PDA

Arată versiune întreagă : Romania - Olanda pe www....tk

13.10.2007, 06:55
Am spus ca transmit sport din Romania si vad ca mi-ai sters mesajul administratorul lui peshte.Intri pe myp2p si te dai mare ca stii multe? Vezi ca eu transmit pe banii mei si tu te dai ca stii unde se emite.Sa va fie rusine.Imi e rusine ca sunt roman cu un tigan ca tine!

Pentru cei ce vor sa vada Romania - Olanda ii invit gratis pe pagina mea sa il vada.

www.

editat de sorin: gratuit se pot vedea meciuri direct pe siteul respectiv, nu neaparat sa faci spam si sa pui un link pe siteul tau spunand ca transmiti pe banii tai. puteai evetual sa intrebi frumos daca poti face reclama siteului tau si mai vedeam. pentru nerespectarea regulilor de postare in legatura cu spamul, vei fi suspendat

13.10.2007, 07:31
Si cand tu ai intrat pe myp2p si ai postat ca emite cineva pe mai intrebat.Nu inteleg de unde rautate?!Draga vrei sa te rog frumos? Tu mai rugat pe mine frumos sa postezi meciul aici de pe sopcast?In concluzie daca vrei sa le spui adevarul si alora de pe aici sau poate tu le percepi cate un dolar...multa rusine!

Te rog frumos sa ma lasi sa transmit meciul Romania - Olanda

Live Romania - Olanda

Si nu am facut nici o reclama!!!

Sper sa intelegi ca nu esti Dumnezeu si nu fac nici o reclama!

13.10.2007, 09:09
Si normal ca fac stream pe banii mei.Imi platesti tu internetul,energia electrica si ma indrumi cum sa emit?

Emailul meu de contact este...... si eu emit Solaris Sport + si nu am pus un link in pagina mea.Dar se pare ca tu te crezi mai interesant decat esti...si inca ceva...poti sterge tot eu nu ma mai obosesc.Si daca stau bine de ce sa fac stream cand unul ca tine sterge?!....

Noi romanii nu am fost niciodata uniti si nu vom fi vreodata...din cauza unora ca tine!Marele roman zice ca fac reclama...la ce am facut reclama? La faptul ca incerc sa va fac o bucurie sa puteti vedea echipa nationala?
Nu stiu cati ani ai dar in nici un caz cei 7 de acasa....

sorin
13.10.2007, 11:08
draga solaris, iti las mesajele doar pentru a te face singur de rusine. cand ai nevoie de ceva, nu intri in curtea omului si bati cu pumnul in masa, ci bati la poartasi iti ceri permisiunea. problema asta putea fi rezolvata in favoarea ta, fara tam-tam si fara sa te faci de rusine.

in alta ordine de idei, au fost cel putin 7-8 linkuri digerite pentru a vedea meciul, unele chiar din China, asa ca las-o mai moale cu laudelesmileys/smiley2.gif