PDA

Arată versiune întreagă : Calatorie in Romania

emilym
12.02.2008, 17:23
Salut!

Planuiesc sa vizitez Romania-Timisoara la sfarsitul lunii aprilie. Am inceput sa ma uit la bilete de avion pe diferite site-uri pe internet si preturile sunt destul de mari-in jur de $1,200. Are cineva vreo idee unde as putea gasi bilete la preturi mai bune de atat??

Mersi mult!!

angela
13.02.2008, 01:55
Din pacate biletele sunt destul de scumpe mai ales din LA. Una dintre solutzii ar fi kayak.com

alinca
17.02.2008, 11:16
Incearca pe adresa de website united. Sunt rezonabili.

Dr. Mirela
17.02.2008, 14:43
Eu am circulat de nenumarate ori cu Air India - zboara direct LAX - Frankfurt si costa de la 600 la ... dolari. Sint cei mai ieftini in general, clar ca poti gasi oferte mai bune altundeva daca ai noroc.
Din pacate insa dupa cum spuneam merg la Frankfurt. Si daca nu ma insel si Stuttgart, Muenchen si Vienna. De acolo insa trebuie gasit alta modalitate - sint destule: autocar, avion etc.

divo
17.02.2008, 15:45
De unde e plecarea?Ce aeroport?Mie www.orbitz.com (http://www.orbitz.com) mi se pare ca au preturi destul de acceptabile! Dar..m-am uitat ca destinatie Budapesta!

Am cumparat bilet si de pe site-ul celor de la Lufthansa!La un pret bun!smileys/smiley2.gif

emilym
18.02.2008, 19:00
Da..pana in Budapesta ar fi mult mai ieftin, dar de acolo mai e benzina pana in TM si cam ajung la acelasi pret si nu se prea merita...Ah si plecarea e din LAX.

Ma uitam pe Kayak si se pare ca ei au cele mai bune preturi asa ca nu mai are rost sa astept ca preturile nu se duc in jos.. Speram sa aibe un sale de Presidents Day...yeah right smileys/smiley19.gif

Va multumesc mult la toti cei care ati raspuns... smileys/smiley20.gif

Laura
19.02.2008, 08:10
Poti incerca si www.sidestep.com