PDA

Arată versiune întreagă : Anunt important!!!! Cititi-l urgent!

sorin
14.04.2005, 15:03
Dragi forumisti,
Astazi am avut probleme cu postarea de mesaje pe forum pe PM (privat messenger).
Dupa multe ore de teste si verificari am gasit cauza acestei probleme si anume ca majoritatea celor care folosesc PM nu-si sterg periodic mesajele vechi si de asemeni cantitatea de informatie din baza de date se dubleaza datorita copiilor existente pentru fiecare mesaj in

15.04.2005, 02:21
no problem smileys/smiley1.gif

15.04.2005, 02:23
Mie nu imi trebuiesc cele din outboxsmileys/smiley36.gif

sorin
15.04.2005, 03:29
Ma gandeam eu ca nu trebuie nimanui mesajele din outbox, dar am zis ca e mai bine sa dau ceva timp la toti sa se gandeasca daca vor sa salveze ceva.
Acele mesajele vor fi sterse cat de curand posibil, caci s-ar parea ca nu se mai poate astepta.

webmaster
15.04.2005, 04:15
Din pacate mesajele din outbox'ul sender'ului sunt de fapt inboxul receiver'uluismileys/smiley19.gif ..si nu copie a acestuia cum am presupus anterior.

Asa ca mesajele mai vechi de o luna vor fi sterse din INBOX/OUTBOX.

15.04.2005, 04:26
aha,ok atuncismileys/smiley1.gif

sorin
15.04.2005, 04:57
Mesajele din

aconi
15.04.2005, 22:21
merci Sorinului nostru cel harnic. Ma voi conforma.Ce facem cu..Lustratia?smileys/smiley2.gifsmileys/smiley45.gif

sorin
17.04.2005, 12:15
Sa speram ca acum o sa mearga si PM si orice altceva. Daca mai sunt probleme, va rog sa-mi spuneti urgent.

In viitorul apropiat, intentionez sa sterg mesajelela care nu a mai fost activitate in ultimele 6 luni la1 an, pentru ca astfel se va ajunge iarasi la situatii cand nu se mai poate posta sau trimite PM-uri din cauza ca baza de date se va umple din nou. Sugestii?Comentarii?

Pt. Aconi: Vad ca se discuta destul acolo la Lustratie. Cu ce as putea sa te ajut? smileys/smiley1.gif

masscristian
19.04.2005, 07:58
Salut Sorin,

Sunt Cristian si am o intrebare.Nu stiu cum sa fac sa postez anuntul meu sa fie vazut de toata lumea!M-am inregistrat recent!Multumesc mult

sorin
19.04.2005, 08:17
Fa click pe butonul "New Topic" si vei deschide un subiect nou, la care pui titlul care-l vrei si textul care-l vrei.

masscristian
19.04.2005, 09:34
Stiu ca suna ciudat!Am meditat si eu asupra subiectului asta!Locuiesc in massachussets de 3 ani si am studiat stomatologia in Romania!Imi doresc sa-mi clarific statutul si din cercetarile facute singurul mod in cazul meu este sa ma casatoresc de convenienta!Sunt serios si ma angajes sa ofer ajutor la randul meu financiar $10000 si bineinteles voi fi bun prieten!Visul meu este sa pot merge mai departe in acelasi domeniu aici si bineinteles nu voi uita ajutorul dat!Emailul meu este masscristian@yahoo.com

Multumesc Sorin !Ma adresez tie pt ca tu stii multe!