PDA

Arată versiune întreagă : Scandal Becali-Hagi,de partea cui esti?!

tigrutzz
24.08.2007, 01:41
Printre microbisti si nu numai, se stie ca la ora asta Berbecali l-a desfiintat pe simbolul fotbalului romanesc in modul sau oieresc! Pe mine unul ma doare sa vad cum un om de talia lui Hagi, a ajuns la discretia unui oier! Nu-mi vine sa cred ce scoate din gura ciobanu'.. culmea prostiei a depasit-o de multa vreme.. intra deja la capitolul iberatii!!!
Hagi sta si nu da inapoi nimic.. dar numai el stie ce simte acum.. Il admir pt ca sta in picioare si merge mai departe pt Steaua, cred ca 95% din antrenori si-ar fi dat demisia, daca ar fi fost in situatie!
Mi-am cam spus pasul.. trebuia sa ma exprim si eu undeva smileys/smiley1.gif.
Mi-e sila ce se intampla cu Hagi.. si mi-e greatza de oierul ala de la Steaua!!! Cand te mai gandesti ca a candidat pt presedinte.. rau ne-ar fi batut Dumnezeu daca, DOAMNE FERESTE, s-ar fi intamplat asa ceva!!!

Sanatate!!!

24.08.2007, 12:20
In general nu ma intereseaza ce se intampla in Ghencea(doar tabela aia noua pe care le-am inaugurat-o cum se cuvinesmileys/smiley36.gif) chiar acum mi-a venit in minte cum se aprindea nocturna de vedeam de la mine de la balcon si-mi venea sa le trimit o missile sa-i fac parking lotsmileys/smiley36.gif..glumesc, dar si mie imi pare rau sa vad cum un cioban prost isi bate joc de cel mai mare fotbalist roman. Hagi trebuia sa stie mai bine ca Gigi e un om cu care pur si simplu nu te poti intelege. Cand am deschis pagina de GSP si am vazut ca s-abagat antrenorla Steaua chiar ma gandeam ....in ce s-a bagat asta lume! poate nu e un antrenor bun inca are multe de invatat, nu orice sofer bun stie si sa-si repare masina dar dupa parerea mea si-a ales si un moment nepotrivit sa antreneze Steaua..unde mai pui ca e si obligat sa confirme in cariera lui de antrenor. Ori are tupeu ori n-a gandit.E greu sa te lupti cu Dinamo la ora asta si cred ca anul asta avem si un Rapid nou-nout..Dica ala nu stiu de unde a aparut dar bun mai e. ce-mi plac miefotbalistii tineriale caror conturi dau senzatia de foame, nu blazatii.

Hagi trebuia sa aleaga sa antreneze in strainatate ...trist dar adevarat in Romania nu are loc. La Steaua vedeti ce i se intampla iar la Dinamo n-ar fi acceptat niciodata pt ca e stelist. E formidabil insa cum sta si merge inainte, eu mi-as fi dat demisia secunda 2. cateodata e mai bine insa sa tii capul jos ...what goes around comes around negresit! Sa speram ca va fi mai bine si ca valorile in Romania vor fi apreciate....ca soarele sfant de pe cersmileys/smiley36.gif

05.09.2007, 13:50
asa e , tigrutzz - Bkli e o rusine nationala , vedea-l-as sarantoc . E de neimaginat cum isi permite sa terfeleasca in numele "respectului" o legenda ca Hagi .. rusinica , nea Jiji .. mare rusinica !