PDA

Arată versiune întreagă : Ma puteti ajuta?

bergger
24.02.2008, 10:00
Ma poate ajuta cineva ca sa ma mut in new jersey?sa ma ajute cu o cazare si un job?

Vreau sa ma mut in new jersey,indiferent in ce loc,dar numai sa fiu in new jersey.Am auzit lucruri dragutze despre acest stat si vreau sa fiu mai aproape de atlantic.

Daca ma poate ajuta cineva,va rog mult ca sa imi lasati un id de mess sau un mail.

vio b
23.03.2008, 02:46
prietene

Eu am incercat sa fiu ajutat cu niste informatii ,si am fost luat peste picior ,..iar tu ceri asa ceva ... AJUTATE SINGUR .pe cuvint.

daca esti invitat trb. sa cinti la pian, nu trb sa te stergi cu scula pe perdelele gazdei de parca e obligatoriu ....alt popor mai blestemat ca romani nu cred ca exista,pina si cei din Banglades se ajuta intre ei.

pacat ca nu putem depasi momentul de a fi om rational inainte de a fi roman. te ajuti tu si cu tine, sinteti deja doi

Bafta

angeline
23.03.2008, 02:56
prietene

Eu am incercat sa fiu ajutat cu niste informatii ,si am fost luat peste picior ,..iar tu ceri asa ceva ... AJUTATE SINGUR .pe cuvint...alt popor mai blestemat ca romani nu cred ca exista,pina si cei din Banglades se ajuta intre ei.

pacat ca nu putem depasi momentul de a fi om rational inainte de a fi roman. te ajuti tu si cu tine, sinteti deja doi

Bafta
inteligenta nu are nimic comun cu intepciunea smileys/smiley2.gif poporul roman nu este blestemat doar ca pe unii romani ii ia gura pe di'nainte si sufera de generalizari smileys/smiley1.gif

FidelKatzo
23.03.2008, 06:51
Multumesc si ..........SANUNEMAIAUZIMDEBINELight

Am stiut ca osamaiauzimdetine..Se pare ca atractia irezistibila pe care o exercita perdelele asupra ta, da roade...

sauzimdebine
23.03.2008, 07:23
... Se pare ca atractia irezistibila pe care o exercita perdelele asupra ta, da roade...

De mentionat, in legatura cu perdelele, ca in multe din locuintele americane se gasesc de toate felurile, culorile, materialele, dar si ignifuge. Datorita unor reactii chimice nedorite la contactul pielii cu astfel de materiale, mai ales in zonele sensibile ale corpului, nu este recomandat a te sterge sau a le atinge fara protectia de rigoare. In cazul de fata, orice protectie va duce la neimplinirea obiectivului, de a te sterge pe perdeaua gazdei.

webmasterochnj
27.03.2008, 12:48
...sfatul meu dupa 10 ani in New Jersey este ca este un stat f. scump si nu merita sa te stabilesti aici chirii mari, taxe de proprietate mari ,asigurari de masini mari etc...dar ,daca chiar vrei si ai nevoie de ajutor suntem o mica comunitate aici in nj care te putem ajuta sa iti gasesti un job si un apartament cu chirie .

Multa bafta !

bergger
30.03.2008, 20:38
webmasterochnj imi poti spune cum te pot contacta?imi poti lasa o adresa de email sau un id de messenger?

webmasterochnj
10.04.2008, 05:20
Ma poti contacta pe churchromanian@yahoo.com