PDA

Arată versiune întreagă : caut o doamna pt.a ingriji de doi copii..

noreason
22.03.2005, 07:11
Caut o doamna, mai in varsta, sa aiba grija de doi copii.Live-in ,fara a plati nici o cheltuiala:chirie, mancare,billuri ,e.t.c...

$800/luna,incepind din 1 mai.

03.05.2005, 07:34
Buna Noreason,

sint interesata de oferta, dar nu stiu in ce zona locuiesti. Eu stau in Rutherford, NJ.

Mareenoosh
21.05.2005, 07:44
Mai este de actuakitate problema ingrijirii celor doi copii ai dumneavoastra ?

rebusprinceps@yahoo.fr

noreason
01.06.2005, 08:28
klm1,stau in fort lee,nj.

olgulet
02.09.2005, 08:33
sunt din Ro, inginera,38, cu studii pedagogice, predat in liceu in Buc.actual sef ade birou resurse umane, societate in reorganizare, nu am copii, pasaport valabil, sotul ing. la Matcor Toronto, permis conducere, engleza citit, conversatie, nivel peste mediu, meditatii in particular la engleza si matematica cu rezultate deosebite, provin dintr-o familie de profesori de matematica, interesata de oferta dvs, daca mai e de actualitate bineinteles, am mare priza la copii, peste tot, sociabila, starea sanatatii excelenta, imi doresc mult o oportunitate de a lucra in afara dar intr-un mediu placut, in preajma copiilor ma simt excelent. e-mailul meu olga_vasile@yahoo.comcu increderea ca voi primi un raspuns favorabil

thea74
16.03.2006, 01:52
buna ziua, as dori daca mai este de actualitate oferta Dvs, mai multe detalii pe andreescunicolle@yahoo.com

va multumesc