PDA

Arată versiune întreagă : Vreau sa cunoscRoman American Los Angeles

LauLA
14.10.2007, 22:02
Am 36 ani, din Romania, stabilita in Los Angeles. Mi-as dori sa cunosc un Roman American din Los Angeles.

01.01.2008, 18:27
29 ani Van Nuys,Ca

lasa id-ul de messenger. al meu este:rch_famous@yahoo.com

shogunelu
01.01.2008, 18:32
Pai, rch_famous, pana acu' ai tipat pe toate topicele ca fugi de "rumani" ca de dracu, acu' te-ai razgadit brusc? smileys/smiley36.gifSau fugi numai de "rumani", de "rumancute", nu? smileys/smiley36.gif

LauLA
01.01.2008, 18:45
Da, chiar asa, rch_famous, cum sta treaba?

01.01.2008, 18:50
Da, chiar asa, rch_famous, cum sta treaba?

vroiam si eu sa vad ce vrea fata,de ce vrea sa cunoasca un Roman American? vrea un roman sau un american? sau pe amandoi?

smell like a phony marriage!!!!!!!!

LauLA
01.01.2008, 18:55
"Fata" este cetatean Roman si American, asa ca "fata" stie ce vrea: un barbat Roman-American. Did you get it?

shogunelu
01.01.2008, 19:04
Pai, cred ca prin "roman-american", fata a spus destul de clar ce doreste, acum, fiecare intelege cat poate...smileys/smiley2.gif

In alta ordine de idei, daca tu din cinci vorbe de-ale fetei deja ti-ai dat seama ca ea cauta o casatorie de convenienta, ce sa zic, esti mai tare decat insusi Sherlock Holmes! smileys/smiley36.gif

A, sa nu uit, nu-i nevoie sa tot amesteci romana cu engleza, ca aia se numeste rogleza. Si mai si pierzi cate un "s" pe traseu. Poti sa te exprimi linistit in romana, ca o pricepem cu totii. smileys/smiley2.gif

02.01.2008, 05:39
Pai, cred ca prin "roman-american", fata a spus destul de clar ce doreste, acum, fiecare intelege cat poate...smileys/smiley2.gif

In alta ordine de idei, daca tu din cinci vorbe de-ale fetei deja ti-ai dat seama ca ea cauta o casatorie de convenienta, ce sa zic, esti mai tare decat insusi Sherlock Holmes! smileys/smiley36.gif

A, sa nu uit, nu-i nevoie sa tot amesteci romana cu engleza, ca aia se numeste rogleza. Si mai si pierzi cate un "s" pe traseu. Poti sa te exprimi linistit in romana, ca o pricepem cu totii. smileys/smiley2.gif

Nu imi da mie atitudine,cum ca:'fiecare intalege cat poate'....ok!

Nu scrie niciunde pe acest forum in ce limba pot sa ma exprim sau cum sa o fac!!!!!!! si nu este nevoie sa imi dai tu sfaturi!!!

Mie mi se pare ciudat....de ce vrea Roman American? adica numaiRoman nu este indeajuns de bun pentru ea?

LauLA
02.01.2008, 05:50
"Ciudat"?? Asta este ce vreau, dar se pare ca nu intelegi. Si daca nu intelegi, inseamna ca nu stii despre ce vorbesc, asa ca nu esti ceea ce "fata" cauta. Fara suparare.

shogunelu
02.01.2008, 06:40
Nu imi da mie atitudine,cum ca:'fiecare intalege cat poate'....ok!

Nu scrie niciunde pe acest forum in ce limba pot sa ma exprim sau cum sa o fac!!!!!!! si nu este nevoie sa imi dai tu sfaturi!!!

Nici nu ma gandesc sa-ti "dau atitudine", ca mi-e ca o iei si o duci acasa. smileys/smiley36.gif

Nu mai pune atatea semne de exclamare, o sa dai impresia ca esti nervos si atunci "bye-bye" rumancute! smileys/smiley36.gif

bavareze
04.01.2008, 23:11
"fata" poate inteleg eu mai bine ce vrei sa zici decat altii

neserios@yahoo.com-> da-mi un email sau IM

sunt de putin timp in los angeles si parca uneori simt nevoie sa ma mai distrez si nu prea am cu cine.

radu

LauLA
05.01.2008, 04:52
Mai domol, mai domol...

pitpalacul
12.01.2008, 19:29
he, he, he.. ce-mi place.

io-s lucian, ma intorc in california in martie, de prin boston. m-am saturat de frig. o sa vreau sa cunosc si eu romani si romance de prin zona LA. Cunosc o gramada dar in zona sacramento.

pitpalacul
12.01.2008, 19:30
pitpalacul@yahoo.com

Lucian

LauLA
13.01.2008, 09:43
"Pitpalacule", trimite un mesaj cand ajungi in LA.

shogunelu
13.01.2008, 09:56
Io's shogunelu, sunt de juma de an prin L.A, da' nu vreau sa cunosc pe nimeni. smileys/smiley36.gif

divo
13.01.2008, 15:10
Ietetee..shogunelule..nici nu zici ca esti in LA! Sau poate ai zis..da' n-am sesizat io! Pai..pe unde iti duci existenta ta americana cea nefericita?smileys/smiley2.gifPrin ce zona ?Poate bem o bere doua...trei...!!!smileys/smiley36.gif

LauLA
13.01.2008, 17:39
Divo,

N-auzisi ca Shogunelu nu vrea sa cunoasca pe nimeni?

divo
13.01.2008, 18:20
Eeee..ii trece!smileys/smiley36.gifDa' chiar asa ..pe unde va petreceti timpul?Ceva locatii...noi?

pitpalacul
21.01.2008, 08:30
Am mai auzit (si cunoscut) romani care nu maivor sa auda de romani... He, he, he, nici aici nu scapam de caracteristicul balcanism caragialesc... Pe mine ma amuza teribil cand vad doi romani certandu-se pe tema asta.E ca si cum doi negrii se cearta pe tema rasiala, hi, hi, hi...

GNChicago
21.01.2008, 17:36
Baieti, haide-ti "vira" haideti cu mine la offtopic.....

Sorin sau Pisoi ne ofera transport gratuit la toti si lasati fata sa caute exact ce-si doreste....

LauLA
21.01.2008, 17:44
GNChicago,

Care e diferenta intre "haide-ti" si "haideti" din mesajul tau? Sa invat si eu ceva romaneste...smileys/smiley5.gif

GNChicago
21.01.2008, 17:50
LauLa in mod sigur unul e gresit.....

Probabil nu am apasat bine pe tastatura si nu mi-a luat "liniutza" de despartire si nu am observat....

M-ai prins!

Pot sa fac edit dar atunci aceste doua mesaje nu mai au sens asa ca il las original....

Succes in cautarile tale si sper ca Sorin sau pisoi sa ne mute la offtopic si sa te lase sa cauti exact ce vrei, astfel ca mesajul tau sa fie maivizibil.

LauLA
21.01.2008, 17:54
"Mai vizibil"? Hm...E tare "vizibil" pentru cei care vor sa-l vada. Nu-i bai.

GNChicago
21.01.2008, 18:00
LauLA stiu ca mai demult era un "policy" ca cei care cauta pereche sa fie lasati in pace si doar legitimate posts sa fie puse.

Treaba asta e prea serioasa si prea importanta pentru cei care cauta si cred ca trebuie lasati in pace.

Am vazut mesajul tau ptr FB, dar acel mesaj e vechi de un an plus....

Cer scuze la pisoi si sorin ptrca vor avea mai mult de lucru cu mutatul din cauza mea....

Mult succes LauLA

LauLA
21.01.2008, 18:08
OK, GNChicago, nu ma suparam oricum, indiferent de ce considerai tu ca ai facut. Multumescsmileys/smiley2.gif.

victoras
10.02.2008, 07:10
Succes.. !!!

cosminbadu
05.04.2008, 13:13
sant roman-american si fac dastea de casatorie iar acu sant disponibil smileys/smiley2.gif