PDA

Arată versiune întreagă : carnete de conducere

mirelapetrina
26.02.2008, 05:17
am auzit ca in boston se mai fac carnete de conducere pentru cei care nu au actele in regula cine poate sami dea informati mai multe le multumesc

Alexandru22
09.03.2008, 17:52
boston nu stiu dar chicago si detroit poti merge sunt o gramada de romani care merg acolo si isi fac driving license. si oregon si acolo mai merge. daca ai intrebari mai vb pe mess ady_alex14 @yahoo ok papappa

chocho
14.04.2008, 06:58
boston nu stiu dar chicago si detroit poti merge sunt o gramada de romani care merg acolo si isi fac driving license. si oregon si acolo mai merge. daca ai intrebari mai vb pe mess ady_alex14 @yahoo ok papappa

In Chicago mi-au zis niste prieteni ca nu mai merge iar in Detorit au dat o lege pe 22 ian, daca nu ma insel, prin care cer sa dovedesti ca esti legal. Nu de alta da si eu caut sa-mi fac ID si nu prea stiu unde merge. In Oregon e cam departe smileys/smiley4.gif.

karkotasii
20.06.2008, 07:33
MIRELAPETRINA !!! da se poate lua permisul in boston foarte usor , eu am avut de california numai ka era expirat ,si am reusit sa il schimb in boston akum o luna si nu mi-au cerut pasaport sau ceva de genu .akum am permis pe 4 ani !!! deci se poate . alte intrebari ?! karkotasii@yahoo.com ne mai auzim

23.06.2008, 19:11
Daca n-ai numar social, in Chicago n-ai cum sa-ti faci carnet. Nu-ti cere
pasaport sau green card, dar socialu ti-l cere inca din 2005.