PDA

Arată versiune întreagă : Romani in Portland, Oregon

laura.portland
31.12.2007, 12:05
M-am mutat in Portland de cateva luni si mi-ar placea sa cunosc romani care locuiesc in zona. Daca aveti informatii legat de comunitatea de romani din Oregon, va rog sa imi scrieti!

Multu' si un An Nou Fericit!!

Laura

elena_venera
27.02.2008, 11:49
sunt foarte multi romani in zona numai ca nu cunoastem decat foarte putini poate uneori din intamplare eu sunt impreuna cu sotul meu in apropiere de portland in washington putem vb sau sa ne cunoastem cu at mai multi romani cu atat mai bine smileys/smiley2.gif

pe curand

tina10ro
07.02.2010, 17:55
Hey,

Sunt din Newport , OR si am intrat pe acest forum sperand sa gasesc cativa romani cu care sa ma imprietenesc. Desi reply-ul meu vine cam tarzior, sper ca se mai gaseste cineva care sa dea reply, si sa ne gasim poate si in realitate, nu numai virtual.

PS Check out the For All ROregorians social group.

Numai bine,
Florentina

vava
14.05.2012, 05:10
vreau si eu sa vin in portland si am nevoie de putin ajutor din partea voastra cu o camera sau ceva sa inchiriez :D dak puteti sa imi lasati un id sa discutam

tabytta
22.02.2013, 15:26
helllo... si eu sunt din oregon..
dar aici am cunoscut foarte multi romani si , si prin wa am cunoscut deasemenea foarte multi

astateofmind
12.08.2013, 12:13
Buna,

sunt de 2-3 luni in OR, aproape de Portland si cred ca ar fi interesant sa cunosc ceva conationali care s-au stabilit in zona. Chiar mi-ar fi util un schimb de informatii si poate niste sfaturi de urmat. Eventual si ceva iesiri la bere :)

Daca e careva pe forum poate da un semn de viata.

mariusgabriel
25.02.2014, 08:26
Am venit in vizita in Portland pentru cateva luni la fiica mea care este studenta in primul an aici. As dori sa cunosc romani din zona.

annk
21.12.2015, 19:16
Buna. Voi locui langa Portland (Hillsboro) incepand cu luna ianuarie, as dori sa cunosc romani.