PDA

Arată versiune întreagă : mutare in vegas

andreeahondor
12.12.2007, 05:25
buna,am si eu cateva intrebari...locuiesc in new york de un an mutata din boston si acum vreau sa incerc in vegas intrebarea mea este cat de rpd iti gasesti de munca (barman,ospatar,cam orice in domeniul asta)cu experienta ma gandeam sa ma mut prin martie aprilie ,credeti ca e buna perioada si cam cat mar costa mutarea? multumesc din suflet

17.01.2008, 03:00
hai in chicago.....smileys/smiley2.gif..poate plecam amandoi in vegas pana la urma.....smileys/smiley2.gif

17.01.2008, 07:28
buna,am si eu cateva intrebari...locuiesc in new york de un an mutata din boston si acum vreau sa incerc in vegas intrebarea mea este cat de rpd iti gasesti de munca (barman,ospatar,cam orice in domeniul asta)cam cat mar costa mutarea? multumesc din suflet exact in 2 min si 26 sec ai sa ai un loc de munca stabil si bine platit din momentul in care ajungi in Las Vegas smileys/smiley57.gif iar referitor la cat te ar costa mutarea.....smileys/smiley46.gifcine poate sti? depinde ce mijloc de transport vrei sa folosesti, cate lucruri ai...etc.

God Almighty!

andreeahondor
24.02.2008, 07:59
k..mai am inca o intrebare,stiu ca acolo merge cu carte de munca prietenul meu nu are acte am inteles ca se face amprentare pt aceea carte si ca este ceruta peste tot nu stiu daca am inteles bine cum merge toata treaba ..?