PDA

Arată versiune întreagă : ma ajuta cineva?

amadeus
09.10.2007, 05:48
salutare la toata lumea...sunt in sua de 1 an de zile si locuiesc in statul ohio...am toate actele in regula..greencard..ssn...momentan voi pleca in romania ptr vreo 3-4 luni de zile...ma voi intoarce in februarie,,,,imi doresc enorm de mult ca sa ma mut in alt stat...si anune in new jersey...aici in ohio este lumea foarte rea si e cam greu cu jobul...ma poate ajuta cineva cand ma intorc in februarie ca sa imi gasesc un loc de munca si o cazare?...sper ca mai exista romani cu suflet care pot ajuta si alti oameni..nu am crezut in viata mea ca va fi o asemenea rautate si invidie mai ales intre romani...nu conteaza in ce oras va fi,dar sa fie in new jersey sau chiar si in alt stat de pe coasta estica...vreau costa estica ptr ca e mai faina...va multumesc din suflet si sper sa gasesc pe cineva cu inima mare.

wireless221
06.12.2007, 14:58
Exista o posibilitate in New Jersey, langa Philadelphia. Ce sti sa lucrezi? Poti sa trimiti e-mail la wireless221@yahoo.com

batomax
12.12.2007, 05:41
...ce posibilitate este in mew jersey?ca si eu sunt interesat se vino acolo eu sunt meserias de constructie...

crisstellina
09.01.2008, 10:12
Eu - adica Cristina- voi urma niste cursuri postuniversitare la o Uni in West Long Branch,NJ. Multumesc de pe acum celui/celei care ma poate ajuta cu vreo informatie referitoare la cazare convenabila.