PDA

Arată versiune întreagă : Lista persoane disparute

sorin
06.04.2005, 09:07
Iata o lista cu forumisti cu care ne obisnuisem sa-i vedem prin preajma, unii care scriau mesaje lungi si frumoase, altii scurte si acide, unii saritori si gata sa ajute, altii pusi mai mult pe contre, unii morocanosi, altii joviali, unii care o luau razna, altii resemnati, forumisti care intrasera in aceasta comunitate virtuala si in

garfield
06.04.2005, 10:10
Snuff nu cred ca mai revine. Daca tin minte bine, s-a retras, a sters
marea majoritate a mesajelor, si tu i-ai sters numele. Cele care au
ramas sunt sub numele 'Guest'smileys/smiley5.gif

sorin
06.04.2005, 10:30
Da, nu stiu ce s-a intamplat cu el de a vrut sa dispara smileys/smiley18.gifAm sperat ca o sa revina, sa scrie si sa mai puna poze.

garfield
06.04.2005, 11:27
La Snuff nu i-a placut cand am raspuns la unele din mesajele pe care le-a scris el despre mine. A fost totul bine atita timp cat numai el scria. Cand am inceput sa raspund la BS'ul lui, a dat in panica, a sters toate mesajele lui, si sa retras. Eu sunt convins ca inca citeste posturile de pe forum, dar se pare ca nu raspunde. Poate vreodata va reintra cu un alt nume si va continua contributia lui la forum.

sorin
06.04.2005, 12:08
Eu sper sa revina si daca voi doi ati avut vreo discutie in contradictoriu sper sa o uitati amandoi. Este loc pentru toata lumea pe acest forumsmileys/smiley1.gif

garfield
06.04.2005, 12:16
Ce a fost intre noi, trebuia sa ramina intre noi de la bun inceput. El a ales sa dicute situatia cu restul lumii, si eu doar am raspuns la mesajele lui.

rossa
06.04.2005, 19:40
Da Sorin au disparut unele persoane dar unele dintre ele o sa revina cat de curand ( din informatiile mele ) , totusi am castigat altele cum ar fi : ANA TOFAN , ACONI ... , deci legea compensatiei functioneaza perfect , nu crezi ???!!!

sauzimdebine
06.04.2005, 20:58
Nu scrie omul pentru cateva zile si voi gata cu datul disparut. Noroc ca nu am fost cautat de Michiduta. Cu Pilele, Cunostintele si Relatiile lui ma gasea cu siguranta.

07.04.2005, 03:43
s-au dat cu totii la fund smileys/smiley36.gif

Ana Tofan
07.04.2005, 04:15
Brasov 34 s-a cam suparat si a plecat.Apropos ,ca sa va lamuresc ma numesc Ana Isabella Tofan.

07.04.2005, 06:23
Nu am disparut deloc....citesc numai din umbra mesajele altora. Din pacate nu am gasit un topic la care sa pot participa cu o opinie sau informatie care sa fie de folos cuiva. Poezii de dragoste nu servesc, asa ca m-amretinut sa comentez pe marginea eforturilor altora.

De cand Miky05 a plecat, mesajele nu mai sunt asa de amuzante si distractive smileys/smiley5.gif. MIKY COME BACK!! WE MISS YOU!!!!! Please, I have an extracouch in the basement, you could stay there if you like! Do you like cats? smileys/smiley36.gifsmileys/smiley119.gif

sorin
07.04.2005, 07:36
Pt. Sauzimdebine si Mugatu:

Scuze ca v-am dat disparuti smileys/smiley9.gifLista aia am facut-o in timpul unei pauze de cafea si am scris ce mi-a trecut pe moment prin minte smileys/smiley2.gif

aconi
07.04.2005, 08:45
Da Sorin au
disparut unele persoane dar unele dintre ele o sa revina cat de curand
( din informatiile mele ) , totusi am castigat altele cum ar fi : ANA
TOFAN , ACONI ... , deci legea compensatiei functioneaza perfect , nu
crezi ???!!!

Mai rosa, iar ma..fitilesti? ma bucur ca iti lipsesc atat de
mult. Sorin nu a bagat de seama absenta mea si tu...HOP m-ai dat de
gol. Ti-am zis ca am o perioada foarte aglomerata de probleme
profesionale.smileys/smiley7.gif

07.04.2005, 09:10
No offence taken!smileys/smiley4.gif

Billy
08.04.2005, 11:24
Prezent la apel:)

Eu mi-am reincarcat bateriile in ultimul timp. Am cam pierdut ultimele postari, in special pe cele cu Miky, trebuie sa fie ceva interesant si subtil de inteles pe acolo, pe la offtopic, cind am timp o sa citesc pe indelete.

Christian are doar 38 ani ? Uau ... Hazel fii atenta "cind te stringe in brate" dupa cum ti-a promis, daca mai misca motanul, sa ne spui si noua. smileys/smiley36.gif

kiki
11.04.2005, 11:28
Carmen a tras semnalul de alarma!!!

Si iata-ma prezenta! M-am speriat ca aajuns forumul in paragina fara mine ...smileys/smiley2.gifDa' de unde ... se distreaza lumea cu sau fara mine. Bravo forumistilorsmileys/smiley32.gif

A trebuit sa-mi iau cateva zile libere pt o reuniune de familie si a trebuit sa-mi termin toate proiectele inainte sa plec. Fara mine poate nu se duce-n paragina forumul, darfirma cu sigurantasmileys/smiley17.gifSi uite asa am lucrat pana noaptea zi-de-zi si apoi si in weekend.

S-apoi m-am si mutat ... abia incep sa-mi revin din haosul provocat de toata miscarea asta "seismica" smileys/smiley1.gif

sorin
11.04.2005, 11:32
Bine ai revenit Kiki! Asteptam ultimele tale povesti smileys/smiley36.gif

13.04.2005, 02:03
nici eu nu-s disparut total ci doar partial smileys/smiley36.gif

i'm watching you from the shadow smileys/smiley2.gif

Ana Tofan
13.04.2005, 06:04
Angela,nu mai posteaza o vreme pe forum. Ce s-a intamplat cu tine,unde sunt retetele tale?

angela
13.04.2005, 07:17
Nu mai gatesc, nu suport nici un fel de mirosuri,cel putin pentru o perioda de timp. Totusi inca mai postez pe forum, iar o reteta de negresa am scris-o nu cu mult timp in urma la dulciuri, inclusiv pozesmileys/smiley2.gif

Frankenstein
14.04.2005, 08:12
vad ca ma dati disparut?!smileys/smiley4.gifam venit sa-mi iau restul de bere ,de data asta numai scapi asa usor de mine Yakeesmileys/smiley36.gif

15.04.2005, 02:23
franke, am pus berea la rece smileys/smiley2.gif

aconi
18.04.2005, 02:25
yankee vin si eu;ma primesti?

daca, DA, am si conditii:

1.bere blonda

2.vne chiar Frankenstein sau fiul lui?

3 facultativ:sa-mi spuneti unde este rossa?smileys/smiley43.gifsmileys/smiley36.gif

tonita
18.04.2005, 07:43
aconi hai la o cafea smileys/smiley36.gifTe invit eu smileys/smiley17.gif.

Frankenstein
19.04.2005, 03:37
yankee vin si eu;ma primesti?
daca, DA, am si conditii:
1.bere blonda
2.vne chiar Frankenstein sau fiul lui?
3 facultativ:sa-mi spuneti unde este rossa?smileys/smiley43.gifsmileys/smiley36.gif

Yup, Frankenstein in carne si oase,copiii o sa ii las acasa!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

Yankee s-au racit blondele alea?!smileys/smiley2.gif