PDA

Arată versiune întreagă : Scoala de primavara

catalyst
11.12.2007, 05:00
D</span>aca esti ambitios, luptator, deschis spre invatare,</span> atunci intra in Top Talents Romania</span></span> (http://www.whiteimage.net/clients/wlm/trks.php?C=1&amp;mi=3308&amp;u=56761&amp;te=bW9uYTg2YXNAeWFob2 8uY29t)</span></span>,
program ce identifica si premiaza tineri cu rezultate exceptionale si motivatie
pentru dezvoltare personala si profesionala.

Aplica pana pe 20 Decembrie</span></span> (http://www.whiteimage.net/clients/wlm/trks.php?C=1&amp;mi=3308&amp;u=59372&amp;te=bW9uYTg2YXNAeWFob2 8uY29t)
</span>si daca esti selectat poti participa la Scoala de Primavara "TOP Talents </span><st1:country-regi&#111;n w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">Romania</span></span></st1:place></st1:country-regi&#111;n>"</span>:</span>

Timp de 5
zile te cazam in Bucuresti</span></span>,
la Hotel Crowne Plaza, gazda noastra de 5 stele, unde impreuna cu alti 19
tineri profesionisti talentati vei participa la un program de dezvoltare
special gandit pentru oameni cu potential deosebit. </span>

Agenda
include:

* O sesiune de team
building</span>;</span>

* Un training de doua zile oferit de Human Invest: "Leadership situational, aplicat la
nivel individual"</span>; trainingul este o licenta Ken Blanchard</span></span>, liderul
global in solutii de dezvoltare a invatarii, productivitatii, performantei si
abilitatilor de leadership la locul de munca;

* "Talent Space</span>"
- o agenda de doua zile construita special pentru a-ti descoperi talentele in
materie de gandire strategica, interactiune cu cei din jur, creativitate,
leadership, intelegerea aspectelor de business;

* Interactionezi cu</span> top manageri </span>din cele mai dinamice industrii ale momentului</span><b style="">.[/b]</span>

Lideri de
business de la companii vor impartasi cu tine tendintele si oportunitatile
profesionale din urmatoarele industrii:

</span>[b]<a href="http://www.whiteimage.net/clients/wlm/trks.php?C=1&amp;mi=3308&amp;u=59373&amp;te=bW9uYTg2YXNAeWFob2 8uY29t" target="_blank" target="_blank"></script>

light
11.12.2007, 12:47
tu chiar crezi ca cineva de-aici va da fugutza sa perticipe intr-un show can cheezy. Get real.

shogunelu
11.12.2007, 14:31
Mai, mai, mai avea putin light si le dadea in cap cu cratita oamenilor, cum isi permit ei sa promoveze niste cursuri( nu show, ca ala e American Idol) ?! Nu prea am inteles de unde a dedus ea ca e "cheezy", din tipul caracterelor folosite? Sau din faptul ca(Doamne-fereste!) are loc in Romania?...Ce mai tipa cate unii ca nu se face nimic pt invatamant in Romania, dar cand printr-un proiect se cauta promovarea tinerilor de exceptie, ia uite-i cum isi dau arama pe fata.

light
11.12.2007, 22:54
shogunelu', baiatule, vezi ca e un link si poti citi mai multe despre "invatamintul" asta. Daca asta-i genul de invatamint pe care-l preferi, atunci nu ma mir ca esti unde esti. Si ma intreb de ce nu dai tu fuga sa participi. By the way, e show, si asta prin faptul ca fac reclama hotelului si nupersoanelor care vor participa la "instrurea" talentelor. Daca in decembrie nu stiu cine va participa in martie, atunci sa stii ca nu participa cineva de valoare.

sorin
12.12.2007, 00:16
sa-mi aduceti aminte sa-l sterg dupa 20 decembrie cand expira inscrierile, ca sa terminati si discutiile smileys/smiley2.gif