PDA

Arată versiune întreagă : Posturi TV ONLINE 100% GRATIS Antena 1,2

bebeoaa
09.01.2008, 02:22
Salutare tuturor !
Tin sa va aduc la cunostinta ca puteti viziona online posturi din

Romania sau internationale 100% GRATIS!
Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe:

..................................
Si multe altele
Posturi TV ONLINE 100% GRATIS

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (http://www.romanian-portal.com/Publicitate/) . citeste te rog si regulamentul de postare.
ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

lorelici
27.01.2008, 17:05
multumesc...de cand vroiam sa ma uit ...mai stiam niste site-uri dar cate o data nu merg si nu stiam de astea ce le-ai scris tu.

Thor87
02.12.2008, 12:57
Un site nou cu posturi TV din Romania fara spam si reclame in excces.

........ro

Daca aveti un post TV favorit si vreti sa il adaugam pe site trimiteti o cerere la adresa de email specificata in sectiunea de contact.

Enjoy!

bogdan178
30.12.2008, 06:57
sa nu va mai chinuiti momentan din ce stiu totul e restrictionat in posturi TV online din RO ma refer la cele mari Protv antenele B1 prima si TVR .... am incercat citeva site dedicate si sint intrerupte ....administratori siturilor fiind amenintati cu puscaria

:)

Se ajunsese la un nivel prea inalt incit de decoda si HBO

bye

bogdan178
31.12.2008, 07:23
revin link valid cel putin in acest moment antena 1

antena1.ro/index.php?page=live&s=OUCDFWQWJX

realitatea.net/livetv.html

realitatea TV

reedit

proTV oricit am incercat e blocat s-ar putea sa emita doar de sarbatori ...e o adevarata vanatoare impotriva celor ce mai dau posturi TV online din RO

bye

Succes

manolica1
02.01.2009, 10:13
de asemeni puteti vedea posturi romanesti aici:
......net
.......ro

cosmintanase80
23.03.2010, 05:09
Sunt multe canale pe net de tv gratuite dar nu mai prea merg niciunul de curand l-am gasit pe acesta tv online care se pare ca este cel mai tare, dar sa stiti ca multe canale nu mai sunt online din cauza crizei probabil vor aparea dupa ce trece criza asta.

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (http://www.romanian-portal.com/Publicitate/) . citeste te rog si regulamentul de postare.

aramis_13
23.03.2010, 05:47
iote spamerosu ...

cosmintanase80
24.03.2010, 14:44
Cred ca v-am mai scris nu mai stiu sigur tv online si top1.ro ecestea sunt unele dintre cele mai tari

sorin
24.03.2010, 14:46

Cred ca v-am mai scris nu mai stiu sigur tv online si top1.ro ecestea sunt unele dintre cele mai tari
eu vorbesc, eu aud. nu-mi ramane decat sa te suspend.

p.s. am "rupt" linkurile, acestea fiind in contradictie cu regulamentul de postare in ceea ce priveste spamul.