PDA

Arată versiune întreagă : Job pentru ingineri romani din Romania

sorin
27.03.2005, 17:15
Firma <st1:City w:st="&#111;n">americana</st1:City> de design , doreste colaborare cu ingineri mecanici romani din <st1:country-regi&#111;n w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">Romania</st1:place></st1:country-regi&#111;n> in domeniul proiectarii mecanice si CAD, creare de desene, modele 3D, conversii CAD, reverse engineering, etc.
Se cere experienta extensiva in folosirea programului de proiectare Pro/Engineer versiunilor 2001si Wildfire, in mod special modulul Pro/Surface, pentru modelare suprafete de forme complexe, posibil piese turnate (castings), piese din plastic (plastics), etc.
Cunoasterea limbii engleze scris si vorbit, reprezinta un atu. Deasemeni, un alt atu il reprezinta detinerea unei licente legale proprii Pro/E.
Cei interesati, sa trimita resume (CV) la adresa de email prodesign#cadproe.com (inlocuiti "#" cu "@").
Pentru detalii suplimentare, va rog sa ma contactati pe mine.

munteanmc
29.03.2005, 02:35
Ceau

Ma numesc Marcel si sunt din Timisoara/ Romania.

Am ceva experienta in CAD (5 ani) si m-ar interesa oferta ta.

Din pacate nu am licenta de PRO\E doar crack.

De vorbit si scris in engleza nici o problema.

Pote te rog sa-mi dai mai multe detalii despre job?

sorin
29.03.2005, 03:07
Trimite un resume (CV) cat mai detaliat.

ioncristian651
19.04.2005, 23:18
salut sorin am terminat stiinta si ingineria materialelor si lucrez din timpul fac am 2 ani experienta ca inginer mecanic tot ce tine de materiale si vreau ma angajez acolo .spune-mi te rog cum sa fac!!!

best regards

sorin
20.04.2005, 03:07
Mesajul este pentru ingineri romani din Romania care cunosc foarte bine Pro/Engineer. Daca te incadrezi in conditiile cerute, trimite resume (CV). Am inteles insa din alte mesaje de ale tale ca ti s-a acrit de inginerie in Ro si vrei sa pleci pe alte meleaguri.