PDA

Arată versiune întreagă : PROTV REQUEST

paulah
05.11.2007, 02:15
Numele meu este Paula Herlo si sunt corespondent al Stirilor PROTV, in Bucuresti. De 1 decembrie pregatim o zi speciala pentru copiii Romaniei. Asa ca voi veni cu o echipa in America, pentru a-i filmape romanii, studenti la Harvard. Pe de alta parte ne-am dori sa filmam si copii mai mici, copii romanilor stabiliti in America,ce s-au facut remarcati: la scoala sau in alte medii. Daca ma puteti ajuta cu informatii, v-ar fi recunoscatoare. Adresa mea de email este paulah@protv.ro. Mesajul se adreseaza romanilor stabiliti in zona Boston, sau cat mai aproape de orasul Cambridge, unde vom ajunge noi. Multumesc

polution
14.01.2008, 12:09
Numele meu este Paula Herlo si sunt corespondent al Stirilor PROTV, in Bucuresti. De 1 decembrie pregatim o zi speciala pentru copiii Romaniei. Asa ca voi veni cu o echipa in America, pentru a-i filmape romanii, studenti la Harvard. Pe de alta parte ne-am dori sa filmam si copii mai mici, copiii romanilor stabiliti in America,ce s-au facut remarcati: la scoala sau in alte medii. Daca ma puteti ajuta cu informatii, v-ar(as) fi recunoscatoare. Adresa mea de email este paulah@protv.ro. Mesajul se adreseaza romanilor stabiliti in zona Boston, sau cat mai aproape de orasul Cambridge, unde vom ajunge noi. Multumesc.

Vai de capul lui de protv daca are un corespondent care a facut romana cu aurolacii (ca femeia de serviciu de la colegiul ala pe bani ce l-ai facut stie sigur mai multa gramatica si reguli de punctuatie ca tine).

Mare cadou copiilor din Romania ca mergi tu pe banii protv-ului in America.

c_ralu
16.01.2008, 09:31
Doar pentru ca a scris repede nu inseamna ca nu cunoaste gramatica limbii romane.

SI daca vine in America pe banii Pro-Tv-ului, care e problema? Crezi ca jurnalistii de la CNN isi platesc singuri drumul?

Eu m-ai multe pot sa citesc din mesajul tau. Noi romanii stim sa atacam pe cineva cand persoana respectiva face ceva bun si plecam capul cand cineva face ceva rau.

Mai gandeste-te inainte de a scrie.