PDA

Arată versiune întreagă : Restaurante pentru evenimente

AvramKGB
10.09.2007, 21:03
Am deschis acest topic pentru a face o lista cu cateva restaurante care merita toata atentia si felicitarile noastre. De unde mi-m avenit ideea de la faptul ca am cautat cu disperare un restaurant care sa accepte si un numar mai mic de persoane cum ar fii 25-30 de persoane. Si va spun ca am reusit sa gasesc.Undeva prin Teiul Doamnei estista un restaurant mic, cochet si foarte elegant. are o capacitate de 50 de persoane dar nu impun niciun fel de taxa sau alte conditii.
Am organizat un botez cu 40 de persoane si a iesit cat se putea de bine.
Mosule..! A fost cel mai tare eveniment la care am participat vreodata, am dansat toata noaptea pe muzica pusa de baiatul ala de la ei de acolo. Iar cand serveam masa era un adevarat deliciu. Super proaspata mancarea si gustoasa. Foarte bine aranjat. Foarte curat si foarte convenabil la pret.
Pentru evenimente pana in 50 de persoane mergeti sau vizitati pagina web a restaurantului.

BRAVO RESTAURANT TROPICANA.

va rog sa completati lista, poate reusim sa facem o lista corecta a localurilor din Bucuresti despre care merita sa vorbesti.

Va multumersc si sper sa nu banati acest topic. E interesant si nici nu exista pana acum.