PDA

Arată versiune întreagă : vreau sa vin la new york

alinutza80
27.08.2007, 02:47
Salut....Sunt ziarist in romania si vreau sa vin la New York pentru reportaje cu romani de succes si altele....ideea e ca as vrea o cazare ieftina....si sfaturi..cum sa ma descurc ( caci voi fi si reporter si fotoreporter)...unde sa gasesc romani cu carciumi..sau orice roman care a facut ceva care sa merite sa fie dat in ziar...chiar si rau....smileys/smiley4.gif..dar trebuie ilustrat cu poze....daca e cineva care are chef de dat sfaturi, il rog sa ma contacteze...

multumesc mult

cu drag Alina

raduxxl
27.08.2007, 13:57
Daca ajungi in zona da un email. Te pot ajuta. Radu

Alexandru22
29.08.2007, 15:11
alinuta sa sti ca sunt o groaza de romanii care au restaurantele lor au companiile lor ai de unde lua interviuri. poti face un ziar de milioane. este meridianul, curentul, etc in manhattan.lasa ca aflu si iti spun.cel care a ti-a scris jos raduxxl poate sa ti dea mai multe amanunte. el este de ceva timp aici in new york si este implicat cu evenimentele romanilor din new york. el este prietenul meu. eu sunt aici de 8 luni in new york. inainte am locuit in pennsylvania 6 ani si ceva. deci nu prea stiu asa de multi. despre chirie ce sati spun?in ny chiria e cam scumpa 1000 1200$ pe luna depinde de zona unde stai. ok mai alinuta poate ne intalnim. ok mult succes si bafta incontinuare. id yahoo ady_alex14