PDA

Arată versiune întreagă : Romania-Olanda

sorintx
25.03.2005, 05:02
Sambata, la ora 12 (CST) se transmite in direct meciul Romania - Olanda,

pe canalul Fox Sport World (Time Warner Cable chanel 110 in Houston).

sorin
25.03.2005, 05:11
Cool! smileys/smiley20.gifInseamna ca nu mai depindem de TVR International unde il putem vedea cu o ora intarziere.
Hai <st1:country-regi&#111;n><st1:place>Romania</st1:place></st1:country-regi&#111;n>!

sorin
25.03.2005, 08:24
Aviz amatorilor!!! Pe TVR international se da numai in reluare cu....4 ore mai tarziu smileys/smiley18.gifSunt curios de ce incearca astia sa-si mai ofere serviciile pentru diaspora, daca nu o pot face in direct smileys/smiley75.gif

sorin
25.03.2005, 10:22
Pentru detalii suplimentare vizitati:
http://msn.foxsports.com/soccer/story/2646572
sau
http://www2.foxsports.com/world/pdf/fsw13.pdf

Pentru cei care aveau de gand sa urmareasca acest meci pe programul TVR International, va aducem la cunostinta ca meciul va fi transmis doar in reluare cu

sorin
26.03.2005, 09:33
Romania - Olanda 0-2 smileys/smiley21.gifsmileys/smiley21.gif

Era de asteptat cu antrenori gen Piturca ce habar n-are ce schimbari sa faca si cand sa le faca smileys/smiley7.gif

dorianos
26.03.2005, 15:14
Ciudat cat de tarziu l-a bagat pe Cristea...Care era strategia? Sa-i batem pe Olandezi in ultimele 5 minute? Ma asteptam la asa o schimbare mult mai devreme...

sorin
26.03.2005, 15:31
Interesant e ca olandezii chiar daca erau la conducere au mai bagat un atacant. pe cand meseriasul lui Pitzi a bagat un atacant, dar a scos altul smileys/smiley39.gif

Probabil asa se juca pe vremuri la Viitorul Scornicesti unde si-a inceput cariera smileys/smiley36.gif

rossa
27.03.2005, 21:45
Mie unul mi-a placut cat de mult ne-am straduit sa luam bataie . Vorba lui Copos - puteam sa jucam 2-3 zile si nu reuseam sa marcam . Eu sunt de parere ca nu trebuie sa-l condamnam inca pe Piturca , are o misiune aproape imposibila . Daca se va horari sa schimbe echipa ( intinerire ) o sa aiba o sansa in viitor . Prezentul cred ca este compromis , problema este sa nu facem de rusine si sa incepem sa incasam 3-4 goluripe meci . Asta e , atata putem , n-ati vazut la Franta . Au un lot mult mai valoros decat al nostru si totusi au sincope . Sa speram ca pe viitor va fi mai bine . Problema este ca ne-am invatat cu rezultate si acum cam toata lumea a inceput sa fie dejamagita . Mi-a placut de MIrcea Sandu , cand nationala castiga avea si el prima de victorie ( consistenta ) dar cand pierdem tace chitic .

sorin
28.03.2005, 04:12
Parerea mea este ca nu se va face in vecii vecilor performanta cu Piturca. Orice ai spune, nu are...."stofa" de mare antrenor. A facut totul de-a indoaselea, parca a vrut sa piarda. A alcatuit echipa fara sa aiba habar de tactica si strategie si fara sa se adapteze adversarului. E clar, echipa nationala e in cadere libera si nici macar Lucescu nu sunt sigur ca o mai poate redresa prea repede smileys/smiley7.gif