PDA

Arată versiune întreagă : ceau

sindi
13.09.2007, 07:30
ceau! traieesc in Canada si vreau sa vin pentru 4'luni in Los Angeles daca poate sa ma ajute cineva cu niste sfaturi despre traiul de viata de acolo as aprecia foarte mult:sint in cautare sa inchiriez o camera sua studio"apreciez orice sfat><,,bye

Pisoi
13.09.2007, 07:40
...LA se intinde pe o arie foarte maresmileys/smiley2.gif...cam in ce zona vrei sa inchiriezi? smileys/smiley75.gif

...ai aici (http://maps.yahoo.com/#mvt=m&q1=Los%20Angeles,%20CA&trf=0&lon=-118.051529&lat=33.961586&mag=8) harta...poate te ajutasmileys/smiley4.gif

michella
20.12.2007, 07:01
am fost in La nu prea incantata jeg mare nu mia placut deloc eu locuiesc in san diego e o mare diferenta mult mai dragut aici decat acolo. bafta

15.01.2008, 09:44
am fost in La nu prea incantata jeg mare nu mia placut deloc eu locuiesc in san diego e o mare diferenta mult mai dragut aici decat acolo. bafta

mai Michella tu de unde ai venit daca in "La" ti se pare jeg mare? de ce nu te intorci daca tot nu iti place?

cred ca inainte sa vi aici te duceai cu vaca la pascut si acum,ce sa iti spun,ti se pare jeg mare....interesant? poate ne descrii in cateva cuvinteorasul in care te-ainascut!

16.01.2008, 23:49

daca si Los Angeles ti se pare jeg mare atunci eu cred ca tu o sa iti fericirea pe alte planete sau in alte dimensiuni smileys/smiley46.gif

rose111
25.01.2008, 21:16
Cindi, nu te speria , Los Angeles este un oras superb, sa nu crezi ce spune aceasta- Michella- cred ca a incurcat borcanele or este pe antibiotice!!!!Eu locuiesc aici de 17 ani si te ajut cu draga inima sa iti gasesti un loc unde sa stai.
Te pup si astept sa vorbim!
Alxandr2008, or este Alexandru, ai fost la inaltime cu replicile tale!!! Bravo!