilea rind daca ai fost pe acele situri pe care mi le propuitu a-i vazut probabil ca ceea ce se intimpla acolo nu are cum sa placa unui om normal. Acolo dai peste tot felul de anunturi care mai de care mai "atragatoare". Fete desbracate, provocatoare care te roaga sa le contactezi. Multe din anunturile de acolo nu sint decit pentru vindut sex. Si cum nu asta ma intereseaza nu am ce sa caut pe acele situri. ACUM CRED CA TU M-AI INTELES PE MINE. Consider acest site cel mai serios pentru ceea ce vreau chiar daca nu are el inca popularitatea celorlalte.

In afara de asta pune-ti adresa ta de e mail pe acele situri si vei vedea ce se va intimpla. Vrei nu vrei vei primii tot felul de oferte de vinzari sau servicii. Si cu o rar intilnita insistenta. Nu cred ca vrei asa ceva Sile.

Anuntul meu a dat rezultate . Asa cum ti-am mai spus am primit raspunsuri de la persoane serioasepe care iti face o deosebita placere sale cunosti si cu care iti face placere sa te conversezismileys/smiley32.gif.Scopul meu este sa introduc cit mai multe fete (romance ) prietenului meu asa canu am renuntatinca. O sa te las sa sti cind amfacut-o daca asta te incintasmileys/smiley2.gif. Si inca ceva Sile. Iti promit ca prietenul meu te va invita la nunta lui curind daca iti prieste aerul de Texas sidaca esti pe undeva pe aproape.Ce zici de asta?smileys/smiley17.gif

MIRA73
10.05.2005, 00:28
Cel mai reconfortant lucru pentru o minte inteligenta...sunt prostii..problema este ca sunt prea prosti...si prea multi!..

Felicit persoanele care au avut curajul sa plece dincolo..si sa-si realizeze visurile...dar cand dau de unul ca Andok 7 nu pot spune decat....bine ca s-a mai imputinat Romania cu un idiot!

andok7
10.05.2005, 02:08
Cel mai reconfortant lucru pentru o minte inteligenta...sunt prostii..problema este ca sunt prea prosti...si prea multi!..

Felicit persoanele care au avut curajul sa plece dincolo..si sa-si realizeze visurile...dar cand dau de unul ca Andok 7 nu pot spune decat....bine ca s-a mai imputinat Romania cu un idiot!

Se vede cit te-a" reconfortat " pe tine ,minte "inteligenta", un prost. Ai uitat un lucru MIRA73: ca trebuie sa fi cu adevarat INTELIGENTA.Din nefericiretu arati FOARTE IRITATA si nicidecum RECONFORTATA. Probabil ca este cam tirziu pentru tine sau "conditiile " nu-ti mai permit sa faci vreo schimbare in creierul tau. O dovada in plus a "mirosului"de care vorbeam . Puti rau de tot MIRA73 si norocul nostru ,a celor care am plecat de acolo,esteca sintem asa departe de tine.

Tu probabil ai altele pe suflet care te chinuieurit. Un idiot ca mine a plecat din Romania ca sa scape de mirosul emanat deprostia unora ca tine.Raspunsurile tale care se vor inteligente ascund o minte grav bolnava. Nu arati de nici un fel o persoana fericita. GOTOHELL BITCH.YOU JUST SPEW YOUR BIGOTED BULLsh*t BITCH.

MIRA73
10.05.2005, 22:21
<TABLE height=14 cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD class=text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>

Hi MIRANDA,

A INCEPUT SA-MI PLACA STILUL TAU DE A RASPUNDE. CRED CA INTELEGI CA NU AI ALTA SOLUTIE DECIT SA RENUNTI SA O MAI FACI. SE PARE CA NU AI INTELES CIND TI-AM SPUS SA-TI VEZI DE TREABA TA. TI NEAPARAT SA-TI ARAT CA AM FOST SERIOS? A FOST ALEGEREA TA. NU TE CREDE LA ADAPOST DACA EU SINT AICI SI TU ESTI ACOLO. </TD></TR>
<TR>
<TD background="" bgColor=#f4f4fb></TD>
<TD class=text background="" bgColor=#f4f4fb>http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/profile_ic&#111;n.gif (java&#115;cript openWin'pop_up_profile.asp?PF=1613&amp;FID=0','profile ','toolbar=0,locati&#111;n=0,status=0,menubar=0,scrollb ars=1,resizable=1,width=590,height=425') http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/search_sm.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/search_&#102;orm.asp?KW=andok7&amp;SI=AR&amp;FID=0) http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/add_buddy_sm.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_buddy_list.asp?name=andok7) http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/delete_sm.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_delete_message.asp?pm_id=9057) http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/pm_reply.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_new_message_&#102;orm.asp?code=reply&amp;pm=9057)</TD></TR></T></TABLE>Acesta este mesajul privat pe care mi l-a trimis acest anonim!Din bun simt..pentru cei care sunteti aici prefer sa nu fac nici un comentariu..va las pe voi sa judecati!

andok7
16.05.2005, 06:25
<TABLE height=14 cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD class=text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>

Hi MIRANDA,

A INCEPUT SA-MI PLACA STILUL TAU DE A RASPUNDE. CRED CA INTELEGI CA NU AI ALTA SOLUTIE DECIT SA RENUNTI SA O MAI FACI. SE PARE CA NU AI INTELES CIND TI-AM SPUS SA-TI VEZI DE TREABA TA. TI NEAPARAT SA-TI ARAT CA AM FOST SERIOS? A FOST ALEGEREA TA. NU TE CREDE LA ADAPOST DACA EU SINT AICI SI TU ESTI ACOLO. </TD></TR>
<TR>
<TD background="" bgColor=#f4f4fb></TD>
<TD class=text background="" bgColor=#f4f4fb>http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/profile_ic&#111;n.gif (java&#115;cript openWin'pop_up_profile.asp?PF=1613&amp;FID=0','profile ','toolbar=0,locati&#111;n=0,status=0,menubar=0,scrollb ars=1,resizable=1,width=590,height=425') http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/search_sm.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/search_&#102;orm.asp?KW=andok7&amp;SI=AR&amp;FID=0) http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/add_buddy_sm.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_buddy_list.asp?name=andok7) http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/delete_sm.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_delete_message.asp?pm_id=9057) http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/pm_reply.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_new_message_&#102;orm.asp?code=reply&amp;pm=9057)</TD></TR></T></T></TABLE>

Acesta este mesajul privat pe care mi l-a trimis acest anonim!Din bun simt..pentru cei care sunteti aici prefer sa nu fac nici un comentariu..va las pe voi sa judecati!

Putin probabil ca cineva sa mai vada in tine o persoana cu bun simt.Esti cel putin naiva daca nu proasta.Eu ti-am spus sa-ti vezi da treaba ta ca o solutie rezonabila sa iesi din povestea asta. Anuntulmeu nu se vrea pentru timpite ca tine. Anuntul meu este unul decent pentru oameni decenti. So, cred ca a-i inteles acum.smileys/smiley2.gif

marian42
29.05.2005, 09:17
smileys/smiley99.gifAm sa-ti scriu eu in locul lui MIRA73:a avut mare dreptate,unul ca tine a facut un bine celor ramasi plecand de aici!!! Poate asta se poarta prin USA dar pe aici inca e o dovada de mitocanie crasa jignirea unei (chiar daca presupusa) femei !!!!!! Faptul ca ai ajuns acolo nu te face cu nimic superior ba in multe privinte,poti sa fii inferior oricarui tip realizat aici ! Cat priveste povestea ta cu prietenul si tot restul,asta chiar PUTE si PUTE RAUUU!!!Se vede cat de colo ca scenariul prezentat e opera unui tip complexat si ala esti chiar tu...

29.05.2005, 09:58
Stop fratilor,

Da ce-i aici?

Io nu am decit un sfat.Ia fa tu o tura cu pretenu tau prin tara si da o raita pe la toate cluburile de internet si o sa gasesti toate exemplarele posibile pentru prietenul tau si ceva divertisment pentru tine.Si apoi vine sezonul de vara,va puteti plimba in voie si admira frumoasele fete de acasa.Si daca te duci undeva si vorbesti putin pocit romaneste toate fetele se vor face dintr-o data foarte amabile si uite asa ce atita bataie de cap si dusmanie aici pe acest minunat forum.....asta daca cumva nu a fost intentia de la bun inceput!

Sa fim totusi civilizati domnilor doamnelor si domnisoarelor.Stiu ca unii dintre dumneavoastra sint din plin un exemplu de comportamnet!

Si cind te gindesti ca pe mina unora sint vieti omenesti..............

andok7
29.05.2005, 11:33
[QUOTE=marian42]

smileys/smiley99.gifAm sa-ti scriu eu in locul lui MIRA73:a avut mare dreptate,unul ca tine a facut un bine celor ramasi plecand de aici!!! Poate asta se poarta prin USA dar pe aici inca e o dovada de mitocanie crasa jignirea unei (chiar daca presupusa) femei !!!!!! Faptul ca ai ajuns acolo nu te face cu nimic superior ba in multe privinte,poti sa fii inferior oricarui tip realizat aici ! Cat priveste povestea ta cu prietenul si tot restul,asta chiar PUTE si PUTE RAUUU!!!Se vede cat de colo ca scenariul prezentat e opera unui tip complexat si ala esti chiar tu...

Marian42 care este motivul de imi raspunzi tu ?Ai citit tu anuntul meu? Este un anunt simplu, seriosadresat persoanelor (serioase)interesate de o prietenie .Nimic mai mult.Sau te pomeni ca esti interesat de prietenul meu?!O sa te dezamagesc dar nu il intereseaza POPONARII.

Se pare ca si tie ca si lui MIRA73 (MIRANDA) va arde de filozofat pe teme care nu-si au locul aici. Daca te uitai bine a-i fi vazut ca acest forum este pentru matrimoniale,prietenie,casatorie... nu pentru ceea ce va "framinta" pe voi. So cred ca cel mai intelept este sa-ti vezi de treaba ta caci a fost destula linisteaicifara filozofia lui MIRANDA. Mare este gradina lui Dumnezeu!!! CUM VA DOARE PE VOI IN CUR DE ALTUL!!! Pardon. Am vrut sa spun in gaoaza. Na ca nici asta nu merge. Poate AS HOLE suna mai potrivit pentru tipi ca tine. Whatz up mother f*cker?

andok7
29.05.2005, 11:47
Stop fratilor,

Da ce-i aici?

Io nu am decit un sfat.Ia fa tu o tura cu pretenu tau prin tara si da o raita pe la toate cluburile de internet si o sa gasesti toate exemplarele posibile pentru prietenul tau si ceva divertisment pentru tine.Si apoi vine sezonul de vara,va puteti plimba in voie si admira frumoasele fete de acasa.Si daca te duci undeva si vorbesti putin pocit romaneste toate fetele se vor face dintr-o data foarte amabile si uite asa ce atita bataie de cap si dusmanie aici pe acest minunat forum.....asta daca cumva nu a fost intentia de la bun inceput!

Sa fim totusi civilizati domnilor doamnelor si domnisoarelor.Stiu ca unii dintre dumneavoastra sint din plin un exemplu de comportamnet!

Si cind te gindesti ca pe mina unora sint vieti omenesti..............

smileys/smiley32.gifSA TRAITI DOMN MILITIAN! Ai si bastonul cu tine mai LICA ? Sfatul tau nu are cum sa fie apreciat omule. Si asta din mai multe motive. EU ASTEPTAM UN RASPUNS LA ANUNTUL CARE L-AM DAT SI NICIDECUM SFATURILE TALE LICA.

Cit priveste raidul pe care mi-l recomanzi sa-l fac pe la toate cluburile de internet pentru a gasi tot felul de "EXEMPLARE" te inseli amarnic Lica . Vrei sa ma prinda "militianul"?! Eu am crezut ca v-ati mai civilizat acolo si a-ti facut vint "exemplarelor" afara din tara. Dar vad ca te mindresti cu ele Lica.

Si ai dreptate. Sa nu nimeresti pe mina mea daca ai probleme de "sanatate". Si viata ta va fi la riscsmileys/smiley2.gif

marian42
29.05.2005, 13:18
Bai ****,am invatat ca gunoiul ori il maturi ori il ocolesti ! Regret ca nu pot veni pana-n Dallas,sa-ti dau o lectie de buna cuviinta in cel mai pur stil texan !!! Si daca nu te pot matura,nu-mi ramane decat sa te ocolesc ! E bine ca or sa existe medici ca tine,asa vosmileys/smiley97.gifr sti sigur americanii care le e cauza mortii.Bine macar ca esti bozgor si nu roman adevarat,cel putin,asa ai o scuza....

andok7
29.05.2005, 13:49
Bai ****,am invatat ca gunoiul ori il maturi ori il ocolesti ! Regret ca nu pot veni pana-n Dallas,sa-ti dau o lectie de buna cuviinta in cel mai pur stil texan !!! Si daca nu te pot matura,nu-mi ramane decat sa te ocolesc ! E bine ca or sa existe medici ca tine,asa vosmileys/smiley97.gifr sti sigur americanii care le e cauza mortii.Bine macar ca esti bozgor si nu roman adevarat,cel putin,asa ai o scuza....

BAI PUTE ESTI CEL PUTIN PROST DACA NU TIMPIT. MAI AI FRATI PE ACASA?CITI CA TINE A FACUT MATA?MARE DURERE TREBUIE SA FIE IN FAMILIA TAsmileys/smiley17.gif

NA CA ACUM TE-AI FACUT SI NATIONALISTsmileys/smiley32.gif.ASTIA CHIAR CA NU AU VIATA LUNGA PE AICIsmileys/smiley19.gif. INAINTE SA FIE DUSI LA PIRNAIE TREC PE LA DOCTOR. SO ,TE ASTEPT NEBUNICIsmileys/smiley2.gif. WATCH YOUR BACK MANsmileys/smiley18.gif.Am auzit ca este criminalitate mare in Houston.

andok7
29.05.2005, 14:07

Cum prostia se plateste afla ca am fost atit de "miscat" de amenintarea ta incit am trimis-o celor in drept sa o "analizeze". Pe pamintul asta chiar si asa ceva-UN SIMPLU DESEN-se considera AMENINTARECU MOARTEA SI SE PEDEPSESTE CU PIRNAIE. Uitate dupa un avocat bun omule.VEI AVEA O SURPRIZA CUM NU SE POATE MAI PLACUTA.

marian42
29.05.2005, 14:11
Mai cultiva-te,flacau,mai citeste....Dar degeaba-ti spun toate astea,epigon de-al lui Attila,tu si cei ca tine nu stiti decat gustul biciului sau al securii ! Urmareste topica frazei folosite de mine,stilul si poate-ti vei da intr-un final seama de imensa prapastie culturala si de educatie ce ne desparte !...

29.05.2005, 14:35
Prietene,

Vad ca esti foarte agresiv tipic romanesc.....

Cit despre fetele romanesti daca inca nu te-ai trezit sa sti ca sint cele mai minunate din lume indiferent unde-si petrec timpul......chiar femeie de servici sau doctorita poate fi de aceeas calitate,romanca!

Celel de care spui tu au plecat singure probabil de acelea ai parte acum unde esti si sint la fel ca tine.

Scuzati modul direct dar sint si eu roman, i-mi este rusine sa constat ca fratii nostri ajunsi sa manance hrana facuta cu hormoni, duc o viata vai si amar,fara casa lor,renuntindal lortrecut si fara viitor,intr-o lume pe care nu o inteleg, se cred asa de mari in comparatie cu cei de-acasa,si mai mult se cred civilizati......

Si apoi aici fiecare, ca tine, scrie ce vrea,pleaca si vine,alunga plictiseala,se amuza,sau poate chiar mai mult....doar e un forum nu?Cafeneaua din colt e departe,incercam sa o aducem la noi in casa,in masura in care putem dar unii probabil ca sint obisnuiti in restaurante si dughene,cu acel limbaj,in aburii debere......de doi lei.

29.05.2005, 14:42
Mariane,

Un doctor in devenire dupa parerea mea ar avea un altfel de limbaj,si asistentele din jur i-ar umplea timpul pe masura......dar probabil ca el inca spala la fund in case de babe sluga la altii ca el.......

andok7
29.05.2005, 15:16
Mai cultiva-te,flacau,mai citeste....Dar degeaba-ti spun toate astea,epigon de-al lui Attila,tu si cei ca tine nu stiti decat gustul biciului sau al securii ! Urmareste topica frazei folosite de mine,stilul si poate-ti vei da intr-un final seama de imensa prapastie culturala si de educatie ce ne desparte !...

Mai RADA MARIAN-neam prost ce esti. Ai intrat in discutii fara nici un sens. Nu ai facut decit sa scoti din tine numai prostii de la bun inceput. Nu te-a intrebat nimeni nimic ,nu ti-am cerut nimic. Tot ceea ce faci este numai urmare a "intelectului si educatiei" cu care te lauzi. Din pacate nu ai dovedid pina cum cu nimic ca te deosebesti cu ceva de un "epigon de-al lui Attila" . Dimpotriva ai aratat cit de prost si de needucat poti fi. Nu dau doi bani pe cultura si educatia ta cu care te lauzi de vreme ce poti sa gindesti asa cum o faci. Esti cel putin sute de ani in urma bai cacanare. Asa ceva se gindea pe vremea ciobanilor neam prost ce esti. In Romania civilizata nu mai se gindeste in felul in care o faci tu. Esti departe de un om educat cu adevarat.

In acelasi timp vreau sa-ti spun ca avind access la informatiile personale ale membrilor acestui site nu-ti da dreptul sa le folosesti pentru motive personalesi sa le faci publice. Itivoi plinge de mila curind omule. Nu-ti inchipuii ca duci pe cineva in eroare cu "locatia "ta. Esti prea naiv omule.

andok7
29.05.2005, 15:33
Prietene,

Cit despre fetele romanesti daca inca nu te-ai trezit sa sti ca sint cele mai minunate din lume indiferent unde-si petrec timpul......chiar femeie de servici sau doctorita poate fi de aceeas calitate,romanca!

Celel de care spui tu au plecat singure probabil de acelea ai parte acum unde esti si sint la fel ca tine.

Scuzati modul direct dar sint si eu roman, i-mi este rusine sa constat ca fratii nostri ajunsi sa manance hrana facuta cu hormoni, duc o viata vai si amar,fara casa lor,renuntindal lortrecut si fara viitor,intr-o lume pe care nu o inteleg, se cred asa de mari in comparatie cu cei de-acasa,si mai mult se cred civilizati......

Si apoi aici fiecare, ca tine, scrie ce vrea,pleaca si vine,alunga plictiseala,se amuza,sau poate chiar mai mult....doar e un forum nu?Cafeneaua din colt e departe,incercam sa o aducem la noi in casa,in masura in care putem dar unii probabil ca sint obisnuiti in restaurante si dughene,cu acel limbaj,in aburii debere......de doi lei.

Iti pling de mila cu adevarat mai LICA. Cine v-a invatat gindirea asta ? Mare este prostia omeneasca. Ce are hrana americana cu hormoni(pe care si tu o maninci acumla tine acasa)cu anuntul dat de mine?Nu va pot intelege oamenilor ce vreti anume. Chiar atit de ingust sa fi la minte sa vorbesti de viitorul nostru aici ? Hai sa fim serios mai Lica baiatule. Esti de o naivitate rara. Ai curajul sa compari cele doua civilizatii? Asta chiar ca nu o mai inteleg. Ori chiar esti cu adevart "militian"?!

Ei, acum iti inteleg si punctul tau de vedere legat de acest forum. Eu am gindit ca "acest" forum este unul liber sa-ti pui un anunt si nicidecum unul in care timpiti ca Marian42 intra in vorba si isi dau cu parerea partinitor cind nici nu stiu despre ce vorbesc. De fapt este caracteristic la el acest lucru.Nu o face pentru prima data si nu ameninta pentru prima data. Mai nou am aflat ca este si nationalist avind ceva cu urmasii lui Atilla. Cita badaranie si lipsa de bun simt. Si cred ca vine de acolo din circiumile acelea de care vorbeai.

andok7
29.05.2005, 15:38
Mariane,

Un doctor in devenire dupa parerea mea ar avea un altfel de limbaj,si asistentele din jur i-ar umplea timpul pe masura......dar probabil ca el inca spala la fund in case de babe sluga la altii ca el.......

Lica , nu-ti face tu griji legat de ceea ce fac eu aici. Daca ti neaparatsa sti te invit cu cea mai mare placere sa-mi vezi "realizarile".Nu incerca sa cistigi suportullui Marian42 caci acest individ pute de prostie.

andok7
29.05.2005, 15:52
Prietene,

LICA ,AM O MARE RUGAMINTE LA TINE. INCETEAZA SA-MI MAI SCRII. TE ROG. NU DE ALTA DAR AM PLINS IN HOHOTE CITIND CELE CE MI-AI SCRISsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif MARE ESTE GRADINA LUI DUMNEZEU! TU CHIAR CREZI CELE CE A-I SCRIS?

marian42
29.05.2005, 19:00
Amenintarile au fost din totdeauna folosite de catre cei slabi...Renunt sa mai fac vre-o referire la tine,la anuntul tau si la tot ce-i legat de andok7 ! Mi-e imposibil sa cobor pana la nivelul asta!!! Sa judece ceilalti forumisti.Cat despre Lica,cum ca ar vrea sa-mi castige sprijinul,deja il are,i-am apreciat raspunsul trimis lui simomi si am scris asta acolo.Salut si sa fii sanatos,pui de bozgor mic si incult,n-o meriti si nu-ti voi mai acorda atentie.smileys/smiley85.gif

andok7
30.05.2005, 02:12
Amenintarile au fost din totdeauna folosite de catre cei slabi...Renunt sa mai fac vre-o referire la tine,la anuntul tau si la tot ce-i legat de andok7 ! Mi-e imposibil sa cobor pana la nivelul asta!!! Sa judece ceilalti forumisti.Cat despre Lica,cum ca ar vrea sa-mi castige sprijinul,deja il are,i-am apreciat raspunsul trimis lui simomi si am scris asta acolo.Salut si sa fii sanatos,pui de bozgor mic si incult,n-o meriti si nu-ti voi mai acorda atentie.smileys/smiley85.gif

Bai TIGANE ,interesant este de ce te crezi tu mai destept decit un "bozgor" caci si acum dupa ani si ani de zile tot in mocirla traiesti ,tot in cort si tot in gloata. Nu vei putea scoate niciodata capul in lume caci o sa te recunoasca toti de tuciuriu ce esti. Iti este imposibil sa te cobori la un nivel civilizat de conversatie pentru ca tu nu ai nici unul bai PUTE. Nu ai cum sa o faci cu un creier de bird ca al tau. Iti place sa te amesteci in treburile altora si sa filozofezi la un nivel de rid si curcile de tine bai idiotule. Nu te-a intrebat nimeni nimic si ai dat cu scrisul la nivelul unui tigan lipsit de orice intelect. ESTI CEL PUTIN PROST DACA TOT NU A-I INTELES CA ANUNTUL MEU A FOST ABSOLUT UNUL NORMAL ,CIVILIZAt ADRESAT OAMENILOR CIVILIZATI NU UNUI PUI DE TIGAN CA TINE. ASS HOLE.

sorin
30.05.2005, 04:57
Va rog sa fiti un pic mai decenti in exprimare, asta fiind valabil pentru mai multe subiecte de pe acest forum unde se duc lupte inversunate smileys/smiley1.gif

Certurile sunt treaba voastra si nu va opreste nimeni, pastrarea unui limbaj decent insa, este treaba mea.smileys/smiley2.gif

MIRA73
01.06.2005, 21:26
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Mi se pare destul de tardiva incercarea ta Sorine de a interveni in asemenea situatii. Daca la inceput mi-a placut ce descopeream la acest forum..usor,usor..dezamagirea ca mizeria umana nu poate niciodata sa fie orpita de sentimente curate m-a dezgustat!

Cred ca porti o responsabilitate uriasa ca administrator al acestui forum..dar implicarea ta este aproape nula.

Respect cativa dintre oamenii pe care i-am intalnit aici...modul lor de a gandi..ambitia de a merge mai departe,umanitatea si felul pertinent de a privi lucrurile....dar am intalnit si cateva exemplare pe care nu pot sa le definesc altfel decat animale.

Acestea fiind spuse..ma retrag definitiv de pe acest site.Stiu ca nu este o pierdere pentru cei de aici...si nici nu vreau sa fie asa...

Cu respect pentru cei care sunt oameni Mira 1973 adica Miruna !</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

sorin
02.06.2005, 03:14
Miruna, au mai fost discutii pe vremuri despre monitorizarea prea apropiata a acestui forum si majoritatea au fost de acord ca fie lasati un pic mai liberi in exprimare, cu mentiunea ca anumite expresii si

andok7
02.06.2005, 08:55
SORINE,
NU VREAU SA FIU RAUTACIOS DAR NU CREZI CA CEVA NU ESTE IN REGULA AICI?.ACESTA ESTE LOCUL UNDE EU AM DAT UN ANUNT ,ASA CUM AM SPUS ABSOLUT NORMAL SI CIVILIZAT, SI UNDE ASTEPT RASPUNSURI LA EL. ATUNCI CE CAUTI TU AICI PESTE ANUNTUL MEU SA DIALOGHEZI CU ALTI MEMBRII CU SUBINTELES DESPRE PERSOANA MEA? (BATE SAUA CA SA PRICEAPA CALUL). EU M-AM TINUT DE CUVINT FATA DE CEEA CE TI-AM SCRIS SI NU MA VOI MAI ANGAJA IN DISCUTII NEPRINCILIALE CU ALTI MEMBRII INDIFERENT DE PROVOCARE,DE INSULTE... DAR AS VREA IN ACELASI TIMP CA CEL PUTIN TU SA-MI RESPECTI LOCUL ACESTA AL MEU UNDE AM PLASAT ANUNTUL. NU CREZI CA ESTE NORMAL ASTA?

sorin
02.06.2005, 09:09
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Mi se pare destul de tardiva incercarea ta Sorine de a interveni in asemenea situatii. Daca la inceput mi-a placut ce descopeream la acest forum..usor,usor..dezamagirea ca mizeria umana nu poate niciodata sa fie orpita de sentimente curate m-a dezgustat!

Cred ca porti o responsabilitate uriasa ca administrator al acestui forum..dar implicarea ta este aproape nula.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Andok7, dupa cum vezi mai sus, am raspuns unui comentariu adresat mie. In alta ordine de idei, oricine poate posta oriunde ca de aia e forum, nu crezi? smileys/smiley1.gif

Nu am batut saua sa priceapa calul ci am raspuns strict la comentariul Mirunei.

MIRA73
02.06.2005, 21:17
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">

Sorine,omul este cel mai frumos lucru pe care l-a creat Dumnezeu dar in acelasi timp si cel mai ciudata fiinta...cel care poate arata cele mai urate lucruri..doar din dorinta de-a face rau. Nu stiu cine este acest Andok..si nici nu-mi doresc sa aflu...nu stiu nici care a fost motivul sa ma jigneasca,ba mai mult,sa ma categoriseasca intr-un anume fel.Este parerea lui..si am invatat ca orice poti face in aceasta lume...dar niciodata n-ai sa schimbi mentalitatea omului...niciodata n-ai sa poti transforma uratul in frumos...mizeria in bun simt!Niciodata n-am sa incerc sa schimb mentalitatea,modul de viata sau de gandire a unui om.N-am dreptul,n-am motivul si nici macar dorinta de-a face lumea sa para mai buna...nu sunt nici psiholog..nici mediator si cu atat mai mult nici samaritean.

Ce mi-a scris acel individ..banuiesc ca a fost frustrarea lui...parearea lui...si mai ales s-a denigrat pe el insusi!In tot acest timp tu n-ai intervenit....si acest lucuru m-a determinat sa nu mai intru pe acest forum.Cu toate acestea,ma repet,am avut lucruri bune de invatat...oameni pe care m-am bucurat ca i-am cunoscut...chiar si pe acel individ.

Cu admiratie pentru lucrurile frumoase pe care le faci,

Miruna</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

andok7
03.06.2005, 02:24
ORICE EXPLICETIE ESTE INUTILA.

sorin
03.06.2005, 03:55
Orice divergenta se poate rezolva pe cale amiabila. Uneori o sa ramaneti surprinsi de forta expresiei

johndoe2000
16.06.2005, 00:46
Sorin ... tot respectul pentru ca incerci sa rezolvi problema, :) nu am raspuns pana acum , am citit pe forum de luni de zile (eu locuiesc in arizona,msgpentru andok7, daca vrei sa ma cauti , pt ca vad ca ameninti pe toata lumea,) dar sa stii e greu a pleca din romania pentru multi ,,, si cei care raman acolo , multi posteaza anunturi sau contacteaza persoane de aici in speranta ca vor putea pleca de acolo sau numai pentru chat... parerea mea ca persoane ca andok7 care avand sansa de a pleca nu e firesc a avea o atitudine asa fata de mira ... nu se poate considera o persoana mai buna , si andok7 citind mesajele tale am realizat ca esti de mult timp aici... ziceai ca ai realizat multe dar evaluand vocabularul care lai folosit (ma dezamageste ca romanii de aici ... care se presupun mai "civilizati" folosesc un asemenea limbaj , de ... cum se zice , "colt de strada")

nu privi andok7 ca orice persoana din romania e un "tigan" sau cum ai zis nimeni nuti da dreptul acesta sa judeci nationalitatea sau originea cuiva, te pretinzi a fi american , tara libera... trebuie atunci sa ai respect pentru oricine ,,, ziceai ca mira e stupid ... datorita faptului ca teai enervat dovedeste ca nu teai ridicat cu mult peste nivelul pe care tu lai stabilit :( ... eu nu te judec , doar iti spun ca a fi destept inseamna a sti cum sa rezolvi o discutie ca aceasta in a nice way, fara romanian slang si alte vorbe urate .... respect pentru toti , si promit de acum sa ne vedem la o cafea :P ... si andok7 take it easy life is too short ...

andok7
16.06.2005, 02:33
JOHNDOE2000 ITI MULTUMESC PENTRU PROVOCARE DAR SE PARE CA NU A-I INTELES CA ACEST SUBIECT ESTE INCHIS CAM DE MULTISOR. CA SA FI TOTUSI IMPACAT CA TE-AI INFORMAT BINE DESPRE CEEA CE VORBESTI TREBUIE SA TE DUCI INAPOI LA ORIGINEA MESAJELOR SCHIMBATE INTRE MINE SI CEI CARORA LE PORTI DE GRIJA. SA FI IUBIT OMULE.SUBIECTUL ESTE INCHIS.

MIRA73
16.06.2005, 06:46
Ma bucura faptul ca inca mai exista oamnei care au nu numai bun simt..ma bucur ca inca mai exista cavalerism...ma bucur ca au fost cativa care au incercat sa-i arate acestui individ...andok7...ca mai presus de toate conteaza bunul simt.imi pare sincer rau ca am raspuns provocarii..dar mai rau imi pare pentru cea care ai va sta alaturi.

Multe salutari lui Sorin,Marian42 si lui Johndoe2000.smileys/smiley2.gif

marian42
16.06.2005, 07:03
Mira,Miruna,mai sterge din pm,tot incerc sa-ti scriu dar e full si nu mai primesti nimic...

andok7
16.06.2005, 23:00
Ferenc , networkul nostru nu a lucrat ieri pentru un timp si nu stiu unde au ajuns mesajele tale. Toate sapte computerele au fost jos dar a fost ceva mai bine spre seara.De asemenea nu am avut acces la nici un e-mail pe nici una din adresele noastre. Copii astia sint grozavi ( in special Andras ) cind este vorba de computere si m-au ajutat si am reusit sa comunic cu Mr. Kissinger. El este in Bucharest acum avind grija de ultima repatriere de pe Barbu Vacarescu. L-am sunat ieri si totul este ok. Poti sa-l contactezi acolo. Si spunei lui Istvan sa mai alase mistoul ca oricum nu mai las copii astia sa se joace pe acest site. Incearca un e mail acum te rog pe adresa principala.

andok7
16.06.2005, 23:39
Ferenc, am primit e mail dar baietii astia inca lucreaza la computere. O sa te chem eu pe telefon .

andok7
16.06.2005, 23:44
Ferenc, o corectie . Repatrierea este pe Enachita Vacarescu si nu pe Barbu Vacarescu cum am scris mai sus. Si transportul pleaca saptamina viitoare. Roaga-l pe domnul Balint sa te ajute. Doua donatii -unul cu lucrurile batrinei. A fost mai ieftin asa.

andok7
17.06.2005, 06:40
Geo, trimite mesajele pe adresa principala de e mail. Trimite mesaj si in Canada. Persoana este foarte interesata si in acelasi timp draguta. Unde sint datele ei? Opriti orice alta corespondenta pina se rezolva problema aici. Inca nu putem lucra cum trebuie. Am vazut si problema asta si in special cea de ieri. Am sa vorbesc cu Sorin din nou. Spune-le baietilor ca au procedat foarte bine.

andok7
17.06.2005, 07:08
Nu ,nu putea sa faca asa ceva si nici de un virus nu poate fi vorba. Si nici cutremurul din California:):):) Asteptati sa punem totul pe noul computer. Cei doi au examene pe 25 si altul pe 27 -Houston si Corpus.

sorin
17.06.2005, 07:27
Andok7, sigur nu ai postat din greseala ultimele 5 mesaje? smileys/smiley75.gifsmileys/smiley92.gif

Sau te antrenezi pentru vreun monolog? smileys/smiley36.gif

garfield
17.06.2005, 07:43
Ei, nu e asa grav cand vorbesti(scrii) singur, macar numai injura, si nu mai e badaran cum a fost inainte cu alti forumnisti smileys/smiley2.gif

marian42
17.06.2005, 08:04
Desi l-am mai citat pe forum,o fac din nou pentru ca
replica e savuroasa : " Mai radem si noi p-acilea..." Marin
Preda, "Cel mai iubit dintre pamanteni"

andok7
17.06.2005, 08:24
Sorine, multumesc pentru intrebare. Avem probleme cu computerele noastre care nu ne lasa sa primim NICI UN FEL DE MESAJ. Asta s-a intimplat ieri odata cu problemele pe care le-ati avut si voi. Nu sint sigur dar ieri baietii nu au putut sa intre pe situl vostru de citeva ori de-a lungul zilei. Ca a fost de la voi sau de la noi nu stiu sigur. Apoi nu am mai primit nici un mesaj. Am stabilit acest mod de comunicare cu oamenii nostrii si imi cer scuze pentru asta. Daca am creat probleme cu asta nu o mai facem (vad ca unii sau si ofensat). Oricum trebuie sa ne oprim pentru ca tot nu merge bine. Am receptionat fara voia noastra stiri si muzica de la o statie romanesca atunci cind am accesat situl vostru???!!! Am fost pe situl vostru in and out de citeva ori si am avut aceiasi problema . Asa cum am spus nu stim inca ce se intimpla. Oricum sistemul nostru este la pamint.

andok7
17.06.2005, 08:32
Sorine ,se pare ca trebuie sa revenim la celasi "mod de comunicare" cu unii membrii ai forumului. Pina cind nu au fost injurati bine nu s-au potolit. O sa facem o selectie mai buna a cuvintelor de data aceasta .Nu din dictionarul romanesc ci din vorbirea romanesca. Sa ai o zi buna.

andok7
17.06.2005, 08:47
Sorine imi cer scuze .A-i dreptate .Acum am vazut ce au facut baietii astia. Mesajele au fost plasate gresit.

17.06.2005, 09:04
Don't worry, we all have imaginary friends!smileys/smiley36.gif I wonder where is Miky05 now?

sorin
17.06.2005, 09:24
Andok7, parerea mea este ca tot ce reprezinta mesaje personale ar fi bine sa se discute pe PM, nu-i asa? Stii tu

marian42
17.06.2005, 09:58
Mugatule,m-ai facut curios asa ca l-am cautat pe Miky05...Doamne
!...,unde am fost atunci,ce distractie am pierdut !!! Dar nu-i timpul
pierdut si sa stii ca s-ar putea sa revina ; mai tanar cu doi ani si de
data asta doar student la medicina...

andok7
17.06.2005, 10:09
Sorine, asa cum am spus mesajele au fost plasate gresit si mi-am cerut scuze pentru asta. A fost o zi foarte grea pentru noi. Totul este ok acum.
Cit priveste chestia cu contul din pacate nu sint eu cel care decide si nici nu pot comenta . De altfel unii dintre ei au cont propriu dupa cite am inteles.
Legat de griji ,no way Sorine:):):) As avea mai multe griji daca as stii ca unii nu s-ar lega de curul nostru (cururi de bozgori) :):):). Dar asta este tot farmecul acestui forum ,nu? So, sa o lasam asa Sorine pentru acum. Multumesc inca odata si sa ai o zi buna.

garfield
17.06.2005, 10:19
Let's see....one is a medic, the other one is a medical student. They both have a very colorful vocabulary, and great attitude (is this a new trend for young Romanian doctors?) not to mention delusions of grandeur and superiority, secret friends (Miky05 had one, remember?) and a personality that...well...everyone can make their own opinion.

You have to love it when someone learns how to curse in a new language,then makes it a point of showing everyone their newly acquired skills (advanced use of vulgarities), along with theirsuperior education (or lack of), and theirexceptional skillin bad manners.

Maybe the two of them are buddies, or maybe it's the same person??? Nah, it's one of the other boys in the office where the network is down, all the computers are not working, except for the one used by 'all the boys' to leave messages for each-other on this forum, using the same alias. smileys/smiley5.gif

Wait...I thought andok7 was a medical student smileys/smiley5.gifNow it's a group of people in an office with network problems.

Hey, maybe you want to hire me to fix your network smileys/smiley2.gif

andok7
17.06.2005, 10:49
sh*t.WE DONT HIRE ASSHOLES.:):):)

garfield
17.06.2005, 10:52
Of course not, the place is full of them already smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

17.06.2005, 11:57
Of course not, the place is full of them already smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Buna garfield, mai ce baiat rau mai esti. Si tu si marian42. Ce aveti voi cu andok7? M-am uitat la mesajul lui (sau ale lor- nu are importanta ) si nu am vazut nimic urit . Mie mi s-a parut un anunt normal de la un tinar care isi cauta o prietenasmileys/smiley1.gif.Apoi s-a bagat mira73 care nu am inteles ce avrut de la baiatul ala. Eu am vazut ca voi a-ti fost primii care l-ati jignit-si destul de tare.Mira 73 l-a facut idiot pentru ca andok7 a rugat-o sa-l lase in pacesmileys/smiley7.gif.Marian42s-a bagat ca musca in lapte-nu-si avea nici un rost interventialui in treburile lor mai ales ca totul se linistise. Am vazut eu cavoua va place sa va bagati peste oameni cind nu este nici o invitatie la discutie.smileys/smiley2.gif.Eu cred ca nu andok7 este badaran. Maidegraba tu si mira73 si mai ales marian42. Cu ce este andok7 vinovat ca este ungur (bozgor)? Nu am vazut nimic raula el ca voi sa sariti asa pe el. Omul acesta s-a aparat numindu-va pe voi TIGANI pentru ca asa v-ati purtat. Adevarul este ca a-ti facut un mare spectacol. Voi a-ti inceput sa-l jigniti pentru un anunt frumos pe care el l-a dat si pe care voi a-ti fost gelosi . smileys/smiley4.gifEu zic ca trebuie sa pastrati o decenta in ceea ce scrieti aici.Si ce vi se pare asa de anormal ca scriu mai multi oameni pe numele de andok7? Am citit multe din cele scrise de ei (sau de el? nici eu nu mai inteleg), dar exceptind frecusurile dintre voi restul el a scris chiar frumos . Mie mi se pare un tip politicos, manierat dar sa nu il provoci. Si interventia ta de acum garfield demonstreaza ca asta faci-il provoci. Lasa-titinarul ala in pace mai "batrinilor"smileys/smiley4.gif. Nu are nici o explicatie ceea ce vreti voi de la el. La coada urmei a facut bine cum v-a numit.smileys/smiley4.gif

17.06.2005, 12:10
molly nu ca m-as baga si eu ca musca in lapte dar cineste titlul
anuntului " caut necazul cu luminarea" mie mi se pare ca suna a
invitatie

baiatul asta cauta belelesmileys/smiley2.gif .Baietii i-au luminat doar calea au fost luminarea .Cit
despre gusturi nu se discuta daca tie iti place de el asa de mult
inseamna ca numai are rost sa caute ca a gasit o prietena in tine,si
daca si lui ii place de tine puteti sa va retrageti la 2 mai .smileys/smiley36.gif.

marian42
17.06.2005, 12:19
MollY, hai ca esti tare !...Stii,n-am mai fost la circ de
ani si ani dar uite ca a venit circul la mine !!! In definitiv tu pe
care andok il apreciezi;pe cel insurat cu o asistenta,pe
student,prietenul studentului,pe tatal studentului,pe cel din Constanta
sau pe cel din Bucuresti ?!...Si te rog sa-mi raspunzi precis pentru ca
atentie !, sunt persoane diferite !!! Si mai mult decat atat,au chiar
si rude pe aici,un var primar,Miky05 ! Cat despre tine nu pot spune
decat atat : de-ai stii cat de mult te-am asteptat !!!

17.06.2005, 12:23
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifNu pot sa cred ce vad aici. Asta nu este un loc bun pentru oameni normali,civilizati. In ce hal va puteti jigni aici oamenilor.Asta nu mai este forumsmileys/smiley18.gifVoi meritati sa fiti legati si dusi la nebuni.Cum puteti sa puneti astfel de cuvinte pe acest forum? Cum de va permiteti asa ceva? Andok7 chiar daca tu te-ai aparat nu cred ca a-i facut bine sa scri asa ceva aici. Iti tin apararea pentru ca am vazut de unde a pornit totul si realizez ca nu este vina ta. Dar tot nu sint de acord cu cuvintele folosite de tine. Eu nu stiu citi sinteti voi acolo si citi scrieti pe acestnume dar cineva poarta o responsabilitae si acela este andok7. Este asta numele tau sau nu (ce trebuie sa intelegem ca eu sint confuza total ) trebuie sa ne faci si pe noi sa intelegem . Cred ca a-ti facut bine ca nu a-ti mai raspuns provocarilor . Eu cred ca trebuie sa iesiti cu totii de pe acest forum.Gatfield tu cred ca trebuie sa te uiti mai atent la inceputul acestor discutii si sa te abtii de la a-i provoca pe acesti oameni. Tu nu vezi cit de departe s-a ajuns ? Andok7 cine a scris ultimul mesaj catre marian42 ,acela care incepe cu "Domnule"? Eu cred ca acela era totnul care trebuia folosit aici si sa ignori jignirile asa cum am vazut ca a-i facut-o acum. Bravo tie daca mesajul este scris de tine.Iar raspunsul tau Mariane42 este o dovada de lipsa de tact si de respect pentru toti ceilalti forumisti. Eu nu am crezut ca se intimpla asa ceva aici. Adevarul este ca va provocati unii pe altii numai ca sa aveti ceva de facut.Este mai mare rusinea.oamenilor.

andok7
17.06.2005, 12:38
Stimata MollyNici eu nu pot sa fiu de acord cu cele scrise aici chiar daca a facut-o si "andok7". Pentru a te lamuri ce este cu acest " andok7 " am sa-ti trimit imediat un PM. Personal inteleg ceea ce simti cind vezi astfel de cuvinte si cer scuze in numele baietilor mei tie.

marian42
17.06.2005, 12:38
Molly,scuza-ma ca te parasesc,desi mi-as petrece tot
restul zilelor alaturi de tine,am ras prea mult pana acum,mai pastrez
si pentru maine...Ramai cu bine,iubirea mea,randurile tale pline de
parfum didactic imi vor veghea somnul !

17.06.2005, 13:54
Ce interesant....hopa Mitica, a aparut si molly pe forum sa sa-l apere
pe saracu andok7 care este atacat din toate partile......si ce
coincidenta, la amandoi nu le place sa folosesca caps pentru nume
proprii... ca in final sa se complimeteze unii pe alti...ce frumos, ce
armonie! Se vede ca daca andok nu a reusit sa-si facu un prieten
a invenat unul...

how sad...Este cumva Miky05, andok7 si molly aceiasi persoana? do we have here a case of multiple personalities? smileys/smiley9.gif

garfield
17.06.2005, 14:41
Buna garfield, mai ce baiat rau mai esti. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

E posibil ca eu sunt baiat rau, dar oricum as fi eu, nu schimba ce e Andok7! Oricat te provocat a fost, si indiferent in ce confrontare a juns cu alti forumnisti, nu se justifica comportamentul lui, si vocabularul folosit de el. 'Domnul' Andok7 nu poate fi numit domn cand foloseste cuvinte gasite prin conductele de canalizare.

Faptul ca tu esti de acord cu el, ca ai dai dreptate ("La coada urmei a facut bine cum v-a numit.")si ai iei apararea (nu pare a fi persoana care are nevoie de ajutor) inseamna ca tu esti de acelasi calibru cu el, si comunici cu alte persoane tot asa cum comunica si el. Poate voi doi puteti sa va invatati unul pe altul ceva injuraturi noi, ca se pare ca Andok7 nu stie multe,si lefoloseste aceleasi pentru toata lumea.

Citeste si tu mai atenta si vei vedea ca nici eu nici restulmajoritatiimembrilor de forum (cu exceptia lui Miky05) nu folosesc vulgaritati, indiferentin ce discutii 'aprinse' facem parte.

Am vazut eu cavoua va place sa va bagati peste oameni cind nu este nici o invitatie la discutie.

In caz ca nu ti-ai dat seama (sau nu stii ce inseamna) acesta este un forum. O persoana incepe un topic, si raspunde oricine vrea (scapa cine poatesmileys/smiley2.gif). Nu trebuie invitatii speciale si nimeni ne e exclus. Ca de exemplu tu aici. Pe tine cine te-a invitat sa-ti bagi coada in discutia noastra?

17.06.2005, 14:43
Stimata MollyNici eu nu pot sa fiu de acord cu cele scrise aici chiar daca a facut-o si "andok7". Pentru a te lamuri ce este cu acest " andok7 " am sa-ti trimit imediat un PM. Personal inteleg ceea ce simti cind vezi astfel de cuvinte si cer scuze in numele baietilor mei tie. Multumesc. Nu am stiut ca sinteti voi.smileys/smiley32.gifNu am de gind sa citesc timpeniile acestor neciopliti oricum.Uitat-te la ei cit de filozofi se cred care mai de care dar practic nu spun nimic. Cum apare cineva pe acest forum cum sar la gitul lui. Am vazut deja exemplarele de care spuneti.Astia sint romanasii smileys/smiley7.gif. Nici o sansa cu exemplare ca astea. O sa-l aduc pe Doru sa le traga citeva injuraturi de o sa le piarda pofta de forum. Nua-ti gresit cu nimic andok7 ,stati linistiti .Era mai bine sa nu fi intrat pe acest forum .Pentru voi mai "oameni nevinovati " ce sinteti va transmit sa va faceti bine -cu toate ca nu vad cumsmileys/smiley4.gif. A fost o placere nebuna sa vad asa ceva aici. Mare iti este gradina ta Doamne! Iar tu marian42 daca zici ca esti un destept stai in curtea ta. Este un sfat prietenesc. Tare imi este frica ca intr-o zi nu vei avea pe unde sa scoti camasa. smileys/smiley17.gif. O sa jungi sa citesti peMarin Preda de o sa te plictisesti pentru ca altceva nu vei aveade facutintre patru ziduri. Asculta la mine ce iti spun.smileys/smiley2.gifSper sa fi destul de copt la minte ca macar asta sa pricepi.smileys/smiley2.gif

Andok7 succes in tot ceea ce faceti voi acolo.Abia astept sa vad situl vostru. O sa-l vad si pe Mr. K asa cum am promis. Iar pe astia care nu va lasa in pace trimite-i la origine ca tot nu sint buni de nimic. Am sa-ti spun mai multe despre unul dintre ei cind vom vorbi. Intelept sa iesi de aici .

Va astept pe toti pe situl nostru sa auziti o gluma buna si nu timpeniile astea.smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

garfield
17.06.2005, 15:25
Iar pe astia care nu va lasa in pace trimite-i la origine...

WOW! Molly you are a real lady! ('trimite-i la origine' - ami inchipuica nu te referi la Romania)

Inainte de a acuza pe toata lumea ca al ataca si provoaca pe Andok7, citeste mai multe din mesajele postate de 'Domnul Doctor'. Uite aici un exemplu perfect:

...IL URMARESC PE ACEST MARIAN42 - CACAMA-AS IN GURA LUI DE MARE FILOZOF ROMAN CE SE DA. DE CIND I-AM DECOPERIT CALITAIILE DE ASS HOLE NU-L MAI SLABESC. NU DA ATENTIE ACESTUI TIGAN NENOROCIT...IN REALITATE PUTE DE PROSTIE...BAI PUTE LA TINE NICI MACAR POLEIALA NU-TI POATE ACOPERII PROSTIA ASS HOLE.

Hey, asa da domn! molly, poti ghici cuvantul favorit al 'domnului' andok7? (Hint: el singur le scrie in BOLD)

andok7
17.06.2005, 15:51
Stai linistit Mugatule ca nu sint andok7 si in acelasi timp Molly. Daca esti pe siturile romanesti de mai mult timp ar trebuii sa sti cine este Molly. Referitor la atacul asupra mea care vine din toate partile sint obisnuit cu asta caci de cind am facut prostia sa intram pe acest site am tot fost atacati. Stim cum sa ne aparam. Nu renuntam noi asa de usor in fata unor pute ca astia:). Nu sufla tiganul ala in fata noastra.L-am mai adus la tacere odata si nu ne-a luat mult sa o facem.

17.06.2005, 16:19
Buna garfield, mai ce baiat rau mai esti. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

E posibil ca eu sunt baiat rau, dar oricum as fi eu, nu schimba ce e Andok7! Oricat te provocat a fost, si indiferent in ce confrontare a juns cu alti forumnisti, nu se justifica comportamentul lui, si vocabularul folosit de el. 'Domnul' Andok7 nu poate fi numit domn cand foloseste cuvinte gasite prin conductele de canalizare.

Faptul ca tu esti de acord cu el, ca ai dai dreptate ("La coada urmei a facut bine cum v-a numit.")si ai iei apararea (nu pare a fi persoana care are nevoie de ajutor) inseamna ca tu esti de acelasi calibru cu el, si comunici cu alte persoane tot asa cum comunica si el. Poate voi doi puteti sa va invatati unul pe altul ceva injuraturi noi, ca se pare ca Andok7 nu stie multe,si lefoloseste aceleasi pentru toata lumea.

Citeste si tu mai atenta si vei vedea ca nici eu nici restulmajoritatiimembrilor de forum (cu exceptia lui Miky05) nu folosesc vulgaritati, indiferentin ce discutii 'aprinse' facem parte.

Am vazut eu cavoua va place sa va bagati peste oameni cind nu este nici o invitatie la discutie.

In caz ca nu ti-ai dat seama (sau nu stii ce inseamna) acesta este un forum. O persoana incepe un topic, si raspunde oricine vrea (scapa cine poatesmileys/smiley2.gif). Nu trebuie invitatii speciale si nimeni ne e exclus. Ca de exemplu tu aici. Pe tine cine te-a invitat sa-ti bagi coada in discutia noastra?Bai p**a eu nu sint nici andok7 si nici molly.eu te bag in p***a matii cit a-i zice peste. Ce p***a matii vrei bai ciobane ? Pentru ca femeia asta nu poate sa va injure credeti ca nu are cine sa o faca bai ****? veziti de treaba tabai cioara si uita de acest forum. pe voi pina cind nu va baga omul in p****e mamilor voastrenu va potoliti. a fost opinia ei si pe deasupra a fost si foarte draguta cu niste cirpe ca voi.bagati bine in cap si stai la locul tau daca nu vrei sa ai probleme.tigan borit ce esti. omul ala a fost prea ingaduitor cu voi bai ciubote.

17.06.2005, 16:29
molly nu ca m-as baga si eu ca musca in lapte dar cineste titlul anuntului " caut necazul cu luminarea" mie mi se pare ca suna a invitatie
baiatul asta cauta belelesmileys/smiley2.gif .Baietii i-au luminat doar calea au fost luminarea .Cit despre gusturi nu se discuta daca tie iti place de el asa de mult inseamna ca numai are rost sa caute ca a gasit o prietena in tine,si daca si lui ii place de tine puteti sa va retrageti la 2 mai .smileys/smiley36.gif. Bai Melina, tu ce p***a matii te bagi in vorba cind esti pe alta lume. Ce p**a mea crezi tu ca afost rau ca acel andok7 a pus titlul anuntului "caut necazul cu lumanarea"? Bai ce cacatul matii nu-ti vezi tu de treba ta si lasi oamenii astia in pace. Ce cale luminata fa timpit-o? Tu vezi ce perle scoti din tine. Uite ca daca andok7 nu te baga in p***a matii o fac eu pentru el ca sa te linistesc. sau vrei sa te f*t in gura matii?. veziti de treba ta femeie. si nu te caca in gusturile omului caci tot nu stii ce vorbesti.

garfield
17.06.2005, 17:22
Bai p**a eu nu sint nici andok7 si nici molly.eu te bag in p***a matii cit a-i zice peste. Ce p***a matii vrei bai ciobane ? Pentru ca femeia asta nu poate sa va injure credeti ca nu are cine sa o faca bai ****? veziti de treaba tabai cioara si uita de acest forum. pe voi pina cind nu va baga omul in p****e mamilor voastrenu va potoliti. a fost opinia ei si pe deasupra a fost si foarte draguta cu niste cirpe ca voi.bagati bine in cap si stai la locul tau daca nu vrei sa ai probleme.tigan borit ce esti. omul ala a fost prea ingaduitor cu voi bai ciubote.

Nu esti nici andok7 nici molly? Dar atunci cine esti, si de unde ai invatat sa vorbesti asa frumos? Ai fost si tu la scoala medicala, sau ai invatatacasa?

Foarte interesant cum pe numele andok7 scriu mai multe persoane, si acum la fel si pe molly. Faceti-va fiecare cont separat ca nu va costa nimic.

Sa stii ca nu o sa ma iau la intrecere cu tine la injurat, ca vad ca esti expert, sioricum nu am nici o intentie sa ma cobor la nivelul tau(oricum nu m-as exprima niciodata in modul in care il faci tu). Se vede ca totusi am avut dreptate si andok7 are mult de invatat de la tine.

Se pare totusi ca te-ai 'aprins' cam tare de la o discutie care nici nu-ti era adresata tie. Ai grija sa nu-ti plezneasca o vena in frunte!

marian42
17.06.2005, 18:59
Lume, Lume !!!! A sosit circul !!!! Intrarea gratuita, iese cine mai traieste !!!!

Molly,chiar daca scrii ca o fericita absoiventa a doar
patru clase si injuri mai bine decat fetele de pe centura,eu tot te
iubesc !!! Ma culc cu tine-n gand si ma trezesc visand la tine !
Formularea superba si termenii folositi ma indreptatesc sa cred ca faci
parte din "elita" ! Si nu te mai obosi sa ameninti,e in zadar...Cat
despre injuraturi,acum ca stiu din partea cui vin,le astept ca pe
felicitarile de ziua mea !!!

ps Sa nu ma parasesti,te rooooog !

andok7
18.06.2005, 03:37
WOW !!!! Asa mai zic si eu Molly. Daca tu zici asta. Eu de obicei sint mai dulce cu secaturile . Se pare ca tu a-i ales varianta mai directa de exprimare:):):).Iti garantez eu ca tot nu se prinde de unii mai ales de cei care azi se dau romani ,miine nu mai sint romani.Dupa cum bate vintul si le este interesul. Iar cind nu sint romani (sau rromi parca se mai cheama) atunci scriu in engleza ,ca sa nu fie intelesi :):):) Garfield se pare ca esti in "gratiile" lui Molly acum :):):) Am zis Molly? Nici mie nu-mi vine sa cred ca este ea. Ori chestia aia cu multiple personalitati??!! Esti tu sau nu Molly mi-a placut spectacolul.Fi mai rezervata caci acusica vine Sorin.
Mugatule, dupa cum vezi am predat stafeta. Mai astept si alte "intariri". Garfield te astept prin Houston bai asshole. Dar ma tem ca o sa ti-o traga baietii astia la gaoaza de o sa te umfle ca un balon ,ca tu tot a-i pierdut contactul cu "lumea" asta . So ,al cui ii este rindul acum?

Omule, oricine esti tu ,Molly ori nu , ai cale lunga aici . Pe "batrinii" astia ca garfield greu sa-i mai scoti din nursinghome :):):)
Asta da agresivitate. S-a facut liniste pe aici.

marian42
18.06.2005, 03:47
Si cum spectacolul nu era complet fara clown,iata-l ca apare !!! Aplaudati-l,reprezentatia continua !...

marian42
18.06.2005, 03:48
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

18.06.2005, 03:54
BRAVO andok7 si molly, sunteti tari fratilor. Ati dovedit inca o data
(daca mai era nevoie) ca sunteti niste domni, intelectuali, educati si
rafinati. Voi stiti cum sa argumentati punctul vostru de vedere,
civilizat si la subiect. Asa maniere si limbaj de biljar nu am mai uzit
de multi ani. Parintii vostri trebuie sa fie foarte mandri ca au
crescut asa oameni! Felicitari!

P.S. Si eu care credeam ca atmosfera pe Forum devenise plictisitoare si nu ear nimic important de citit?! smileys/smiley32.gif

marian42
18.06.2005, 04:01
Mugatule,ti-am spus ca l-am pierdut pe Miky05 si ca am
regretat dar fii atent ce am gasit,o intreaga galerie !!!smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

sorin
18.06.2005, 04:02
Pentru limbajul deosebit de agresiv si murdar, i-am blocat IP-ul lui Molly. Expresiile folosite de prietenul nostru Miky05 sunt de copil de gradinita pe langa cele folosite de Molly smileys/smiley118.gifAnumite personaje de pe acest forum ma fac chiar sa cred intr-o reancarnare a lui Miky05 smileys/smiley5.gif

marian42
18.06.2005, 04:08
Eteee,na !...Vine omu' de la pescuit (unde n-a prins !) si
taman cand sa-nceapa distractia,sa-mi treaca supararea,Bang
!..,spectacolul s-a terminat...De ce,Sorine,cu ce ti-am gresit ?!...smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

sorin
18.06.2005, 04:32
V-am spus ca nu ma intereseaza certurile voastra atata timp cat nu se foloseste limbajul pornografic. Din pacate, nu pot accepta asa ceva.

Pana la urma Mollyse dadea barbat, sau femeie? Dupa "organele" pe care le enumera este foarte confuza treaba smileys/smiley36.gifOricum, daca facea parte din grupul care...folosea acelasi computer s-ar putea ca tot grupul sa nu mai poata scrie pe acest forum smileys/smiley5.gif

marian42
18.06.2005, 04:46
Cu toate ca aproape mi-ai stricat ziua,am sa te lamuresc (n-ai
citit cu atentie !) :nu era Molly,era Doru,un alt tip chemat in
ajutor...

Si te rog,te implor,mai lasa si tu macar unul sau doi,asa...,"de prasila"!

18.06.2005, 11:23
Bai Melina, tu ce p***a matii te bagi in vorba cind esti pe alta lume. Ce p**a mea crezi tu ca afost rau ca acel andok7 a pus titlul anuntului "caut necazul cu lumanarea"? Bai ce cacatul matii nu-ti vezi tu de treba ta si lasi oamenii astia in pace. Ce cale luminata fa timpit-o? Tu vezi ce perle scoti din tine. Uite ca daca andok7 nu te baga in p***a matii o fac eu pentru el ca sa te linistesc. sau vrei sa te f*t in gura matii?. veziti de treba ta femeie. si nu te caca in gusturile omului caci tot nu stii ce vorbesti.

Iti multumesc molli ca mi-ai reamintit de ce am plecat eu din tara ,ca sa scap de badarani si neamuri proaste ca voi.Si eu care eram aproape gata sa ma repatriez mine ,poimiine.smileys/smiley36.gif

NO WAY!

Fraier mai esti daca crezica ma inhiba cu ceva limbajul tau de 2 lei sau ma simt atacata cu ceva.Zic ce vreau si cind vreau asa ca intoarcete la curvele tale si vorbeste-lecum vrei tu ,ca se vede ca numai cu din astea ai avut de-a face!

marian42
18.06.2005, 11:35
melina,melina...smileys/smiley39.gifsmileys/smiley39.gifsmileys/smiley39.gif
Cei despre care vorbesti nu-s aici,in tara,sunt pe undeva prin USA
!...Priveste-i locatia lui andok7 si citeste cu atentie mesajul lui
Molly,foloseste aceleasi expresii ca andok si face exact aceleasi
greseli gramaticale...

pepper
18.06.2005, 11:49
In Romania este o vorba care zice asa: "Daca te amesteci cu taritza te maninca porcii"smileys/smiley36.gif

18.06.2005, 11:52
marian mersi smileys/smiley9.gif,stiu ca toti sint una si aceiasi persoana ,doar ca m-am adresat lui molly si am folosit locatia pe care o afiseaza.Nu are importanta pe unde este ,totin Romania a invatat sa injure si sa se comporte asa ,este si face parte din categoria romanilor badarani care pe mine ma deranjau foarte mult in tara si de care te loveai fara sa vrei .Aici macar am scapat de astfel de mirlani pe care din pacate ii mai intilnesti pe cite un forum in cazuri mai izolate,dar macar fizicnu trebuie sa ii mai suport.

18.06.2005, 11:54
In Romania este o vorba care zice asa: "Daca te amesteci cu taritza te maninca porcii"smileys/smiley36.gif

ai dreptate pepper doar ca ma jucam si eu din plictiseala,o sa imi iau jucariile si plec in alta parte .

distractie placuta in continuare

marian42
18.06.2005, 12:06
Uite cum vad eu lucrurile,chiar si indivizii astia isi au rostul
lor,macar pentru amuzament...Daca-i privesti ca pe o subspecie
umana,ceea ce spun nu mai are cum sa te afecteze ! Nu poti fi jignit de
o maimuta !!! Si tu,melina,daca faci asta,o sa te spun lu' mama si n-o
sa-ti mai dea bomboane cand o sa mai vii in parc !

marian42
18.06.2005, 12:10
Pt pepper - nu ma amestec in tarate,doar ma uit la porci cum mananca;chestia ma amuza,e ceva rau in asta ?!!!

18.06.2005, 13:04
Si tu,melina,daca faci asta,o sa te spun lu' mama si n-o sa-ti mai dea bomboane cand o sa mai vii in parc !

smileys/smiley58.gifsmileys/smiley58.gifsmileys/smiley58.gif

marian42
18.06.2005, 17:38
smileys/smiley77.gifsmileys/smiley79.gif

sorin
19.06.2005, 03:58
M-am vazut nevoit sa editez unele cuvinte de la mesajele originale si a celor care au folosit "quote" la mesajele postate de Molly si "prietenii". Continutul mesajelor nu a fost diluat ci doar s-au inlocuit litere cu "*".

Stau cateodata si ma gandesc, de ce oare daca am blocat IP-ul lui Molly nu mai apare nimeni din gashca de turbulenti!!??smileys/smiley92.gif

marian42
19.06.2005, 04:21
Raspunsul e evident asa ca nu te mai gandi ,bucura-te de
ziua asta frumoasa si pregateste-te sufleteste pentru o noua saptamana !smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

pepper
19.06.2005, 10:35
De acord cu tine Marian42smileys/smiley36.gif

20.06.2005, 02:09
Wow...de cand IP-ul lui molly a fost blocat nici andok7 nu ne-a mai binecuvantat cu prezenta lui???? ce straniu..... haide mai andok, nu ai tu un Intrenet-cafe sau un public library pe linga tine sa ne mai distrezi???smileys/smiley36.gif

marian42
20.06.2005, 10:18
Acu' depinde care din multimea andok-ilor o sa se-ntoarca...daca o sa se-ntoarca....

13.09.2005, 20:28
BUNA SORINE, VAD CA AI UN MARE TALENT DE "ADMINISTRATOR"smileys/smiley32.gif ESTI PARTINITOR OMULE. A-I FACUT-OIN CAZUL MEUSI A-I FACUT-O CU ACEST ANDOK7(SAU ACESTI ANDOK7) SI A-I FACUT-O SI CU ALTII CIND NU AVEAI DREPTATE SI NU TREBUIA SA O FACI.NU-TI PREA MERGE CREIERASUL OMULE-DACA IL AIsmileys/smiley2.gif

M-AM UITAT LA MESAJUL ANDOK7 DE LA INCEPUT SI PINA AICI PENTRU CA CINSTIT SA FIU NU AM VAZUT NICI CEL MAI MIC MOTIV CA NISTE HAHALERE SA SARA LA GITUL LOR PENTRU CA AU DAT UN ANUNT CIT SE POATE DE FRUMOS SI NORMAL. CEEA CE A URMAT CRED CA SE DATOREAZA TIE CARE ZICI CA ESTI ANMINISTRATOR. DE FAPT VAD CA ITI ITI PUI AMPRENTA ASUPRA MULTOR "DISPUTE" (SI NU FORUM) CARE AU LOC AICI.

UITE CUM SI DE ACEASTA DATA NI S-A DUS RENUMELE DE TIGANI PENTRU CA ASTA AU DEMONSTRAT FORUMISTII LUI PESTE CA SINT SI ATITA A-I STIUT TU SA FI BAI ADMINISTRATORE.

SA FI SANATOS SI SA TE ASTEPTI SA FI SCHIMBAT BAI "TIGANE"smileys/smiley18.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

13.09.2005, 21:36
BAI SORINE BAI, M-AM AMUZAT COPIOS CITIT TOATE ACESTE SCHIMBURI DE MESAJE DE LA ACEST 'CAUT NECAZUL CU LUMANAREA". BAI DAR AVETI NISTE FORUMISTI DE MARE ...TIGANIADA AICI. MI-AU PLACUT "INTERVENTIILE" IN FORTA ALE LUI MIRA SAU ALE LUI MARIAN,MUGATUL... BAI DAR CUM DE A-I REUSIT SA ADUNI ATITA PROSTIE LA UN LOC?smileys/smiley17.gif

V-AU TRAS-O BAIETII AIA DE LA ANDOK7. DACA STIAM DE VOI LA TIMP VI-O TRAGEAM SI EU CU MARE PLACERE BAI SORINE. AM O DEOSEBITA ATRACTIE PENTRU CURURILE BRONZATE DE TIGANI-SI NU ORICARE CI DE ROMANIAsmileys/smiley17.gif CURATA TIGANIADAsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifITI MAI TREBUIE AJUTOR SORINE SAU V-AU LINISTIT BAIETII AIA(SI FETEL VAD)? NU CRED CA MAI INCAPE NIMIC IN CURURILE VOASTRE DE CITE P_LE A-TI LUT INLEsmileys/smiley17.gifDACA V-A MAI RAMAS UN LOC VIRGIN SPUNE-MI SORINE CACI ASTEPT CU NERABDARE SA VI-O TRAG SI EU BAI TIGANILOR DE ROMANIAsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

ACUM VAD CA ASTI BAIETI DE LA ANDOK7 AU DISPARUT DE MULT DE PE ACEST FORUM. A FOST MAI MULT DECIT INTELEPT. V-AU FU_UT IN CUR SI IN GURA SI V-AU LINISTITsmileys/smiley17.gif PROBABIL CA AVETI O DRAGOSTE NEBUNA VOI ACUM PENTRU ...BOZGORI.smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifCRED CA A FOST CEL MAI "INTERESANT " SCHIMB DE OPIMII INTRE FORUMISTII TAI BAI SORINE SI BAIETII DE LA ANDOK7. A FOST UNA BUNAsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifACUM PROBABIL CA II ASTEPTATI LA COTITURA . SAU ASTEPTATI SA SARITI PE PRIMUL VENIT? SA NU VA DUCA MINTEA SA INCERCATI CU MINE CA EU VA F_T MUMA IN CUR DE LA INCEPUT. SUCCES BATRINILOR.

sorin
14.09.2005, 01:28
Grecule, cred ca 8 mesaje postate sunt destule pentru tine. Stilul nu e greu de ghicit si te-am "trimis" langa prietenul tau Andok7, adica ti-am blocat IP-ul, pentru ca nu trebuie ca mii de oamenii sa citeasca mesajele tale de mahala. Cred ca parintii tai ar fi foarte mandri de tine daca ar citi aceste mesaje.

Daca o sa incerci sa postezi de pe alte computere, iti voi sterge mesajele fara avertisment. smileys/smiley35.gif

14.09.2005, 07:34
Ce interesant, Grecu seamana cu stil si limbaj cu molly si andok7, probabil ca andok are 7 personalitati.....smileys/smiley36.gif

Sorin, rau ai facut ca ai taiat macaroana, noi cum ne mai distram?????smileys/smiley19.gif

sorin
14.09.2005, 07:48
Mugatu, stii ca nu fac "baby sitting" aici si unii se mai si cearta din cand in cand fara sa intervin atata timp cat limbajul folosit poate fi suportat de o coala de hartie, sau un format electronic. Citeste toate cele 8 mesaje care le-a postat acest individ si spune-mi ce crezi. Imi pare rau ca v-am rapit posibilitatea de a va distra.smileys/smiley18.gif

garfield
14.09.2005, 19:27
Ce interesant, Grecu seamana cu stil si limbaj cu molly si andok7, probabil ca andok are 7 personalitati.....smileys/smiley36.gif

Sorin, rau ai facut ca ai taiat macaroana, noi cum ne mai distram?????smileys/smiley19.gif

http://www.cluj.info/forum-cluj/read.php?f=13&amp;i=42&amp;t (http://www.cluj.info/forum-cluj/read.php?f=13&amp;i=42&amp;t=42&amp;v=f) =42&amp;v=f

Uite, andok7 areun fan club care poate al incurajeaza sa se reintoarca, sau poate ei vor continua discutia pornita de andok7. Oricum se pare ca suntuimiti de ca de rai suntem noi toti smileys/smiley36.gif

15.09.2005, 01:38
vad ca nu ne poate uitasmileys/smiley36.gif,sa fie oare dragoste la prima vedere??smileys/smiley2.gif

15.09.2005, 02:01
Garfield,vad ca am ajuns celebri....smileys/smiley2.gif Toata lumea stie acum de Mugatu, Garfield si Marian 42....smileys/smiley36.gif

garfield
15.09.2005, 04:12
smileys/smiley36.gifcelebru la cluj.info smileys/smiley36.giftoo bad they misspelled my name 'gatfield' smileys/smiley19.gif

sauzimdebine
15.09.2005, 05:29
celebritatismileys/smiley36.gif ... de cluj - asta chiar ca-i buna - si tot ce ati avut de facut a fost sa-lsmileys/smiley97.gif
cu vorbe pe un idiot. daca ati gasi unul mai de doamne ajuta cu
siguranta ca o sa fiti pe prima pagina a ziarelor nationale.smileys/smiley2.gif

garfield
15.09.2005, 09:57
Daca ajung pe prima pagina, trebuie sale trimito poza reusita cu mine. How's this?

http://www.sorrin.com/dalbum/pictures/Forum_Pictures/Garfield/silly.gif

sauzimdebine
15.09.2005, 10:03
hmmmmm! asta este buna doar pentru cei de la cluj. pentru presa centrala alege una mai linistita.

garfield
15.09.2005, 10:19
I got one. How's this?

http://www.sorrin.com/dalbum/pictures/Forum_Pictures/Garfield/so_good.jpg

sauzimdebine
15.09.2005, 10:36
perfect! you look like a ... good at being bad cat

marian42
15.09.2005, 20:29
Adanca plecaciune, preacinstiti forumisti ! Abia intrat in divan
si iata-ma pricina de sfada , numa' ca io mi-s mandru de asa tovarasie,
boieri dumneavoastra ! Si amintiti-va cuvintele lui Anton Pann : "Unde
nu e putirinta, geaba-i chichirez galceava !"smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

07.10.2005, 03:39
de ce nu incerci : speed datind, newspapers, salsa dancing, parties, go out more, gym, singles club? ai avea mai multe sanse, decat sa i intrebi pe mofturosi astea de pe net, good lucksmileys/smiley2.gif

smileys/smiley4.gifFetelor veniti in ajutor! Este un baiat extraordinar. Merita toata atentia! A avut ghinionul sa nu cunoasca fete din Romania .Nu sint prea multe pe aici prin jur.Si eu cred ca "singele apa nu se face". Am pictures ale lui pentru persoana interesata.ASTA NUMAI INTRE MINE SI TINE!.:):):)

07.10.2005, 03:44
de ce nu incerci: speed dating, salsa clubs, gym, go out more, parties, newspapers, singles clubs? ai avea mai mult noroc decat sa i intrebi pe mofturosi astea de pe net, good lucksmileys/smiley2.gif

garfield
07.10.2005, 05:41
cisti, dupa ce apesi pe butonul de "quote", poti sa adaugi si comentele tale smileys/smiley2.gif